Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.02.2020 > 10:19 Versiunea pentru printare
Marți, 25 februarie 2020, ora 10:19

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:130 63 25 10 12 3 9 1 7
- voturi pentru (DA):127 61 24 10 12 3 9 1 7
- voturi împotrivă (NU):3 2 1 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
2. Velcea Nicolae PSD DA
3. Vass Levente UDMR DA
4. Varga Vasile PNL DA
5. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
6. Tudor Beatrice PSD DA
7. Toma Ilie PSD NU
8. Tîlvăr Angel PSD DA
9. Teiș Alina PSD DA
10. Teacă Alexandru PMP DA
11. Tabugan Ion - DA
12. Șovăială Constantin PNL DA
13. Șișcu George PNL DA
14. Surgent Marius-Gheorghe - DA
15. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
16. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
17. Stănescu Alexandru PSD DA
18. Stancu Florinel PRO România DA
19. Simonis Alfred - Robert PSD DA
20. Simionca Ionuț PMP DA
21. Simion Lucian-Eduard PSD DA
22. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
23. Sefer Cristian-George PSD DA
24. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
25. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
26. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
27. Romanescu Cristinel PNL DA
28. Roman Florin-Claudiu PNL DA
29. Răduț Violeta PSD DA
30. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
31. Prună Cristina-Mădălina USR DA
32. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
33. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
34. Popa Florin PSD DA
35. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
36. Păle Dănuț PSD DA
37. Pașcan Emil-Marius PMP DA
38. Paraschiv Rodica PSD DA
39. Pambuccian Varujan Minoritati DA
40. Oprea Dumitru PNL DA
41. Olteanu Daniel - DA
42. Nosa Iuliu PSD DA
43. Niță Nicu PSD DA
44. Nistor Laurențiu PSD DA
45. Nicolae Andrei PSD DA
46. Neață Eugen PSD DA
47. Neagu Nicolae PNL DA
48. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
49. Mușoiu Ștefan PSD DA
50. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
51. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
52. Mînzatu Roxana PSD DA
53. Mircea Florin PSD DA
54. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
55. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
56. Manole Petre-Florin PSD DA
57. Macovei Silviu Nicu PSD DA
58. Lupescu Dumitru USR DA
59. Lupașcu Costel PSD DA
60. Lungu Tudorița PNL DA
61. Lovin Dumitru - DA
62. Longher Victoria Minoritati DA
63. Lazăr Sorin PSD DA
64. Jivan Luminița-Maria PSD DA
65. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
66. Itu Cornel PSD DA
67. Iordache Florin PSD DA
68. Ioniță Antoneta PNL DA
69. Ion Stelian-Cristian USR DA
70. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
71. Ibram Iusein Minoritati DA
72. Iancu Iulian PSD DA
73. Gudu Vasile PNL DA
74. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
75. Giugea Nicolae PNL DA
76. Gilia Claudia PSD DA
77. Ghilea Găvrilă PNL DA
78. Gherman Dumitru PSD DA
79. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
80. Georgescu Nicolae PSD DA
81. Georgescu Laura PSD DA
82. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
83. Floroiu Ionel PSD DA
84. Fădor Angelica PNL DA
85. Farago Petru UDMR DA
86. Erdei Dolóczki István UDMR DA
87. Dunava Costel Neculai PSD DA
88. Drulă Cătălin USR DA
89. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
90. Dobre Victor Paul PNL NU
91. Dîrzu Ioan PSD DA
92. Dehelean Silviu USR DA
93. Cupșa Ioan PNL DA
94. Csoma Botond UDMR DA
95. Csép Éva-Andrea UDMR DA
96. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
97. Cocoș Vasile PSD DA
98. Cobuz Maricela PSD DA
99. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
100. Ciocan Dan PSD DA
101. Cioabă Petre PSD DA
102. Chiriac Viorel PSD DA
103. Cherecheș Viorica PNL DA
104. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
105. Călin Ion PSD DA
106. Căciulă Aurel PSD DA
107. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
108. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
109. Buican Cristian PNL DA
110. Budăi Marius-Constantin PSD DA
111. Bran-Voinea Ioana PSD DA
112. Botez Mihai-Cătălin USR DA
113. Bontea Vlad PSD DA
114. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
115. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
116. Birchall Ana - DA
117. Bica Dănuț PNL DA
118. Benkő Erika UDMR DA
119. Benedek Zacharie UDMR DA
120. Bende Sándor UDMR DA
121. Bejinariu Eugen PSD DA
122. Barna Ilie Dan USR DA
123. Balan Ioan PNL DA
124. Axinte Vasile PSD DA
125. Avram Constantin - DA
126. Apjok Norbert UDMR DA
127. Anton Anton - DA
128. Andronache Gabriel PNL DA
129. Ampleev Andrian Minoritati DA
130. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 28 noiembrie 2022, 20:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro