Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2021 > 11:31 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 octombrie 2021, ora 11:31

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:247 83 63 49 22 16 13 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Aelenei Dănuț AUR
5. Albișteanu Mihail AUR
6. Albotă Emil-Florin PSD
7. Alda Adrian PSD
8. Alexandru Victoria-Violeta PNL
9. Alexe Florin-Alexandru PNL
10. Amet Varol Minoritati
11. Andronache Gabriel PNL
12. Apostol Alin-Gabriel USR
13. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
14. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
15. Axinia Adrian-George AUR
16. Badea Iulian-Alexandru PSD
17. Badea Mihai-Alexandru USR
18. Badiu Georgel AUR
19. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
20. Balan Ioan PNL
21. Balint Liviu-Ioan PNL
22. Banias Mircea Marius PNL
23. Barbu Florin-Ionuț PSD
24. Barcari Rodica-Luminița PNL
25. Barna Ilie Dan USR
26. Băcanu Cristian-Tudor PNL
27. Bălășoiu Aurel PSD
28. Bejinariu Eugen PSD
29. Bende Sándor UDMR
30. Benga Tudor - Vlad USR
31. Berescu Monica-Elena USR
32. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
33. Bîrcă Constantin PSD
34. Blaga Daniel-Codruț USR
35. Bode Lucian Nicolae PNL
36. Botez Mihai-Cătălin USR
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buican Cristian PNL
40. Buicu Corneliu-Florin PSD
41. Bulai Iulian USR
42. Bulai Oana-Gianina PSD
43. Burciu Cristina PNL
44. Burduja Sebastian-Ioan PNL
45. Calista Mara-Daniela PNL
46. Cambera Oana-Alexandra USR
47. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
48. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
49. Căuș Vasile-Aurel PNL
50. Chelaru Mircia AUR
51. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
52. Chichirău Cosette-Paula USR
53. Chirilă Virgil Alin PSD
54. Ciofu Cătălina PNL
55. Ciolacu Ion-Marcel PSD
56. Ciornei Radu Tudor USR
57. Ciubuc Ciprian AUR
58. Cîtea Vasile PSD
59. Coarnă Dumitru PSD
60. Coleșa Ilie-Alin AUR
61. Constantin Daniel PNL
62. Cristescu Radu-Mihai PSD
63. Cristian Brian USR
64. Crușoveanu Marian PNL
65. Csép Éva-Andrea UDMR
66. Csoma Botond UDMR
67. Dehelean Silviu USR
68. Dinu Cristina-Elena PSD
69. Drancă Andrei-Iulian USR
70. Drulă Cătălin USR
71. Dumitrache Ileana Cristina PSD
72. Dunava Costel Neculai PSD
73. Enachi Raisa AUR
74. Farago Petru UDMR
75. Fădor Angelica PNL
76. Fălcoi Nicu USR
77. Fechet Mircea PNL
78. Feodor Silviu Minoritati
79. Fifor Mihai-Viorel PSD
80. Florea Daniel PSD
81. Floroiu Ionel PSD
82. Flucuș Dumitru PNL
83. Focșa Dumitru-Viorel AUR
84. Gál Károly UDMR
85. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
86. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
87. Gheba Daniel-Sorin USR
88. Gheorghiu Bogdan PNL
89. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
90. Ghiță Daniel-Florin PSD
91. Giugea Nicolae PNL
92. Giurgiu Adrian USR
93. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
94. Gliga Dumitrița PSD
95. Grecu Ion-Cătălin PSD
96. Grindeanu Sorin Mihai PSD
97. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
98. Gudu Michael PNL
99. Halici Nicușor PSD
100. Hărătău Elena PNL
101. Holban Georgeta-Carmen PSD
102. Horga Maria-Gabriela PNL
103. Huțu Alexandra PSD
104. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
105. Ibram Iusein Minoritati
106. Ichim Cristian-Paul USR
107. Ilie Victor USR
108. Intotero Natalia-Elena PSD
109. Ion Stelian-Cristian USR
110. Ionescu George PNL
111. Ivan Bogdan-Gruia PSD
112. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
113. Kelemen Attila UDMR
114. Kelemen Hunor UDMR
115. Kiss János PNL
116. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
117. Könczei Csaba UDMR
118. Ladányi László-Zsolt UDMR
119. Lazăr Ion-Marian USR
120. Lazăr Teodor USR
121. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
122. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
123. Lupu Andrei-Răzvan USR
124. Macovei Silviu Nicu PSD
125. Magyar Loránd-Bálint UDMR
126. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
127. Manta Claudiu PSD
128. Mărculescu Dumitru PNL
129. Mărgărit Mitică-Marius PSD
130. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
131. Miftode Marius-Andrei USR
132. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
133. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
134. Miklós Zoltán UDMR
135. Mina Marian PSD
136. Mircea Florin PSD
137. Miruță Radu-Dinel USR
138. Mitrea Dumitrina AUR
139. Moisin Radu-Marin PNL
140. Moldovan Sorin-Dan PNL
141. Molnar Radu-Iulian USR
142. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
143. Muncaciu Sorin-Titus AUR
144. Munteanu Remus PSD
145. Murariu Oana USR
146. Muraru Iulian-Alexandru PNL
147. Nacov Gheorghe Minoritati
148. Nagy Szabolcs UDMR
149. Năcuță Sorin PNL
150. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
151. Neaga Florian-Claudiu PSD
152. Neagu Denisa-Elena USR
153. Neață Eugen PSD
154. Niță Nicu PSD
155. Olar Corneliu PNL
156. Oteșanu Daniela PSD
157. Özmen Oana-Marciana USR
158. Paladi George-Adrian PSD
159. Pambuccian Varujan Minoritati
160. Panait Radu USR
161. Paraschiv Rodica PSD
162. Pavelescu Nicolae PSD
163. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
164. Piper-Savu Florin PSD
165. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
166. Plăiașu Gabriel PNL
167. Polak Tudor PNL
168. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
169. Pop Darius AUR
170. Pop Rareș Tudor USR
171. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
172. Popescu Dan-Cristian PSD
173. Popescu Pavel PNL
174. Popescu Vlad-Piedone PSD
175. Popica Eduard-Andrei PSD
176. Predoiu Marian-Cătălin PNL
177. Presură Alexandra PSD
178. Prișcă Răzvan Sorin PNL
179. Prună Cristina-Mădălina USR
180. Prunean Alin-Costel USR
181. Pușcașu Lucian-Florin AUR
182. Rafila Alexandru PSD
183. Rizea Cristina Camelia USR
184. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
185. Roman Florin-Claudiu PNL
186. Roman Nicolae AUR
187. Rujan Dumitru PNL
188. Rusu Daniel-Gheorghe AUR
189. Salan Viorel PSD
190. Sandu Viorica PSD
191. Sas Lóránt-Zoltan USR
192. Scripnic Lilian AUR
193. Seidler Cristian-Gabriel USR
194. Seres Dénes UDMR
195. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
196. Simonis Alfred - Robert PSD
197. Solomon Adrian PSD
198. Stancu Paul PSD
199. Stativă Irinel Ioan PSD
200. Stănescu Vetuța PNL
201. Stângă George-Cătălin PNL
202. Stoian Maria PNL
203. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
204. Stoica Diana USR
205. Stoica Ștefan-Bucur PNL
206. Suciu Vasile-Daniel PSD
207. Szabó Ödön UDMR
208. Șerban Ciprian-Constantin PSD
209. Șerban Gianina AUR
210. Șimon Gheorghe PSD
211. Șișcu George PNL
212. Șoldan Gheorghe PSD
213. Șoptică Costel PNL
214. Șovăială Constantin PNL
215. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
216. Tanasă Dan AUR
217. Tănase Antonel PNL
218. Tănăsescu Alina-Elena PSD
219. Tătaru Nelu PNL
220. Teodoroiu Simona-Maya PSD
221. Terente Eugen USR
222. Thellmann Christine PNL
223. Toader Bogdan-Andrei PSD
224. Tobă Francisc -
225. Toda Daniel-Liviu USR
226. Todosiu Beniamin USR
227. Toma Ilie PSD
228. Toma Vasilică PSD
229. Trăilă Cristina PNL
230. Trif Bogdan Gheorghe PSD
231. Tuhuț Radu-Marcel PSD
232. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
233. Turcan Raluca PNL
234. Tușa Adriana Diana PSD
235. Tuță George-Cristian PNL
236. Țachianu Marian PSD
237. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
238. Țoiu Oana-Silvia USR
239. Țuțuianu Marius-Horia PSD
240. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
241. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
242. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
243. Volosatîi Boris AUR
244. Weber Mihai PSD
245. Zakarias Zoltán UDMR
246. Zetea Gabriel-Valer PSD
247. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 5 decembrie 2021, 22:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro