Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 15.06.2021 > 16:55 Versiunea pentru printare
Marți, 15 iunie 2021, ora 16:55

Subiect vot: Prezență - vot de control
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Camera Deputaților Senat
PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil. PSD PNL USR AUR UDMR
- prezenți:246 - 89 55 - 20 16 1 - 34 24 - 7

Nr. Crt. Nume și prenume Parlamentar Grup
1. Achiței Vasile-Cristian senator PNL
2. Alexandru Victoria-Violeta deputat PNL
3. Alexe Florin-Alexandru deputat PNL
4. Amet Varol deputat Minoritati
5. Anastase Roberta Alma senator PNL
6. Andrei Alexandru-Ioan deputat PNL
7. Andronache Gabriel deputat PNL
8. Anisie Monica-Cristina senator PNL
9. Antal István-Loránt senator UDMR
10. Apjok Norbert deputat -
11. Apostol Alin-Gabriel deputat USR
12. Ardelean Ben-Oni deputat PNL
13. Atanasiu Onuț Valeriu deputat PNL
14. Avrămescu Gabriel-Ioan deputat PNL
15. Badea Mihai-Alexandru deputat USR
16. Badea Viorel-Riceard senator PNL
17. Balan Ioan deputat PNL
18. Balint Liviu-Ioan deputat PNL
19. Banias Mircea Marius deputat PNL
20. Banu Claudia-Mihaela senator PNL
21. Barbu Costel deputat PNL
22. Barcari Rodica-Luminița deputat PNL
23. Barna Ilie Dan deputat USR
24. Băcanu Cristian-Tudor deputat PNL
25. Băltărețu Viorel deputat USR
26. Bende Sándor deputat UDMR
27. Benedek Zacharie deputat UDMR
28. Benga Tudor - Vlad deputat USR
29. Berea Cristinel-Gabriel senator USR
30. Berescu Monica-Elena deputat USR
31. Bica Dănuț senator PNL
32. Biró Rozália-Ibolya deputat UDMR
33. Bîca Iulian-Mihail senator PNL
34. Bîlcea Ovidiu-Sergiu deputat PNL
35. Blaga Daniel-Codruț deputat USR
36. Bode Lucian Nicolae deputat PNL
37. Bodea Marius senator USR
38. Bola Bogdan-Alexandru deputat PNL
39. Bordei Cristian senator USR
40. Bota Călin-Ioan deputat PNL
41. Botez Mihai-Cătălin deputat USR
42. Bourceanu Septimiu-Sebastian senator PNL
43. Buican Cristian deputat PNL
44. Bulai Iulian deputat USR
45. Bumb Sorin-Ioan senator PNL
46. Burciu Cristina deputat PNL
47. Burduja Sebastian-Ioan deputat PNL
48. Buzoianu Diana-Anda deputat USR
49. Cadariu Constantin-Daniel senator PNL
50. Calotă Florică Ică deputat PNL
51. Cambera Oana-Alexandra deputat USR
52. Carp Gheorghe senator PNL
53. Cazan Laurențiu-Nicolae deputat PNL
54. Căuș Vasile-Aurel deputat PNL
55. Cernic Sebastian senator USR
56. Chichirău Cosette-Paula deputat USR
57. Chira Claudiu-Martin deputat PNL
58. Ciofu Cătălina deputat PNL
59. Ciornei Radu Tudor deputat USR
60. Ciucă Nicolae-Ionel senator PNL
61. Cîmpeanu Sorin Mihai senator PNL
62. Constantin Daniel deputat PNL
63. Cozma Adrian-Felician deputat PNL
64. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel deputat PNL
65. Cristian Brian deputat USR
66. Crîstici Ognean deputat Minoritati
67. Crușoveanu Marian deputat PNL
68. Császár Károly Zsolt senator UDMR
69. Cseke Attila-Zoltán senator UDMR
70. Csép Éva-Andrea deputat UDMR
71. Csoma Botond deputat UDMR
72. Cupșa Ioan deputat PNL
73. Dancă Ionel deputat PNL
74. Darău Ambrozie-Irineu senator USR
75. Dehelean Silviu deputat USR
76. Dinică Silvia-Monica senator USR
77. Dragu Anca Dana senator USR
78. Drancă Andrei-Iulian deputat USR
79. Drulă Cătălin deputat USR
80. Dumitru Florian-Emil deputat PNL
81. Farago Petru deputat UDMR
82. Fădor Angelica deputat PNL
83. Făgărășian Valentin-Ilie deputat PNL
84. Fălcoi Nicu deputat USR
85. Fechet Mircea deputat PNL
86. Fenechiu Cătălin-Daniel senator PNL
87. Feodor Silviu deputat Minoritati
88. Firczak Iulius Marian deputat Minoritati
89. Firu Stela senator PNL
90. Florean Ovidiu-Iosif senator PNL
91. Flucuș Dumitru deputat PNL
92. Gál Károly deputat UDMR
93. Ganț Ovidiu Victor deputat Minoritati
94. Gheba Daniel-Sorin deputat USR
95. Gheorghe Andrei Daniel deputat PNL
96. Gheorghiu Bogdan deputat PNL
97. Ghera Giureci-Slobodan deputat Minoritati
98. Ghica Cristian senator USR
99. Giugea Nicolae deputat PNL
100. Giurgiu Adrian deputat USR
101. Gorghiu Alina-Ștefania senator PNL
102. Grosaru Andi-Gabriel deputat Minoritati
103. Gudu Michael deputat PNL
104. Guran Virgil senator PNL
105. Hajdu Gábor deputat UDMR
106. Hangan Pollyanna-Hanellore deputat USR
107. Hatos Adrian senator PNL
108. Havârneanu Filip deputat USR
109. Hărătău Elena deputat PNL
110. Horga Maria-Gabriela deputat PNL
111. Huțucă Bogdan-Iulian deputat PNL
112. Ichim Cristian-Paul deputat USR
113. Ilie Victor deputat USR
114. Ioan Raluca-Gabriela senator PNL
115. Ion Stelian-Cristian deputat USR
116. Ionescu George deputat PNL
117. Iordache Ion senator PNL
118. Ivan Dan senator USR
119. Kelemen Attila deputat UDMR
120. Kelemen Hunor deputat UDMR
121. Kiss János deputat PNL
122. Kocsis-Cristea Alexandru deputat PNL
123. Kolcsár Anquetil-Károly deputat UDMR
124. Könczei Csaba deputat UDMR
125. Kovács Irina Elisabeta senator UDMR
126. Kulcsár-Terza József-György deputat UDMR
127. Ladányi László-Zsolt deputat UDMR
128. László Attila senator UDMR
129. Lazăr Ion-Marian deputat USR
130. Lazăr Teodor deputat USR
131. Leoreanu Laurențiu-Dan deputat PNL
132. Longher Ghervazen deputat Minoritati
133. Lőrincz Ștefan-Iulian deputat USR
134. Lupu Andrei-Răzvan deputat USR
135. Magyar Loránd-Bálint deputat UDMR
136. Marșalic Jaro Norbert deputat PNL
137. Mărculescu Dumitru deputat PNL
138. Merka Adrian-Miroslav deputat Minoritati
139. Miftode Marius-Andrei deputat USR
140. Mihail Radu-Mihai senator USR
141. Miklós Zoltán deputat UDMR
142. Mircescu Ion-Narcis senator USR
143. Miruță Radu-Dinel deputat USR
144. Miuțescu Gheorghe Adrian deputat PNL
145. Mîndruță Gheorghiță senator USR
146. Moisin Radu-Marin deputat PNL
147. Moldovan Sorin-Dan deputat PNL
148. Molnar Radu-Iulian deputat USR
149. Morar Olivia-Diana deputat PNL
150. Moșteanu Liviu-Ionuț deputat USR
151. Muntean Lucica Dina senator PNL
152. Murariu Oana deputat USR
153. Muraru Iulian-Alexandru deputat PNL
154. Mureșan Claudiu-Marinel senator USR
155. Nacov Gheorghe deputat Minoritati
156. Nagy Szabolcs deputat UDMR
157. Nazare Alexandru senator PNL
158. Năcuță Sorin deputat PNL
159. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril deputat USR
160. Neagu Denisa-Elena deputat USR
161. Neagu Nicolae senator PNL
162. Negoi Eugen-Remus senator USR
163. Niculescu-Țâgârlaș Cristian-Augustin senator PNL
164. Novák Csaba-Zoltán senator UDMR
165. Olar Corneliu deputat PNL
166. Oprinoiu Aurel senator USR
167. Orban Ludovic deputat PNL
168. Özmen Oana-Marciana deputat USR
169. Pambuccian Varujan deputat Minoritati
170. Panait Radu deputat USR
171. Pandea Ciprian senator PNL
172. Pauliuc Nicoleta senator PNL
173. Pălărie Ștefan senator USR
174. Pecingină Gheorghe deputat PNL
175. Petcu Toma-Florin senator PNL
176. Petrețchi Nicolae-Miroslav deputat Minoritati
177. Pirtea Marilen - Gabriel deputat PNL
178. Pîrvulescu Eugen senator PNL
179. Plăiașu Gabriel deputat PNL
180. Polak Tudor deputat PNL
181. Polițeanu Mihai-Laurențiu deputat USR
182. Pop Rareș Tudor deputat USR
183. Popa Alexandru deputat PNL
184. Popescu Ion-Dragoș senator USR
185. Popescu Pavel deputat PNL
186. Popescu Virgil-Daniel deputat PNL
187. Postică Andrei senator USR
188. Poteraș Cosmin-Marian senator USR
189. Predoiu Marian-Cătălin deputat PNL
190. Prișcă Răzvan Sorin deputat PNL
191. Prună Cristina-Mădălina deputat USR
192. Prunean Alin-Costel deputat USR
193. Pufu Vlad-Mircea senator PNL
194. Rizea Cristina Camelia deputat USR
195. Rodeanu Bogdan-Ionel deputat USR
196. Roșca Mircea deputat PNL
197. Rujan Dumitru deputat PNL
198. Sas Lóránt-Zoltan deputat USR
199. Sărmaș Ioan-Sabin deputat PNL
200. Scântei Laura-Iuliana senator PNL
201. Seidler Cristian-Gabriel deputat USR
202. Seres Dénes deputat UDMR
203. Sighiartău Robert-Ionatan deputat PNL
204. Spătaru Elena-Simona senator USR
205. Stancu Ionel deputat Minoritati
206. Stănescu Vetuța deputat PNL
207. Stângă George-Cătălin deputat PNL
208. Stoian Maria deputat PNL
209. Stoica Bogdan-Alin deputat Minoritati
210. Stoica Diana deputat USR
211. Stoica Ștefan-Bucur deputat PNL
212. Stroe Ionuț-Marian deputat PNL
213. Szabó Ödön deputat UDMR
214. Șandru Cosmin deputat PNL
215. Șișcu George deputat PNL
216. Șoptică Costel deputat PNL
217. Șovăială Constantin deputat PNL
218. Ștefan Ion deputat PNL
219. Știrbu Gigel-Sorinel deputat PNL
220. Tănase Antonel deputat PNL
221. Tătaru Nelu deputat PNL
222. Teniță Dragoș-Cătălin deputat USR
223. Terente Eugen deputat USR
224. Thellmann Christine deputat PNL
225. Toda Daniel-Liviu deputat USR
226. Todosiu Beniamin deputat USR
227. Trăilă Cristina deputat PNL
228. Trifan Raoul-Adrian senator USR
229. Tulbure Simina-Geanina-Daniela deputat USR
230. Turcan Raluca deputat PNL
231. Turos Lóránd senator UDMR
232. Tuță George-Cristian deputat PNL
233. Țapu Nazare Eugen senator PNL
234. Țoiu Oana-Silvia deputat USR
235. Ungureanu Emanuel-Dumitru deputat USR
236. Varga Glad-Aurel deputat PNL
237. Vela Ion-Marcel senator PNL
238. Veștea Mihail senator PNL
239. Vexler Silviu deputat Minoritati
240. Vicol Costel senator USR
241. Vîlceanu Dan deputat PNL
242. Vlad Sergiu Cosmin senator USR
243. Wiener Adrian deputat USR
244. Zakarias Zoltán deputat UDMR
245. Zisopol Dragoș Gabriel deputat Minoritati
246. Zob Alexandru-Robert senator USR

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 1 februarie 2023, 7:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro