Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.04.2007 > 13:06 Versiunea pentru printare
Marți, 17 aprilie 2007, ora 13:06

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Vot final
PL 148/2007 privind arhivarea documentelor în formă electronică
- lege organică
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:223 78 39 20 36 15 9 12 14
- voturi pentru (DA):214 77 39 19 36 15 9 12 7
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:9 1 - 1 - - - - 7
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Amarie Constantin PSD DA
5. Amet Aledin Minoritati DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Andreica Romică - Abținere
8. Andronescu Ecaterina PSD DA
9. Antal Árpád-András UDMR DA
10. Antonescu George Crin Laurențiu PNL DA
11. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
12. Ardelean Lia PC DA
13. Asztalos Ferenc UDMR DA
14. Avram Dumitru PRM DA
15. Bara Nicolae PD-L DA
16. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
17. Bădălău Niculae PSD DA
18. Băeșu George PSD DA
19. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
20. Bejinariu Eugen PSD DA
21. Bentu Dumitru PSD DA
22. Bivolaru Ioan PSD DA
23. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
24. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
25. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
26. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
27. Brînzan Ovidiu PSD DA
28. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
29. Buciu Angela PRM DA
30. Buciuta Ștefan Minoritati DA
31. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD DA
32. Buzatu Dan Horațiu - Abținere
33. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
34. Calimente Mihăiță PNL DA
35. Canacheu Costică PD-L DA
36. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
37. Călian Petru PC DA
38. Călin Ion PSD DA
39. Câmpanu Liviu PNL DA
40. Chiper Gheorghe PSD DA
41. Chiș Filonaș PSD DA
42. Cindrea Ioan PSD DA
43. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
44. Ciopraga Mircea PNL DA
45. Cocrea Olguța - DA
46. Constantinescu Anca PD-L DA
47. Corlățean Titus PSD DA
48. Crăciunescu Grigore PNL DA
49. Cutean Vasile Emilian PSD DA
50. Dan Iosif PSD DA
51. Diaconescu Marin PRM Abținere
52. Diaconescu Renică PC DA
53. Dida Corneliu Ioan PSD DA
54. Dobre Traian PNL DA
55. Dorneanu Valer PSD DA
56. Dragomir Dumitru PRM DA
57. Dragomir Gheorghe PNL DA
58. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
59. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
60. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
61. Dumitriu Mihai PSD DA
62. Dușa Mircea PSD DA
63. Duțu Stelian PD-L DA
64. Erdei Dolóczki István UDMR DA
65. Eserghep Gelil PRM DA
66. Faina Constantin PC DA
67. Florea Damian PC DA
68. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
69. Furo Iuliu Ioan PRM DA
70. Gabor Gheorghe PNL DA
71. Găleteanu Monalisa PSD DA
72. Georgescu Filip PSD DA
73. Gerea Andrei Dominic PNL DA
74. Gheorghe Valeriu PNL DA
75. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
76. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
77. Ghișe Ioan PNL DA
78. Godja Petru PSD DA
79. Grigore Dan PD-L DA
80. Grosaru Mircea Minoritati DA
81. Gubandru Aurel PSD DA
82. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
83. Hanganu Romeo Octavian PC DA
84. Hellvig Eduard Raul PC DA
85. Hoban Ioan PNL DA
86. Iancu Iulian PSD DA
87. Ibram Iusein Minoritati DA
88. Ifrim Mircea PRM DA
89. Ignat Miron Minoritati DA
90. Ilie Cristian PD-L DA
91. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
92. Ionescu Daniel PSD DA
93. Iordache Florin PSD DA
94. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
95. Iriza Marius PRM DA
96. Iustian Mircea Teodor - Abținere
97. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
98. Kelemen Hunor UDMR DA
99. Kerekes Károly UDMR DA
100. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
101. Kovacs Attila UDMR DA
102. Lificiu Petru - DA
103. Liga Dănuț PD-L DA
104. Longher Ghervazen Minoritati DA
105. Luchian Ion PNL DA
106. Macaleți Costică PSD DA
107. Magheru Paul PRM DA
108. Man Mircea PD-L DA
109. Manda Iulian Claudiu PSD DA
110. Marian Dan Mihai PNL DA
111. Marin Constantin PSD DA
112. Martin Eduard-Stelian PSD DA
113. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
114. Máté András-Levente UDMR DA
115. Matei Cătălin Lucian PSD DA
116. Mazăre Alexandru PSD DA
117. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
118. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
119. Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria PRM DA
120. Merce Ilie PRM DA
121. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
122. Micula Cătălin PNL DA
123. Mircea Costache PRM DA
124. Mircovici Niculae Minoritati DA
125. Mironescu Laurențiu PD-L DA
126. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
127. Mitrea Manuela PSD DA
128. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
129. Mocanu Alexandru PD-L DA
130. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
131. Mohora Tudor PSD DA
132. Moisoiu Adrian PRM DA
133. Moldovan Emil Radu PSD DA
134. Momanu Corneliu - DA
135. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
136. Movilă Petru PD-L DA
137. Munteanu Ioan PSD DA
138. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
139. Nassar Rodica PSD DA
140. Nechita Aurel PSD DA
141. Nedelcu Gabriela PSD DA
142. Nica Dan PSD DA
143. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
144. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
145. Nițulescu Teodor PSD DA
146. Nosa Iuliu PSD DA
147. Oancea Viorel - Abținere
148. Olarean Aurel PD-L DA
149. Olteanu Bogdan PNL DA
150. Ovidenie Costel - DA
151. Palăr Ionel PNL DA
152. Pambuccian Varujan Minoritati DA
153. Pardău Dumitru - DA
154. Păun Nicolae Minoritati DA
155. Petrea Constantin PD-L DA
156. Ponta Victor-Viorel PSD DA
157. Pop Claudiu Adrian PSD DA
158. Popa Cornel PNL DA
159. Popa Nicolae PC DA
160. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
161. Pruteanu Vasile - DA
162. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
163. Pupeză Viorel PSD DA
164. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
165. Pușcaș Vasile PSD DA
166. Pușcă Mircea Valer PNL DA
167. Radan Mihai Minoritati DA
168. Rădulescu Cristian PD-L DA
169. Rogin Marius PD-L DA
170. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
171. Rus Ioan Aurel PRM DA
172. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
173. Sanda Victor PSD DA
174. Sandu Gabriel - Abținere
175. Sandu-Capră Mihai PNL DA
176. Sasu Ion PSD DA
177. Săniuță Marian-Florian PSD Abținere
178. Săpunaru Nini PNL DA
179. Sârb Gheorghe PD-L DA
180. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
181. Scutaru Adrian George PNL DA
182. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
183. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
184. Sirețeanu Mihail PSD DA
185. Sóki Béla UDMR DA
186. Soporan Vasile Filip PSD DA
187. Stan Ioan PSD DA
188. Stan Ion PSD DA
189. Stanciu Anghel PSD DA
190. Stativă Irinel Ioan PSD DA
191. Stănescu Mircea PSD DA
192. Stoica Ion - Abținere
193. Străchinaru Petre PD-L DA
194. Strungă Emil PNL DA
195. Szekely Levente Csaba UDMR DA
196. Știucă Alecsandru PSD DA
197. Tabără Valeriu PD-L DA
198. Tamás Sándor UDMR DA
199. Tămagă Constantin PSD DA
200. Tănăsescu Mihai Nicolae PSD DA
201. Tărniceru Petru PSD DA
202. Timar Liviu PSD DA
203. Timiș Ioan PNL DA
204. Todoran Pavel PSD DA
205. Toma Horia-Victor PNL DA
206. Toró Tiberiu UDMR DA
207. Tudor Constantin PC DA
208. Tudor Marcu PRM DA
209. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
210. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
211. Ursărescu Dorinel PNL DA
212. Varga Attila UDMR DA
213. Vasile Aurelia PSD DA
214. Văsioiu Horia PD-L DA
215. Vlase Petru Gabriel PSD DA
216. Vlădoiu Aurel PSD DA
217. Voicu Cătălin PSD DA
218. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
219. Voinea Florea PSD DA
220. Zaharia Claudius Mihail - Abținere
221. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
222. Zegrean Augustin PD-L DA
223. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 8 februarie 2023, 11:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro