Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.03.2021 > 12:03 Versiunea pentru printare
Miercuri, 3 martie 2021, ora 12:03

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:221 69 67 47 10 14 13 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD
2. Aelenei Dănuț AUR
3. Albișteanu Mihail AUR
4. Albotă Emil-Florin PSD
5. Alda Adrian PSD
6. Alexe Florin-Alexandru PNL
7. Amet Varol Minoritati
8. Andronache Gabriel PNL
9. Apostol Alin-Gabriel USR
10. Ardelean Ben-Oni PNL
11. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
12. Badea Iulian-Alexandru PSD
13. Badea Mihai-Alexandru USR
14. Badiu Georgel AUR
15. Balan Ioan PNL
16. Balint Liviu-Ioan PNL
17. Banciu Ionuț-Sorin PNL
18. Banias Mircea Marius PNL
19. Barbu Florin-Ionuț PSD
20. Barna Ilie Dan USR
21. Bălășoiu Aurel PSD
22. Băltărețu Viorel USR
23. Bejinariu Eugen PSD
24. Bende Sándor UDMR
25. Benga Tudor - Vlad USR
26. Berescu Monica-Elena USR
27. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
28. Blaga Daniel-Codruț USR
29. Bode Lucian Nicolae PNL
30. Bota Călin-Ioan PNL
31. Botez Mihai-Cătălin USR
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budăi Marius-Constantin PSD
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Burciu Cristina PNL
37. Burduja Sebastian-Ioan PNL
38. Buzoianu Diana-Anda USR
39. Calista Mara-Daniela PNL
40. Calotă Florică Ică PNL
41. Cambera Oana-Alexandra USR
42. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
43. Căuș Vasile-Aurel PNL
44. Chelaru Mircia AUR
45. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
46. Chichirău Cosette-Paula USR
47. Chira Claudiu-Martin PNL
48. Chirilă Virgil Alin PSD
49. Ciofu Cătălina PNL
50. Ciolacu Ion-Marcel PSD
51. Cîtea Vasile PSD
52. Cozma Adrian-Felician PNL
53. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
54. Cristian Brian USR
55. Crîstici Ognean Minoritati
56. Csép Éva-Andrea UDMR
57. Csoma Botond UDMR
58. Cupșa Ioan PNL
59. Damian Romulus-Marius PSD
60. Dehelean Silviu USR
61. Dinu Cristina-Elena PSD
62. Drancă Andrei-Iulian USR
63. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
64. Dunava Costel Neculai PSD
65. Farago Petru UDMR
66. Fădor Angelica PNL
67. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
68. Fălcoi Nicu USR
69. Fechet Mircea PNL
70. Feodor Silviu Minoritati
71. Feodorov Lucian AUR
72. Fifor Mihai-Viorel PSD
73. Firczak Iulius Marian Minoritati
74. Florea Daniel PSD
75. Florea Oana-Consuela PSD
76. Floroiu Ionel PSD
77. Gál Károly UDMR
78. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
79. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
80. Georgescu Nicolae PSD
81. Gheba Daniel-Sorin USR
82. Gheorghe Andrei Daniel PNL
83. Gheorghiu Bogdan PNL
84. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
85. Giugea Nicolae PNL
86. Giurgiu Adrian USR
87. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
88. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
89. Grecu Ion-Cătălin PSD
90. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
91. Gudu Michael PNL
92. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
93. Havârneanu Filip USR
94. Hărătău Elena PNL
95. Holban Georgeta-Carmen PSD
96. Horga Maria-Gabriela PNL
97. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
98. Huțu Alexandra PSD
99. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
100. Iancu Marius-Ionel PSD
101. Ichim Cristian-Paul USR
102. Ilie Victor USR
103. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
104. Ionescu George PNL
105. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
106. Kelemen Attila UDMR
107. Kiss János PNL
108. Könczei Csaba UDMR
109. Kulcsár-Terza József-György UDMR
110. Lasca Mihai Ioan AUR
111. Lazăr Ion-Marian USR
112. Lazăr Teodor USR
113. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
114. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
115. Lupu Andrei-Răzvan USR
116. Macovei Silviu Nicu PSD
117. Magyar Loránd-Bálint UDMR
118. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
119. Mang Ioan PSD
120. Mărculescu Dumitru PNL
121. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
122. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
123. Miklós Zoltán UDMR
124. Mina Marian PSD
125. Mircea Florin PSD
126. Miruță Radu-Dinel USR
127. Moisin Radu-Marin PNL
128. Moldovan Sorin-Dan PNL
129. Molnar Radu-Iulian USR
130. Morar Olivia-Diana PNL
131. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
132. Munteanu Remus PSD
133. Murariu Oana USR
134. Muraru Iulian-Alexandru PNL
135. Mușoiu Ștefan PSD
136. Nagy Szabolcs UDMR
137. Năcuță Sorin PNL
138. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
139. Neaga Florian-Claudiu PSD
140. Neagu Denisa-Elena USR
141. Neață Eugen PSD
142. Niță Nicu PSD
143. Oteșanu Daniela PSD
144. Özmen Oana-Marciana USR
145. Paladi George-Adrian PSD
146. Pambuccian Varujan Minoritati
147. Panait Radu USR
148. Paraschiv Rodica PSD
149. Pavelescu Nicolae PSD
150. Pecingină Gheorghe PNL
151. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
152. Piper-Savu Florin PSD
153. Plăiașu Gabriel PNL
154. Polak Tudor PNL
155. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
156. Pop Rareș Tudor USR
157. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
158. Popescu Dan-Cristian PSD
159. Popescu Pavel PNL
160. Popescu Vlad-Piedone PSD
161. Popica Eduard-Andrei PSD
162. Predoiu Marian-Cătălin PNL
163. Presură Alexandra PSD
164. Prișcă Răzvan Sorin PNL
165. Prună Cristina-Mădălina USR
166. Pușcașu Lucian-Florin AUR
167. Rizea Cristina Camelia USR
168. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
169. Roman Florin-Claudiu PNL
170. Roman Nicolae AUR
171. Sas Lóránt-Zoltan USR
172. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
173. Seidler Cristian-Gabriel USR
174. Seres Dénes UDMR
175. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
176. Simonis Alfred - Robert PSD
177. Solomon Adrian PSD
178. Stancu Paul PSD
179. Stativă Irinel Ioan PSD
180. Stănescu Vetuța PNL
181. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
182. Stoica Diana USR
183. Stoica Ștefan-Bucur PNL
184. Stroe Ionuț-Marian PNL
185. Suciu Vasile-Daniel PSD
186. Szabó Ödön UDMR
187. Șandru Cosmin PNL
188. Șerban Ciprian-Constantin PSD
189. Șimon Gheorghe PSD
190. Șișcu George PNL
191. Șoptică Costel PNL
192. Șovăială Constantin PNL
193. Ștefan Ion PNL
194. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
195. Tănase Antonel PNL
196. Tătaru Nelu PNL
197. Teniță Dragoș-Cătălin USR
198. Teodoroiu Simona-Maya PSD
199. Terente Eugen USR
200. Thellmann Christine PNL
201. Tobă Francisc -
202. Toda Daniel-Liviu USR
203. Todosiu Beniamin USR
204. Toma Ilie PSD
205. Toma Vasilică PSD
206. Trăilă Cristina PNL
207. Tudorache Daniel PSD
208. Tuhuț Radu-Marcel PSD
209. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
210. Turcan Raluca PNL
211. Tuță George-Cristian PNL
212. Țachianu Marian PSD
213. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
214. Varga Glad-Aurel PNL
215. Vîlceanu Dan PNL
216. Volosatîi Boris AUR
217. Vulpescu Ioan PSD
218. Weber Mihai PSD
219. Zakarias Zoltán UDMR
220. Zetea Gabriel-Valer PSD
221. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 7 decembrie 2022, 14:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro