Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.12.2019 > 12:05 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 decembrie 2019, ora 12:05

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:239 100 53 21 13 9 8 14 18 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andrei Alexandru-Ioan PNL
7. Andronache Gabriel PNL
8. Andrușcă Dănuț PSD
9. Anton Anton ALDE
10. Apjok Norbert UDMR
11. Arsu Alin-Ionuț USR
12. Avram Constantin ALDE
13. Axinte Vasile PSD
14. Balan Ioan PNL
15. Balint Liviu-Ioan PRO România
16. Banias Mircea Marius PRO România
17. Barna Ilie Dan USR
18. Băișanu Ștefan-Alexandru -
19. Bălănescu Alexandru PRO România
20. Bănicioiu Nicolae PRO România
21. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
22. Bejinariu Eugen PSD
23. Bende Sándor UDMR
24. Benedek Zacharie UDMR
25. Benga Tudor - Vlad USR
26. Bica Dănuț PNL
27. Biro Zsolt-Istvan UDMR
28. Boboc Tudorița-Rodica PSD
29. Boboc Valentin Gabriel PSD
30. Bode Lucian Nicolae PNL
31. Bodea Marius PNL
32. Bogaciu Alexandra-Corina PRO România
33. Bontea Vlad PSD
34. Boroianu Aurel-Robert PNL
35. Botez Mihai-Cătălin USR
36. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
37. Bran-Voinea Ioana PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buican Cristian PNL
40. Buicu Corneliu-Florin PSD
41. Bumb Sorin-Ioan PNL
42. Burciu Cristina PSD
43. Calista Mara-Daniela PNL
44. Calotă Florică Ică ALDE
45. Căciulă Aurel PSD
46. Călin Ion PSD
47. Căruceru Aida-Cristina PSD
48. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
49. Cherecheș Florica PNL
50. Cherecheș Viorica PNL
51. Chiriac Viorel PSD
52. Cioabă Petre PSD
53. Ciofu Tamara-Dorina PSD
54. Ciolacu Ion-Marcel PSD
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Codreanu Constantin PMP
59. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
60. Cristache Cătălin PMP
61. Culeafă Mihai PNL
62. Cupșa Ioan PNL
63. Dehelean Silviu USR
64. Dinu Cristina-Elena PSD
65. Dîrzu Ioan PSD
66. Dobre Victor Paul PNL
67. Dobrică Ionela Viorela PSD
68. Dohotaru Adrian-Octavian -
69. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
70. Drulă Cătălin USR
71. Dunava Costel Neculai PSD
72. Duruș Vlad-Emanuel USR
73. Erdei Dolóczki István UDMR
74. Fădor Angelica PNL
75. Firczak Iulius Marian Minoritati
76. Florea Oana-Consuela PSD
77. Floroiu Ionel PSD
78. Furic Iarco Minoritati
79. Furtună Mirela PSD
80. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
81. Gavrilă Camelia PSD
82. Gavrilescu Grațiela Leocadia -
83. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
84. Găină Mihăiță PNL
85. Georgescu Laura PSD
86. Georgescu Nicolae PSD
87. Gerea Andrei Dominic ALDE
88. Gheorghe Andrei Daniel PNL
89. Gheorghe Tinel PNL
90. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
91. Gherman Dumitru PSD
92. Gilia Claudia PSD
93. Gudu Vasile PNL
94. Halici Nicușor PSD
95. Havrici Emanuel-Iuliu PRO România
96. Hărătău Elena PNL
97. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
98. Holban Georgeta-Carmen PSD
99. Huncă Mihaela PRO România
100. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
101. Iancu Iulian PSD
102. Ibram Iusein Minoritati
103. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
104. Intotero Natalia-Elena PSD
105. Ion Stelian-Cristian USR
106. Ionescu George PNL
107. Ioniță Antoneta PNL
108. Iordache Florin PSD
109. Itu Cornel PSD
110. Iurișniți Cristina-Ionela USR
111. Kulcsár-Terza József-György UDMR
112. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
113. Longher Victoria Minoritati
114. Lungu Tudorița PNL
115. Lupescu Dumitru USR
116. Macovei Silviu Nicu PSD
117. Magyar Loránd-Bálint UDMR
118. Manole Petre-Florin PSD
119. Mareș Mara PNL
120. Marica Petru-Sorin PRO România
121. Márton Árpád-Francisc UDMR
122. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
123. Mărgărit Mitică-Marius PSD
124. Mihalescul Dumitru PNL
125. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
126. Mircea Florin PSD
127. Mînzatu Roxana PSD
128. Moagher Laura-Mihaela PSD
129. Mocioalcă Ion PRO România
130. Moise Costin-Sebastian PMP
131. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
132. Mușoiu Ștefan PSD
133. Nasra Gabriel-Horia PSD
134. Neagu Nicolae PNL
135. Neață Eugen PSD
136. Nechifor Cătălin-Ioan PRO România
137. Nicolae Andrei PSD
138. Nistor Laurențiu PSD
139. Niță Nicu PSD
140. Olteanu Daniel ALDE
141. Oteșanu Daniela PSD
142. Pană Adriana-Doina PSD
143. Paraschiv Rodica PSD
144. Păle Dănuț PSD
145. Petcu Toma-Florin ALDE
146. Petrea Gabriel PRO România
147. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
148. Petric Octavian PRO România
149. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
150. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
151. Podașcă Gabriela-Maria PRO România
152. Ponta Victor-Viorel PRO România
153. Pop Andrei PSD
154. Pop Georgian PRO România
155. Pop Rareș Tudor USR
156. Popa Florin PSD
157. Popa Mihai Valentin PRO România
158. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
159. Popescu Mariana-Venera Minoritati
160. Popescu Nicolae-Daniel USR
161. Popescu Virgil-Daniel PNL
162. Preda Cezar-Florin PNL
163. Predoiu Marian-Cătălin PNL
164. Presură Alexandra PSD
165. Prisnel Adrian-Claudiu USR
166. Prișcă Răzvan Sorin PNL
167. Prună Cristina-Mădălina USR
168. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
169. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
170. Rădulescu Alexandru PSD
171. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
172. Rădulescu Dan-Răzvan USR
173. Răduț Violeta PSD
174. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
175. Roman Florin-Claudiu PNL
176. Roman Ioan Sorin PSD
177. Romanescu Cristinel PNL
178. Roșca Lucreția PSD
179. Rotaru Alexandru PSD
180. Săftoiu Ana Adriana PNL
181. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
182. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
183. Sebestyén Csaba-István UDMR
184. Sefer Cristian-George PSD
185. Seidler Cristian-Gabriel USR
186. Seres Dénes UDMR
187. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
188. Simionca Ionuț PMP
189. Simonis Alfred - Robert PSD
190. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
191. Solomon Adrian PSD
192. Stamatian Vasile-Florin PNL
193. Stan Viorel PSD
194. Stancu Florinel PRO România
195. Stativă Irinel Ioan PSD
196. Stănescu Alexandru PSD
197. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
198. Stroe Ionuț-Marian PNL
199. Suciu Matei PSD
200. Suciu Vasile-Daniel PSD
201. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
202. Szabó Ödön UDMR
203. Șerban Ciprian-Constantin PSD
204. Șimon Gheorghe PSD
205. Șișcu George PNL
206. Șotcan Theodora PSD
207. Șova Lucian PSD
208. Șovăială Constantin PNL
209. Ștefan Corneliu PSD
210. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
211. Tabugan Ion ALDE
212. Tănăsescu Alina-Elena PSD
213. Teiș Alina PSD
214. Terea Ioan PSD
215. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
216. Toma Ilie PSD
217. Trăilă Cristina PNL
218. Tudor Beatrice PSD
219. Turcescu Robert-Nicolae PMP
220. Tușa Adriana Diana PSD
221. Țachianu Marian PSD
222. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
223. Ursu Răzvan-Ion PSD
224. Varga Glad-Aurel PNL
225. Vasile Daniel Minoritati
226. Vasilescu Lia Olguța PSD
227. Vass Levente UDMR
228. Velcea Nicolae PSD
229. Vexler Silviu Minoritati
230. Vișan George-Gabriel PSD
231. Vîlceanu Dan PNL
232. Vîrză Mihăiță PSD
233. Vlad Sergiu Cosmin USR
234. Vlăducă Oana-Silvia PRO România
235. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
236. Weber Mihai PSD
237. Zainea Cornel USR
238. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
239. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 29 noiembrie 2022, 10:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro