Comisie permanentă

Număr membri: 11-41Înființare: 21.12.2000

Date de contact

Email: cti@cdep.ro

Activitate parlamentară

Calendar lunar ședințeȘedințe: 2021 Documente: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 Înreg.video: 2021 2017

Vizualizare

Pagina cu fotografii

Camera Deputaților

Legislatura 2020-prezent

Comisia pentru tehnologia informației și comunicațiilor

Functia Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Sărmaș Ioan-Sabin PNL  
2. Vicepreședinți Berescu Monica-Elena USR  
3.   Ivan Bogdan-Gruia
vicepreședinte din 23 feb. 2021
PSD  
4. Secretari Miruță Radu-Dinel USR  
5.   Popa Radu Mihai
secretar din 23 feb. 2021
PSD  
6. Membri Axinia Adrian-George AUR 01.02.2021
7.   Blaga Daniel-Codruț USR 24.02.2021
8.   Buzoianu Diana-Anda USR  
9.   Gliga Dumitrița PSD  
10.   Moldovan Sorin-Dan PNL  
11.   Păunescu Silviu-Titus AUR 01.02.2021
12.   Popescu Pavel PNL  
13.   Popescu Vlad-Piedone PSD  
14.   Toda Daniel-Liviu USR  

Fosti membri ai biroului comisiei

Functia Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
pâna în data
1. Vicepreședinți Hurduzeu Florin-Silviu PSD 24.02.2021
2. Secretari Ivan Bogdan-Gruia PSD 23.02.2021

Fosti membri ai comisiei

Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
pâna în data
1. Apjok Norbert Neafiliați 10.02.2021
2. Hurduzeu Florin-Silviu PSD 24.02.2021
3. Kocsis-Cristea Alexandru Neafiliați 03.11.2021