Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2020-prezent > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Indonezia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Indonezia

Ștefan Mușoiu
Ștefan Mușoiu
deputat PSD
Președinte
Natalia-Elena Intotero
Natalia-Elena Intotero
deputat PSD
Vicepreședinte
din 19 apr. 2023
Florică Ică Calotă
Florică Ică Calotă
deputat AUR
Secretar
Cristinel-Gabriel Berea Nicu Fălcoi Hunor Kelemen Alexandra Presură
Cristinel-Gabriel Berea
senator USR
membru
Nicu Fălcoi
deputat USR
membru
Hunor Kelemen
deputat UDMR
membru
Alexandra Presură
deputat PSD
membru
Ioan-Sabin Sărmaș Ciprian-Titi Stoica Christine Thellmann
Ioan-Sabin Sărmaș
deputat PNL
membru
Ciprian-Titi Stoica
deputat AUR
membru
din 19 dec. 2022
Christine Thellmann
deputat PNL
membru
din 22 iun. 2022

Fosti membri ai biroului grupului de prietenie

Nicușor Halici Gheorghe Șoldan
Nicușor Halici
deputat PSD
Vicepreședinte
până în 1 mar. 2022
Gheorghe Șoldan
deputat PSD
Vicepreședinte
până în 19 apr. 2023

Fosti membri ai grupului de prietenie

Anamaria Gavrilă
Anamaria Gavrilă
deputat Neafiliați
până în 19 dec. 2022
Nicușor Halici Gheorghe Șoldan
Nicușor Halici
deputat PSD
Gheorghe Șoldan
deputat PSD
din 3 mai 2022
Laura-Iuliana Scântei
Laura-Iuliana Scântei
senator PNL
până în 10 iun. 2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 21 mai 2024, 20:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro