Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Indonezia

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
Presedinte -
1. Vicepreședinte Intotero Natalia-Elena
din 19 apr. 2023
deputat PSD 19 apr. 2023
2. Secretar Calotă Florică Ică deputat Neafiliați
3. Membri Berea Cristinel-Gabriel senator USR
4.   Fălcoi Nicu deputat USR
5.   Kelemen Hunor deputat UDMR
6.   Presură Alexandra deputat PSD
7.   Sărmaș Ioan-Sabin deputat PNL
8.   Stoica Ciprian-Titi deputat AUR 19 dec. 2022
9.   Thellmann Christine deputat PNL 22 iun. 2022

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Vicepreședinte Halici Nicușor
până în 1 mar. 2022
deputat PSD
2.   Șoldan Gheorghe
până în 19 apr. 2023
deputat PSD 3 mai 2022

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Gavrilă Anamaria deputat Neafiliați 19 dec. 2022
2. Halici Nicușor deputat PSD 1 mar. 2022
3. Mușoiu Ștefan deputat PSD 25 iun. 2024
4. Șoldan Gheorghe deputat PSD 3 mai 2022 19 apr. 2023
5. Scântei Laura-Iuliana senator PNL 10 iun. 2022