Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Armenia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Armenia

Varujan Pambuccian
Varujan Pambuccian
deputat Minoritati
Președinte
din 5 mai 1998
Varujan Vosganian
Varujan Vosganian
senator PNȚCD
Vicepreședinte
din 5 mai 1998
Leonida Lari-Iorga
Leonida Lari-Iorga
deputat PRM
Secretar
din 5 mai 1998
Emanoil-Dan Barbaresso Petru Bejinariu Miron Chichișan Jean Decuseară
Emanoil-Dan Barbaresso
deputat PNȚCD
membru
din 5 mai 1998
Petru Bejinariu
deputat PDSR
membru
din 5 mai 1998
Miron Chichișan
deputat PUNR
membru
din 5 mai 1998
Jean Decuseară
deputat PNL
membru
din 5 mai 1998
Mihai Matetovici Ioan Mircea Prahase Ervin-Zoltan Székely
Mihai Matetovici
senator PDSR
membru
din 5 mai 1998
Ioan Mircea Prahase
senator PD
membru
din 16 feb. 1999
Ervin-Zoltan Székely
deputat UDMR
membru
din 5 mai 1998

Fosti membri ai grupului de prietenie

Aurel Liviu Ciupe
Aurel Liviu Ciupe
senator PD
din 5 mai 1998
până în 18 iun. 1998

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 22 iunie 2024, 8:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro