Dorel DORIAN
Legislative proposals initiated in legislature 2000-2004

No. Recording no. Title Status
Ch.of Deputies Senate
1. 318/12.05.2003 L326/2004 Propunere legislativa privind Amendament la Legea 586/2002 pentru modificarea art.1 lit.c) din Ordonanta Guvernului nr.105/1999 privind acordarea unor drepturi persoanelor persecutate de catre regimurile instaurate in Romania cu incepere de la 6 septembrie 1940 pana la 6 martie 1945 din motive etnice Lege 323/2004
2. 502/12.09.2001   Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr.70/1991 privind alegerile locale. respinsa
definitiv