Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2020-prezent > Senatul > Grupuri > USR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Mihail Radu-Mihai
2. Vicelideri Berea Cristinel-Gabriel
din 4 sep. 2023
3.   Cernic Sebastian
din 1 feb. 2022
4.   Negoi Eugen-Remus
din 4 sep. 2023
5.   Oprinoiu Aurel
din 1 feb. 2022
6.   Pălărie Ștefan
din 1 feb. 2022
7.   Trifan Raoul-Adrian
din 1 feb. 2022
8. Secretari Vicol Costel
din 4 mai 2021
9. Membri Bob Virgil Marius 1 feb. 2022
10.   Bodea Marius
11.   Bordei Cristian
12.   Darău Ambrozie-Irineu
13.   Dinică Silvia-Monica
14.   Ghica Cristian
15.   Ivan Dan
16.   Mircescu Ion-Narcis
17.   Spătaru Elena-Simona
18.   Vlad Sergiu Cosmin
19.   Zob Alexandru-Robert

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Vicelideri Mircescu Ion-Narcis
până în 1 feb. 2022
2.   Popescu Ion-Dragoș
până în 1 feb. 2022
3.   Spătaru Elena-Simona
până în 8 ian. 2021
4.   Zob Alexandru-Robert
până în 1 feb. 2022

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Dragu Anca Dana USR 21 dec. 2023
2. Mîndruță Gheorghiță PSD 1 sep. 2022
3. Mureșan Claudiu-Marinel USR 25 iun. 2023
4. Popescu Ion-Dragoș Fără adez. 22 iun. 2022
5. Postică Andrei USR 19 sep. 2023
6. Poteraș Cosmin-Marian Fără adez. 15 iun. 2022
7. Viașu Cosmin-Cristian USR 21 ian. 2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 24 februarie 2024, 19:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro