Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-2020 > Parlamentul României > Comisii > Anchetă alegeri 2009 Versiunea pentru printare
2016-2020

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Florea Oana-Consuela
președinte din 6 iul. 2017
deputat PSD  
2. Vicepreședinți Cătăniciu Steluța-Gustica
vicepreședinte din 17 mai 2017
deputat PSD  
3.   Fenechiu Cătălin-Daniel
vicepreședinte din 17 mai 2017
senator PNL  
4. Secretari Antal István-János
secretar din 17 mai 2017
deputat UDMR  
5. Membri Avram Nicolae senator PSD 11.10.2017
6.   Căprar Dorel-Gheorghe deputat PSD  
7.   Dircă George-Edward senator USR  
8.   Goțiu Remus Mihai senator USR  
9.   Nicolicea Eugen deputat PSD  
10.   Pleșoianu Liviu Ioan Adrian deputat PSD  
11.   Preda Cezar-Florin deputat PNL  
12.   Sbîrnea Liliana senator PSD 11.10.2017
13.   Turcescu Robert-Nicolae deputat PMP  
14.   Varga Vasile deputat PNL  
15.   Weber Mihai deputat PSD  
1. Membri supleanți Calotă Florică Ică deputat PNL  
2.   Dunava Costel Neculai deputat PSD  
3.   Neagu Nicolae deputat PNL  
4.   Oprea Mario-Ovidiu senator PNL  
5.   Pavel Marian senator PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Fifor Mihai-Viorel senator PSD 05.07.2017
2. Membri supleanți Dehelean Silviu deputat USR  
3.   Ion Stelian-Cristian deputat USR  

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Dehelean Silviu deputat USR  
2. Fifor Mihai-Viorel senator PSD 11.10.2017
3. Ion Stelian-Cristian deputat USR  
4. Țuțuianu Adrian senator Neafiliați 11.10.2017

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 19 octombrie 2021, 21:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro