Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Învățământ Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Intotero Natalia-Elena PSD  
2. Vicepreședinți Atanasiu Onuț Valeriu
vicepreședinte din 23 mar. 2021
PNL  
3.   Căuș Vasile-Aurel
vicepreședinte din 22 mar. 2022
PNL  
4.   Nechita Aurel PSD  
5.   Szabó Ödön UDMR  
6. Secretari Barcari Rodica-Luminița
secretar din 22 mar. 2022
PNL 02.02.2022
7.   Havârneanu Filip USR  
8.   Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD  
9. Membri Bulai Oana-Gianina PSD  
10.   Ciofu Cătălina PNL 05.10.2021
11.   Crîstici Ognean Minoritati  
12.   Cupșa Ioan PNL 15.09.2021
13.   Damian Romulus-Marius PSD  
14.   Gál Károly UDMR 10.02.2021
15.   Hărătău Elena PNL  
16.   Ivănuță Cristian-Daniel AUR 01.02.2021
17.   Manea Cătălin-Zamfir Minoritati 10.02.2021
18.   Miftode Marius-Andrei USR  
19.   Morar Olivia-Diana PNL 15.09.2021
20.   Piper-Savu Florin PSD  
21.   Polițeanu Mihai-Laurențiu USR 15.12.2021
22.   Popescu Dan-Cristian PSD  
23.   Predescu Ana-Loredana PSD  
24.   Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR 29.03.2022
25.   Volosatîi Boris AUR 01.02.2021
26.   Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Muraru Iulian-Alexandru PNL 24.02.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Alexandru Victoria-Violeta Neafiliați 24.02.2021 15.09.2021
2. Apjok Norbert Neafiliați   10.02.2021
3. Barcari Rodica-Luminița PNL   07.12.2021
4. Cristian Brian USR   02.03.2022
5. Dancă Ionel Neafiliați 24.02.2021 28.09.2021
6. Muraru Iulian-Alexandru PNL   24.02.2021
7. Toda Daniel-Liviu Neafiliați   15.12.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 9 august 2022, 23:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro