Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Stiinta Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati  
2. Vicepreședinți Coleșa Ilie-Alin
vicepreședinte din 2 mai 2023
AUR 11.10.2022
3.   Giugea Nicolae
vicepreședinte din 29 noi. 2023
PNL 04.10.2023
4. Secretari Ciofu Cătălina
secretar din 6 noi. 2023
PNL  
5.   Ciornei Radu Tudor USR  
6.   Crîstici Ognean
secretar din 16 noi. 2022
Minoritati 14.11.2022
7. Membri Borta Raluca-Maria Neafiliați 23.10.2023
8.   Florea Daniel AUR 13.09.2022
9.   Kocsis-Cristea Alexandru Neafiliați 03.11.2021
10.   Mihalcea Remus-Gabriel PSD  
11.   Molnar Radu-Iulian USR  
12.   Nagy Szabolcs UDMR  
13.   Nagy Vasile Neafiliați 01.02.2021
14.   Neaga Florian-Claudiu PSD  
15.   Pambuccian Varujan Minoritati  
16.   Șovăială Constantin Neafiliați 07.12.2021

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Nagy Vasile Neafiliați 03.03.2021 02.05.2023
2.   Neagu Denisa-Elena USR   02.03.2022
3. Secretari Coleșa Ilie-Alin AUR 03.03.2021 04.05.2022

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ciubuc Ciprian Neafiliați 04.05.2022 21.06.2022
2. Coleșa Ilie-Alin AUR 01.02.2021 04.05.2022
3. Florea Oana-Consuela PSD   21.12.2021
4. Goleac Nicoleta-Matilda PSD   24.03.2021
5. Neagu Denisa-Elena USR   02.03.2022
6. Păunescu Silviu-Titus AUR 21.06.2022 11.10.2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 2 martie 2024, 15:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro