Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Adrian Solomon Solomon Adrian
președinte din 25 noi. 2021
PSD  
2. Vicepreședinți Éva-Andrea Csép Csép Éva-Andrea UDMR  
3.   Eugen Neață Neață Eugen
vicepreședinte din 7 dec. 2021
PSD  
4.   Cristian-Gabriel Seidler Seidler Cristian-Gabriel USR  
5.   Silviu Vexler Vexler Silviu Minoritati  
6. Secretari Daniela Oteșanu Oteșanu Daniela
secretar din 4 oct. 2023
PSD  
7.   Tudor Polak Polak Tudor PNL  
8.   Dan-Constantin Șlincu Șlincu Dan-Constantin
secretar din 7 dec. 2021
PSD  
9. Membri Mirela Elena Adomnicăi Adomnicăi Mirela Elena PSD  
10.   Antonio Andrușceac Andrușceac Antonio AUR 01.02.2021
11.   Monica-Elena Berescu Berescu Monica-Elena USR  
12.   Marius-Constantin Budăi Budăi Marius-Constantin PSD 27.09.2022
13.   Mara-Daniela Calista Calista Mara-Daniela PNL  
14.   Ringo Dămureanu Dămureanu Ringo AUR 13.04.2022
15.   Ion-Alin-Dan Ignat Ignat Ion-Alin-Dan PNL 23.03.2022
16.   Mara Mareș Mareș Mara PNL 05.12.2023
17.   Nicolae Pavelescu Pavelescu Nicolae PSD 01.02.2021
18.   Eduard-Andrei Popica Popica Eduard-Andrei PSD 19.04.2023
19.   Irinel Ioan Stativă Stativă Irinel Ioan PSD  
20.   Raluca Turcan Turcan Raluca PNL 01.02.2021
21.   Oana-Silvia Țoiu Țoiu Oana-Silvia USR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Oana-Silvia Țoiu Țoiu Oana-Silvia USR 25.11.2021
2. Vicepreședinți Adrian Solomon Solomon Adrian PSD 25.11.2021
3. Secretari Eugen Neață Neață Eugen PSD 07.12.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Victoria-Violeta Alexandru Alexandru Victoria-Violeta Neafiliați   15.12.2021
2. Claudiu-Martin Chira Chira Claudiu-Martin Neafiliați   03.03.2021
3. Dumitru Coarnă Coarnă Dumitru Neafiliați 29.03.2022 19.04.2023
4. Ringo Dămureanu Dămureanu Ringo AUR 24.02.2021 10.03.2021
5. Valentin-Ilie Făgărășian Făgărășian Valentin-Ilie PNL 03.03.2021 02.03.2022
6. Maria-Gabriela Horga Horga Maria-Gabriela PNL 02.03.2022 20.12.2023
7. Alexandru Kocsis-Cristea Kocsis-Cristea Alexandru Neafiliați   03.11.2021
8. Dumitrina Mitrea Mitrea Dumitrina AUR 01.02.2021 13.04.2022
9. Florian-Claudiu Neaga Neaga Florian-Claudiu PSD   01.02.2021
10. Gheorghe Pecingină Pecingină Gheorghe Neafiliați 09.02.2022 09.10.2023
11. Cristina Camelia Rizea Rizea Cristina Camelia Neafiliați   02.03.2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 24 februarie 2024, 21:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro