Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bogdan Cantaragiu Cantaragiu Bogdan
președinte din 1 feb. 2012
PD-L  
2. Vicepreședinți Ion Călin Călin Ion
vicepreședinte din 9 mar. 2010
PSD  
3.   Ionel Palăr Palăr Ionel PNL  
4. Secretari Gheorghe Ciocan Ciocan Gheorghe
secretar din 23 iun. 2010
PSD  
5.   Árpád Pál Pál Árpád
secretar din 28 feb. 2012
UDMR 21.02.2012
6. Membri Mihai Cristian Apostolache Apostolache Mihai Cristian PD-L  
7.   Sulfina Barbu Barbu Sulfina PD-L  
8.   Victor Boiangiu Boiangiu Victor PD-L  
9.   Bordeianu Dan PNL  
10.   Cristian Buican Buican Cristian PNL  
11.   Cristian-Ion Burlacu Burlacu Cristian-Ion PD-L 18.10.2011
12.   Sorin Gheorghe Buta Buta Sorin Gheorghe PD-L  
13.   Tudor Ciuhodaru Ciuhodaru Tudor Prog. 27.03.2012
14.   Mircea Dușa Dușa Mircea PSD 08.03.2011
15.   Vasile Gherasim Gherasim Vasile PD-L 01.02.2012
16.   Zanfir Iorguș Iorguș Zanfir PD-L  
17.   Ghervazen Longher Longher Ghervazen Mino.  
18.   Carmen-Ileana Mihălcescu Mihălcescu Carmen-Ileana PSD 08.03.2011
19.   Ioan Oltean Oltean Ioan PD-L  
20.   Neculai Rățoi Rățoi Neculai PSD  
21.   Dénes Seres Seres Dénes UDMR  
22.   Mihaela Stoica Stoica Mihaela PD-L 08.03.2011
23.   Lucia-Ana Varga Varga Lucia-Ana PNL  
24.   Aurel Vlădoiu Vlădoiu Aurel PSD  
25.   Sorin Ștefan Zamfirescu Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L  
26.   Valeriu Ștefan Zgonea Zgonea Valeriu Ștefan PSD 10.11.2009

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Sulfina Barbu Barbu Sulfina PD-L   28.09.2011
2.   Vasile Gherasim Gherasim Vasile PD-L 28.09.2011 01.02.2012
3. Vicepreședinți Mircea Dușa Dușa Mircea PSD   09.03.2010
4.   Vasile Filip Soporan Soporan Vasile Filip Prog. 24.05.2011 06.02.2012
5. Secretari Mihai Cristian Apostolache Apostolache Mihai Cristian PD-L   23.06.2010
6.   András György Edler Edler András György UDMR 23.02.2010 02.11.2011
7.   Attila Korodi Korodi Attila UDMR   22.12.2009

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Marin Bobeș Bobeș Marin PSD   10.11.2009
2. László Borbély Borbély László UDMR 22.12.2009 08.02.2010
3. Mircea Dușa Dușa Mircea PSD   08.09.2010
4. András György Edler Edler András György UDMR 08.02.2010 02.11.2011
5. Relu Fenechiu Fenechiu Relu PNL 16.02.2009 08.03.2011
6. Attila Korodi Korodi Attila UDMR   22.12.2009
7. Costică Macaleți Macaleți Costică PSD   02.11.2012
8. Antonella Marinescu Marinescu Antonella PSD   05.11.2012
9. Marius Neculai Neculai Marius neafiliat   15.04.2009
10. Dan Nica Nica Dan PSD 22.12.2009 08.03.2011
11. Ludovic Orban Orban Ludovic PNL   27.10.2009
12. Dumitru Pardău Pardău Dumitru PNL 15.04.2009 22.12.2009
13. Cornel Pieptea Pieptea Cornel PNL 27.10.2009 27.06.2012
14. Vasile Filip Soporan Soporan Vasile Filip Prog. 08.02.2010 28.02.2012
15. Nicolae Stan Stan Nicolae PSD   18.10.2011
16. Claudiu Țaga Țaga Claudiu Prog. 27.10.2009 08.03.2011
17. Radu Bogdan Țîmpău Țîmpău Radu Bogdan PNL   23.11.2010
18. Eugen Constantin Uricec Uricec Eugen Constantin PSD   08.03.2011

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 7 decembrie 2021, 20:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro