Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Drepturile omului Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ibram Iusein Minoritati  
2. Vicepreședinți Manea Cătălin-Zamfir Minoritati  
3.   Teniță Dragoș-Cătălin USR  
4.   Teodoroiu Simona-Maya PSD  
5. Secretari Ghiță Daniel-Florin PSD  
6.   Kulcsár-Terza József-György UDMR  
7. Membri Adomnicăi Mirela Elena PSD  
8.   Andrei Alexandru-Ioan PNL  
9.   Bejinariu Eugen PSD  
10.   Coleșa Ilie-Alin AUR 01.02.2021
11.   Damian Romulus-Marius PSD  
12.   Dinu Cristina-Elena PSD  
13.   Gál Károly UDMR  
14.   Horga Maria-Gabriela PNL 10.03.2021
15.   Ichim Cristian-Paul USR 24.02.2021
16.   Marșalic Jaro Norbert PNL  
17.   Morar Olivia-Diana PNL 10.03.2021
18.   Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD  
19.   Roșca Mircea PNL  
20.   Sas Lóránt-Zoltan USR 10.03.2021
21.   Stancu Ionel Minoritati 10.03.2021
22.   Stoica Elena PSD  
23.   Tanasă Dan AUR 01.02.2021
24.   Terente Eugen USR  
25.   Vecerdi Cristina-Agnes PNL 24.03.2021
26.   Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Blaga Daniel-Codruț USR 24.02.2021
2. Murariu Oana USR 10.03.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 23 octombrie 2021, 16:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro