Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1992-1996 > Camera Deputaților > Comisii > Partide Versiunea pentru printare
1992-1996

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
1. Președinte Nică Ilie PDSR
2. Vicepreședinți Babiuc Victor PD
3. Secretari Rușid Feuzia Minoritati
4. Membri Cunescu Sergiu PSDR
5.   Diaconescu Ion PNȚCD/PER
6.   Ioan Petru PUNR
7.   Pîslaru Dumitru PDSR
8.   Tănase Stelian PAC
9.   Tokay Gheorghe UDMR

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Mohora Tudor Socialist   20.04.1995
2. Popovici Dan Ion Cristian PRM   23.04.1996
3. Viziru Mihail Socialist 20.04.1995 05.09.1995

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 9 decembrie 2022, 13:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro