Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Diaspora Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Știrbu Gigel-Sorinel PNL  
2. Vicepreședinți Făgărășian Valentin-Ilie PNL  
3. Secretari Alexe Florin-Alexandru PNL  
4.   Lőrincz Ștefan-Iulian USR  
5. Membri Gheorghe Andrei Daniel PNL 17.02.2021
6.   Intotero Natalia-Elena PSD  
7.   Rasaliu Marian-Iulian PSD 24.03.2021
8.   Rodeanu Bogdan-Ionel USR  
9.   Trif Bogdan Gheorghe PSD  
10.   Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR  
11.   Volosatîi Boris AUR 01.02.2021

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Macovei Silviu Nicu PSD 21.12.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Macovei Silviu Nicu PSD 21.12.2021
2. Mărgărit Mitică-Marius PSD 24.02.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 22 ianuarie 2022, 2:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro