Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > AUTOM Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte George-Cristian Tuță Tuță George-Cristian
președinte din 14 feb. 2023
PNL  
2. Vicepreședinți Viorel Băltărețu Băltărețu Viorel
vicepreședinte din 14 feb. 2023
USR  
3.   Dan-Cristian Popescu Popescu Dan-Cristian
vicepreședinte din 14 feb. 2023
PSD  
4. Secretari Éva-Andrea Csép Csép Éva-Andrea
secretar din 14 feb. 2023
UDMR  
5.   Ana-Loredana Predescu Predescu Ana-Loredana
secretar din 14 feb. 2023
AUR  
6. Membri Adrian-George Axinia Axinia Adrian-George AUR 15.02.2023
7.   Mara-Daniela Calista Calista Mara-Daniela PNL  
8.   Andi-Lucian Cristea Cristea Andi-Lucian PSD  
9.   Iulius Marian Firczak Firczak Iulius Marian Minoritati  
10.   Dumitrița Gliga Gliga Dumitrița PSD  
11.   Ion-Alin-Dan Ignat Ignat Ion-Alin-Dan PNL 13.02.2024
12.   Bogdan-Gruia Ivan Ivan Bogdan-Gruia PSD  
13.   Radu Panait Panait Radu USR  
14.   Ioan-Sabin Sărmaș Sărmaș Ioan-Sabin PNL  
15.   Adrian Solomon Solomon Adrian PSD  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Ilie-Alin Coleșa Coleșa Ilie-Alin AUR 15.02.2023
2. Maria-Gabriela Horga Horga Maria-Gabriela PNL 20.12.2023

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 16 iunie 2024, 15:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro