Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > ACH_SANITAR Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Paraschiv Rodica
președinte din 22 noi. 2022
PSD  
2. Vicepreședinți Roman Florin-Claudiu
vicepreședinte din 20 dec. 2022
PNL 08.11.2022
3.   Simion George-Nicolae
vicepreședinte din 20 dec. 2022
AUR  
4.   Stoica Diana
vicepreședinte din 20 dec. 2022
USR  
5. Secretari Stoica Elena
secretar din 20 dec. 2022
PSD  
6. Membri Cătăuță Ana-Maria PSD  
7.   Iancu Marius-Ionel PSD  
8.   Kolcsár Anquetil-Károly UDMR 13.04.2022
9.   Muncaciu Sorin-Titus AUR  
10.   Polak Tudor PNL 08.11.2022
11.   Sandu Viorica PSD  
12.   Todosiu Beniamin PSD 21.03.2023
13.   Ungureanu Emanuel-Dumitru USR  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL 07.12.2022 22.12.2023
2. Pop Rareș Tudor USR   21.03.2023

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 16 aprilie 2024, 13:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro