Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Cătăniciu Steluța-Gustica PSD  
2. Vicepreședinți Badiu Georgel
vicepreședinte din 3 feb. 2021
AUR 01.02.2021
3.   Tănăsescu Alina-Elena PSD  
4. Secretari Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD  
5.   Roman Nicolae
secretar din 3 feb. 2021
AUR 01.02.2021
6. Membri Apjok Norbert Neafiliați 10.02.2021
7.   Balan Ioan PNL  
8.   Barbu Costel PNL  
9.   Goleac Nicoleta-Matilda PSD 24.03.2021
10.   Ionescu George PNL  
11.   Könczei Csaba UDMR  
12.   Lasca Mihai Ioan Neafiliați 17.03.2021
13.   Longher Ghervazen Minoritati  
14.   Prunean Alin-Costel USR  
15.   Todosiu Beniamin USR  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Rasaliu Marian-Iulian PSD 24.03.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 21 octombrie 2021, 6:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro