Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Dorel-Constantin Onaca Onaca Dorel-Constantin
președinte din 10 sep. 2008
PD-L  
2. Vicepreședinți Silvia Ciornei Ciornei Silvia
vicepreședinte din 2 sep. 2008
PC 06.02.2008
3. Secretari Ștefan-Mihail Antonie Antonie Ștefan-Mihail
secretar din 10 sep. 2008
PD-L 02.09.2008
4. Membri George Sabin Cutaș Cutaș George Sabin PC 08.02.2007
5.   Petru Șerban Mihăilescu Mihăilescu Petru Șerban PSD  
6.   Ileana Moldoveanu Moldoveanu Ileana PSD 30.06.2008
7.   Viorel Aurelian Moldoveanu Moldoveanu Viorel Aurelian PD-L 02.09.2008
8.   Nicolae Neagu Neagu Nicolae neafiliat  
9.   Traian Novolan Novolan Traian PSD  
10.   Gheorghe Vergil Șerbu Șerbu Gheorghe Vergil PNL 29.10.2008
11.   Vilmos Zsombori Zsombori Vilmos UDMR 04.02.2008

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Silvia Ciornei Ciornei Silvia PC 12.02.2008 02.09.2008
2.   Valentin Dinescu Dinescu Valentin PRM 13.06.2007 12.01.2008
3.   Nicolae Neagu Neagu Nicolae neafiliat 02.09.2008 08.09.2008
4.   Dorel-Constantin Onaca Onaca Dorel-Constantin PD-L   19.06.2005
5.   Dan Claudiu Tănăsescu Tănăsescu Dan Claudiu neafiliat 19.06.2005 13.06.2007
6. Vicepreședinți Gheorghe Copos Copos Gheorghe PC   01.02.2005
7.   George Sabin Cutaș Cutaș George Sabin PC 08.02.2007 02.09.2008
8.   Constantin Gheorghe Gheorghe Constantin PD-L 01.02.2005 08.02.2007
9. Secretari Mihai Țâbuleac Țâbuleac Mihai PD-L   13.02.2007

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ștefan-Mihail Antonie Antonie Ștefan-Mihail PD-L 11.10.2005 06.03.2007
2. Gheorghe Copos Copos Gheorghe PC   01.02.2005
3. Ovidiu Teodor Crețu Crețu Ovidiu Teodor PSD 11.02.2008 23.06.2008
4. Valentin Dinescu Dinescu Valentin PRM 13.06.2007 12.01.2008
5. Andras Levente Fekete Szabó Fekete Szabó Andras Levente UDMR   12.09.2005
6. Constantin Gheorghe Gheorghe Constantin PD-L   08.02.2007
7. Marius Marinescu Marinescu Marius PC   11.10.2005
8. Ștefan Pete Pete Ștefan UDMR 12.09.2005 20.06.2007
9. Ilie Petrescu Petrescu Ilie PC   19.06.2005
10. Valentin Zoltán Puskás Puskás Valentin Zoltán UDMR 20.06.2007 13.07.2007
11. Șerban-Cezar Strătilă Strătilă Șerban-Cezar PNL   08.02.2007
12. Ilona Szabó Szabó Ilona UDMR 10.09.2007 04.02.2008
13. Dan Claudiu Tănăsescu Tănăsescu Dan Claudiu neafiliat 19.06.2005 13.06.2007
14. Mihai Țâbuleac Țâbuleac Mihai PD-L   30.06.2008
15. Silvia Adriana Țicău Țicău Silvia Adriana PSD   03.12.2007
16. Varujan Vosganian Vosganian Varujan PNL 08.02.2007 29.10.2008
17. Jan Vraciu Vraciu Jan PD-L 06.03.2007 02.09.2008

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 2 februarie 2023, 3:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro