Legislatura 2016-2020
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Alexe Costel
până în 26.10.2020
PNL
înlocuit de
Muraru Iulian-Alexandru
din 27.10.2020
 PNL  
2. Axinte Vasile PSD
3. Chichirău Cosette-Paula
până în 18.12.2020
USR
4. Ciuhodaru Tudor
până în 13.06.2019
PSD
înlocuit de
Cojocaru Petru-Bogdan
din 25.06.2019
 PSD  
5. Cîtea Vasile PSD
6. Gavrilă Camelia PSD
7. Macovei Silviu Nicu PSD
8. Oprea Dumitru PNL
9. Bodea Marius
până în 18.12.2020
PNL   Fără adez.