Legislatura 2016-2020
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Badea Leonardo
până în 4.07.2017
PSD
înlocuita de
Gilia Claudia
din 4.09.2017
 PSD  
2. Holban Georgeta-Carmen PSD
3. Lupescu Dumitru USR
4. Plumb Rovana
până în 19.06.2019
PSD
înlocuit de
Țachianu Marian
din 25.06.2019 - până în oct. 2020
 PSD  
5. Preda Cezar-Florin PNL
6. Ștefan Corneliu
până în 15.10.2020
PSD