Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.02.2020 > 10:28 Versiunea pentru printare
Marți, 25 februarie 2020, ora 10:28

Subiect vot: Retrimitere la comisie PL 545/2019
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:137 64 29 13 10 4 9 1 7
- voturi pentru (DA):135 62 29 13 10 4 9 1 7
- voturi împotrivă (NU):2 2 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
2. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
3. Zainea Cornel USR DA
4. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
5. Velcea Nicolae PSD DA
6. Varga Vasile PNL DA
7. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
8. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
9. Tudor Beatrice PSD DA
10. Toma Ilie PSD NU
11. Tîlvăr Angel PSD DA
12. Teiș Alina PSD DA
13. Teacă Alexandru PMP DA
14. Tabugan Ion - DA
15. Șovăială Constantin PNL DA
16. Șișcu George PNL DA
17. Șarapatin Elvira PSD DA
18. Surgent Marius-Gheorghe - DA
19. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
20. Suciu Matei PSD DA
21. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
22. Stănescu Alexandru PSD DA
23. Stancu Florinel PRO Europa DA
24. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
25. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
26. Simionca Ionuț PMP DA
27. Simion Lucian-Eduard PSD DA
28. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
29. Sefer Cristian-George PSD DA
30. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
31. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
32. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
33. Roșca Lucreția PSD DA
34. Romanescu Cristinel PNL DA
35. Roman Florin-Claudiu PNL DA
36. Răduț Violeta PSD DA
37. Rădulescu Alexandru PSD DA
38. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
39. Prună Cristina-Mădălina USR DA
40. Preda Cezar-Florin PNL DA
41. Popescu Pavel PNL DA
42. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
43. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
44. Popa Florin PSD DA
45. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
46. Păle Dănuț PSD DA
47. Pașcan Emil-Marius PMP DA
48. Paraschiv Rodica PSD DA
49. Pambuccian Varujan Minoritati DA
50. Oprea Dumitru PNL DA
51. Olteanu Daniel - DA
52. Nosa Iuliu PSD DA
53. Niță Nicu PSD DA
54. Nistor Laurențiu PSD DA
55. Nicolae Andrei PSD DA
56. Neață Eugen PSD DA
57. Neagu Nicolae PNL DA
58. Mușoiu Ștefan PSD DA
59. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
60. Mînzatu Roxana PSD DA
61. Mircea Florin PSD DA
62. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
63. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
64. Macovei Silviu Nicu PSD DA
65. Lupescu Dumitru USR DA
66. Lupașcu Costel PSD DA
67. Lungu Tudorița PNL DA
68. Lovin Dumitru - DA
69. Longher Victoria Minoritati DA
70. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
71. Lazăr Sorin PSD DA
72. Jivan Luminița-Maria PSD DA
73. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
74. Itu Cornel PSD DA
75. Iordache Florin PSD DA
76. Ioniță Antoneta PNL DA
77. Ibram Iusein Minoritati DA
78. Gudu Vasile PNL DA
79. Giugea Nicolae PNL DA
80. Gilia Claudia PSD DA
81. Ghilea Găvrilă PNL DA
82. Gherman Dumitru PSD DA
83. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
84. Georgescu Nicolae PSD DA
85. Georgescu Laura PSD DA
86. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
87. Furic Iarco Minoritati DA
88. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
89. Floroiu Ionel PSD DA
90. Fădor Angelica PNL DA
91. Farago Petru UDMR DA
92. Erdei Dolóczki István UDMR DA
93. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
94. Dunava Costel Neculai PSD DA
95. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
96. Dobre Victor Paul PNL DA
97. Dîrzu Ioan PSD DA
98. Dehelean Silviu USR DA
99. Cupșa Ioan PNL DA
100. Csoma Botond UDMR DA
101. Csép Éva-Andrea UDMR DA
102. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
103. Cocoș Vasile PSD DA
104. Cobuz Maricela PSD DA
105. Cîtea Vasile PSD DA
106. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
107. Ciocan Dan PSD DA
108. Cioabă Petre PSD DA
109. Chiriac Viorel PSD DA
110. Chichirău Cosette-Paula USR DA
111. Cherecheș Viorica PNL DA
112. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
113. Călin Ion PSD DA
114. Căciulă Aurel PSD DA
115. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
116. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
117. Buican Cristian PNL DA
118. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
119. Bran Ioana PSD DA
120. Botez Mihai-Cătălin USR DA
121. Bontea Vlad PSD DA
122. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
123. Birchall Ana - DA
124. Bica Dănuț PNL DA
125. Benkő Erika UDMR DA
126. Benedek Zacharie UDMR DA
127. Bejinariu Eugen PSD DA
128. Barna Ilie Dan USR DA
129. Balan Ioan PNL DA
130. Axinte Vasile PSD DA
131. Avram Constantin - DA
132. Arsu Alin-Ionuț USR DA
133. Apjok Norbert UDMR DA
134. Anton Anton - DA
135. Andronache Gabriel PNL DA
136. Ampleev Andrian Minoritati DA
137. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 27 mai 2020, 13:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro