Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.01.2020 > 16:03 Versiunea pentru printare
Luni, 20 ianuarie 2020, ora 16:03

Subiect vot: Programul de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:68 14 40 7 - - - 6 1
- voturi pentru (DA):68 14 40 7 - - - 6 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Bontea Vlad PSD DA
2. Borza Remus-Adrian PSD DA
3. Bran Ioana PSD DA
4. Budăi Marius-Constantin PSD DA
5. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
6. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
7. Macovei Silviu Nicu PSD DA
8. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
9. Niță Nicu PSD DA
10. Pop Andrei PSD DA
11. Simonis Alfred - Robert PSD DA
12. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
13. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
14. Vișan George-Gabriel PSD DA
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Ardelean Ben-Oni PNL DA
5. Bica Dănuț PNL DA
6. Bodea Marius PNL DA
7. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
8. Buican Cristian PNL DA
9. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
10. Burciu Cristina PNL DA
11. Calista Mara-Daniela PNL DA
12. Culeafă Mihai PNL DA
13. Dobre Victor Paul PNL DA
14. Fădor Angelica PNL DA
15. Găină Mihăiță PNL DA
16. Gheorghe Tinel PNL DA
17. Giugea Nicolae PNL DA
18. Gudu Vasile PNL DA
19. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
20. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
21. Ionescu George PNL DA
22. Ioniță Antoneta PNL DA
23. Lungu Tudorița PNL DA
24. Mihalescul Dumitru PNL DA
25. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
26. Neagu Nicolae PNL DA
27. Nicoară Romeo Florin PNL DA
28. Palăr Ionel PNL DA
29. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
30. Popescu Pavel PNL DA
31. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
32. Roman Florin-Claudiu PNL DA
33. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
34. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
35. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
36. Șișcu George PNL DA
37. Șovăială Constantin PNL DA
38. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
39. Varga Glad-Aurel PNL DA
40. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
1. Arsu Alin-Ionuț USR DA
2. Benga Tudor - Vlad USR DA
3. Bulai Iulian USR DA
4. Ion Stelian-Cristian USR DA
5. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
6. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
7. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
1. Ampleev Andrian Minoritati DA
2. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
3. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
4. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
5. Longher Victoria Minoritati DA
6. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
1. Pau Radu - Adrian PRO Europa DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 27 mai 2020, 15:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro