Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.01.2020 > 16:03 Versiunea pentru printare
Luni, 20 ianuarie 2020, ora 16:03

Subiect vot: Programul de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:68 14 40 7 - - - 6 1
- voturi pentru (DA):68 14 40 7 - - - 6 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
2. Vișan George-Gabriel PSD DA
3. Varga Glad-Aurel PNL DA
4. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
5. Șovăială Constantin PNL DA
6. Șișcu George PNL DA
7. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
8. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
9. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
10. Simonis Alfred - Robert PSD DA
11. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
12. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
13. Roman Florin-Claudiu PNL DA
14. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
15. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
16. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
17. Popescu Pavel PNL DA
18. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
19. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
20. Pop Andrei PSD DA
21. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
22. Pau Radu - Adrian PRO Europa DA
23. Palăr Ionel PNL DA
24. Niță Nicu PSD DA
25. Nicoară Romeo Florin PNL DA
26. Neagu Nicolae PNL DA
27. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
28. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
29. Mihalescul Dumitru PNL DA
30. Macovei Silviu Nicu PSD DA
31. Lungu Tudorița PNL DA
32. Longher Victoria Minoritati DA
33. Ioniță Antoneta PNL DA
34. Ionescu George PNL DA
35. Ion Stelian-Cristian USR DA
36. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
37. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
38. Gudu Vasile PNL DA
39. Giugea Nicolae PNL DA
40. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
41. Gheorghe Tinel PNL DA
42. Găină Mihăiță PNL DA
43. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
44. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
45. Fădor Angelica PNL DA
46. Dobre Victor Paul PNL DA
47. Culeafă Mihai PNL DA
48. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
50. Calista Mara-Daniela PNL DA
51. Burciu Cristina PNL DA
52. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
53. Bulai Iulian USR DA
54. Buican Cristian PNL DA
55. Budăi Marius-Constantin PSD DA
56. Bran Ioana PSD DA
57. Borza Remus-Adrian PSD DA
58. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
59. Bontea Vlad PSD DA
60. Bodea Marius PNL DA
61. Bica Dănuț PNL DA
62. Benga Tudor - Vlad USR DA
63. Arsu Alin-Ionuț USR DA
64. Ardelean Ben-Oni PNL DA
65. Andronache Gabriel PNL DA
66. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
67. Ampleev Andrian Minoritati DA
68. Achiței Vasile-Cristian PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 27 mai 2020, 16:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro