Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.05.2011 > 11:39 Versiunea pentru printare
Marți, 24 mai 2011, ora 11:39

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 82/2011 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.109/2010 privind unele măsuri financiar-bugetare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Independenti Neafil.
- prezenți:109 44 28 18 13 - - 4
- voturi pentru (DA):104 42 27 16 13 - - 4
- voturi împotrivă (NU):3 1 1 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 1 - 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
2. Ana Gheorghe PSD DA
3. Andronache Gabriel PD-L DA
4. Antochi Gheorghe PSD DA
5. Apostolache Mihai Cristian PD-L DA
6. Avram Marian PD-L DA
7. Axenie Carmen PD-L DA
8. Balcan Viorel PD-L DA
9. Barbu Sulfina PD-L DA
10. Barna Maria Eugenia Prog. DA
11. Bobeș Marin PD-L DA
12. Boghicevici Claudia PD-L DA
13. Boiangiu Victor PD-L DA
14. Buda Viorel-Vasile PNL DA
15. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
16. Burlacu Cristian-Ion PD-L DA
17. Calimente Mihăiță PNL DA
18. Călian Petru PD-L -
19. Călin Ion PSD DA
20. Chirilă Constantin PD-L DA
21. Cindrea Ioan PSD DA
22. Ciobanu Gheorghe PD-L DA
23. Ciocan Gheorghe PSD DA
24. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L DA
25. Ciuhodaru Tudor PNL DA
26. Coclici Radu Eugeniu PSD DA
27. Cristian Horia PNL DA
28. Dascălu Constantin PD-L DA
29. Dolineaschi Andrei PSD DA
30. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
31. Dugulescu Marius Cristinel PD-L DA
32. Edler András György UDMR DA
33. Erdei Dolóczki István UDMR DA
34. Farago Petru UDMR DA
35. Farkas Anna-Lili UDMR DA
36. Frunzulică Doru-Claudian PSD DA
37. Georgescu Filip PSD NU
38. Gheorghe Tinel PD-L DA
39. Ghiță Cornel PD-L DA
40. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L DA
41. Ghiveciu Marian PSD DA
42. Giurgiu Mircia PD-L DA
43. Göndör Marius-Sorin PD-L DA
44. Grama Horia PSD DA
45. Hogea Gheorghe PD-L DA
46. Holban Titi PNL DA
47. Horj Pavel PNL DA
48. Ionescu George PD-L DA
49. Iorguș Zanfir PD-L DA
50. Irimescu Mircea PNL DA
51. Itu Cornel PSD DA
52. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
53. Korodi Attila UDMR DA
54. Kötő Iosif UDMR DA
55. Lakatos Petru UDMR DA
56. Leșe Doru Brașoan PD-L DA
57. Luca Ciprian-Florin PSD DA
58. Martin Eduard-Stelian PSD DA
59. Máté András-Levente UDMR DA
60. Militaru Constantin Severus PD-L DA
61. Mocanu Vasile PSD DA
62. Mocioalcă Ion PSD DA
63. Moldovan Emil Radu PSD DA
64. Morega Dan Ilie - DA
65. Munteanu Ioan - DA
66. Nassar Rodica PSD DA
67. Neacșu Marian PSD DA
68. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
69. Negruț Clement PD-L NU
70. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
71. Nistor Laurențiu PSD DA
72. Nițu Adrian Henorel PD-L DA
73. Nosa Iuliu PSD DA
74. Olar Corneliu PD-L DA
75. Olosz Gergely UDMR DA
76. Oltean Ioan PD-L DA
77. Pál Árpád UDMR DA
78. Palașcă Viorel PNL DA
79. Pardău Dumitru PD-L DA
80. Petö Csilla-Mária UDMR DA
81. Petrescu Cristian PD-L DA
82. Pieptea Cornel PNL DA
83. Plăiașu Gabriel PNL -
84. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
85. Popescu Cosmin Mihai PD-L DA
86. Popescu Dan-Mircea PSD DA
87. Postolachi Florin PD-L DA
88. Potor Călin PNL DA
89. Rățoi Neculai PSD DA
90. Riviș-Tipei Lucian PD-L DA
91. Rogin Marius PD-L DA
92. Roman Gheorghe PD-L DA
93. Roman Ioan Sorin PSD DA
94. Săniuță Marian-Florian - DA
95. Scutaru Adrian George PNL DA
96. Seremi Ștefan PD-L DA
97. Seres Dénes UDMR DA
98. Socaciu Victor PSD DA
99. Stragea Sorin Constantin PSD DA
100. Stroe Mihai PD-L DA
101. Surpățeanu Mihai PD-L DA
102. Tărâță Culiță Prog. DA
103. Țintean Ioan PNL DA
104. Varga Lucia-Ana PNL DA
105. Vîlcu Samoil PD-L DA
106. Voinescu-Cotoi Sever PD-L DA
107. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L DA
108. Zătreanu Dan-Radu PD-L DA
109. Zoicaș Gheorghe - DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 15 august 2020, 6:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro