Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.10.2008 > 12:18 Versiunea pentru printare
Miercuri, 8 octombrie 2008, ora 12:18

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:176 59 21 15 41 11 11 12 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD
2. Alui-Gheorghe Adrian PNL
3. Amarie Constantin PD-L
4. Amet Aledin Minoritati
5. Andea Petru PSD
6. Andon Sergiu PC
7. Andronescu Ecaterina PSD
8. Antonescu George Crin Laurențiu PNL
9. Ardelean Lia PC
10. Asztalos Ferenc UDMR
11. Avram Dumitru PRM
12. Baban Ștefan PRM
13. Barbu Gheorghe PD-L
14. Bardan Cornel Ștefan PD-L
15. Becșenescu Dumitru -
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L
18. Boagiu Anca-Daniela PD-L
19. Bónis István UDMR
20. Boșneac Valentin Samuel PNL
21. Brînzan Ovidiu PSD
22. Brînză William Gabriel PD-L
23. Buciu Angela PRM
24. Buciuta Ștefan Minoritati
25. Buda Daniel PD-L
26. Burnei Ion PSD
27. Bușoi Diana Maria PD-L
28. Canacheu Costică PD-L
29. Cantaragiu Bogdan PD-L
30. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD
31. Călin Ion PSD
32. Chiper Gheorghe PSD
33. Chiș Filonaș PSD
34. Ciontu Corneliu PC
35. Ciucă Liviu-Bogdan PC
36. Cliveti Minodora PSD
37. Coclici Radu Eugeniu PSD
38. Cocrea Olguța -
39. Constantinescu Viorel PD-L
40. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L
41. Cristea Ioan PNL
42. Cutean Vasile Emilian PSD
43. Diaconescu Marin PRM
44. Dragomir Gheorghe PNL
45. Drăguș Radu-Cătălin PD-L
46. Drețcanu Doina Micșunica PSD
47. Dumitriu Dragoș Petre PC
48. Dumitriu Mihai PSD
49. Dumitru Ion PSD
50. Dușa Mircea PSD
51. Duțu Stelian PD-L
52. Ehling Elena PSD
53. Faina Constantin PNL
54. Fenechiu Relu PNL
55. Florea Damian PC
56. Frâncu Emilian Valentin PNL
57. Furo Iuliu Ioan PRM
58. Gabor Gheorghe PNL
59. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
60. Georgescu Filip PSD
61. Gerea Andrei Dominic PNL
62. Glăvan Ștefan PC
63. Gubandru Aurel PSD
64. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
65. Hellvig Eduard Raul PNL
66. Hogea Vlad Gabriel PC
67. Hoinaru Marian PD-L
68. Hrebenciuc Viorel PSD
69. Iancu Iulian PSD
70. Ifrim Mircea PRM
71. Igaș Traian Constantin PD-L
72. Iliescu Valentin Adrian PD-L
73. Ionescu Daniel PD-L
74. Iordache Florin PSD
75. Iordache Grațiela Denisa PD-L
76. Jipa Florina Ruxandra PSD
77. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
78. Kelemen Hunor UDMR
79. Király Andrei-Gheorghe UDMR
80. Kónya-Hamar Sándor UDMR
81. Lakatos Petru UDMR
82. Lefter Ioan-Silviu PNL
83. Liga Dănuț PD-L
84. Longher Ghervazen Minoritati
85. Macaleți Costică PSD
86. Magheru Paul PRM
87. Manolescu Oana Minoritati
88. Marin Constantin PSD
89. Márton Árpád-Francisc UDMR
90. Máté András-Levente UDMR
91. Matei Cătălin Lucian PSD
92. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD
93. Meir Nati -
94. Merce Ilie PRM
95. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
96. Micula Cătălin PNL
97. Mihalache Sorin Dan PSD
98. Mihei Andrian-Sirojea PNL
99. Mircovici Niculae Minoritati
100. Mocanu Alexandru PD-L
101. Mocănescu Coloros Dan Constantin -
102. Mohora Tudor PSD
103. Moldovan Emil Radu PSD
104. Momanu Corneliu PD-L
105. Munteanu Ioan PSD
106. Năstase Adrian PSD
107. Nechita Aurel PSD
108. Nedelcu Gabriela PSD
109. Nica Dan PSD
110. Nicolae Alexandri PNL
111. Nicolicea Eugen PSD
112. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
113. Nosa Iuliu PSD
114. Oancea Viorel PD-L
115. Oltean Ioan PD-L
116. Ovidenie Costel -
117. Pavelescu Aurelian -
118. Paveliu Marian Sorin PD-L
119. Păun Nicolae Minoritati
120. Petrea Constantin PD-L
121. Piteiu Marcel Adrian PD-L
122. Podgorean Radu PSD
123. Popa Daniela PC
124. Popa Nicolae PNL
125. Popeangă Petre PRM
126. Popescu Corneliu PD-L
127. Popescu Ionica Constanța PC
128. Preda Cezar-Florin PD-L
129. Purceld Octavian-Mircea PRM
130. Puzdrea Dumitru PD-L
131. Radan Mihai Minoritati
132. Rădulescu Cristian PD-L
133. Rogin Marius PD-L
134. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L
135. Rus Ioan Aurel PRM
136. Rusu Valentin PD-L
137. Sanda Victor PSD
138. Sandu Gabriel PD-L
139. Sandu-Capră Mihai PNL
140. Sasu Ion PRM
141. Săniuță Marian-Florian PSD
142. Săpunaru Nini PNL
143. Sârb Gheorghe PD-L
144. Sârbu Marian PSD
145. Sirețeanu Mihail PSD
146. Sóki Béla UDMR
147. Stan Ioan PSD
148. Stan Ion PSD
149. Stanciu Anghel PSD
150. Stănescu Alexandru-Octavi PSD
151. Stănescu Cristian PRM
152. Știreanu Octavian PSD
153. Tabără Valeriu PD-L
154. Tănăsescu Tudor PSD
155. Tărniceru Petru PSD
156. Timar Liviu PSD
157. Todoran Pavel PSD
158. Toma Florentina Marilena PSD
159. Toró Tiberiu UDMR
160. Tudor Marcu PRM
161. Tudose Mihai PSD
162. Turc Ioan PNL
163. Țundrea Ioan PC
164. Uioreanu Horea-Dorin PNL
165. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD
166. Uricec Eugen Constantin PD-L
167. Vainer Aurel Minoritati
168. Vasil Mihaela Adriana PD-L
169. Vasile Aurelia PSD
170. Vladu Iulian PD-L
171. Voicu Mihai Alexandru PNL
172. Voinea Florea PSD
173. Zaharia Claudius Mihail PD-L
174. Zamfirescu Dan Dumitru PRM
175. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
176. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 7 iunie 2020, 6:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro