Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 12:10 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 12:10

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:260 116 55 20 20 11 13 17 8

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andronache Gabriel PNL
6. Antal István-János UDMR
7. Anton Anton -
8. Apjok Norbert UDMR
9. Ardelean Ben-Oni PNL
10. Arsu Alin-Ionuț USR
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Balint Liviu-Ioan PNL
15. Banias Mircea Marius PNL
16. Barna Ilie Dan USR
17. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD
18. Bălănescu Alexandru PRO România
19. Bănicioiu Nicolae PRO România
20. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Bende Sándor UDMR
23. Benga Tudor - Vlad USR
24. Benkő Erika UDMR
25. Bica Dănuț PNL
26. Birchall Ana -
27. Biro Zsolt-Istvan UDMR
28. Biró Rozália-Ibolya UDMR
29. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
30. Boboc Tudorița-Rodica PSD
31. Boboc Valentin Gabriel PSD
32. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
33. Bontea Vlad PSD
34. Borza Remus-Adrian PNL
35. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
36. Botez Mihai-Cătălin USR
37. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
38. Bran-Voinea Ioana PSD
39. Bucura-Oprescu Simona PSD
40. Budăi Marius-Constantin PSD
41. Buican Cristian PNL
42. Buicu Corneliu-Florin PSD
43. Bulai Iulian USR
44. Bumb Sorin-Ioan PNL
45. Burciu Cristina PNL
46. Calista Mara-Daniela PNL
47. Calotă Florică Ică PNL
48. Căciulă Aurel PSD
49. Călin Ion PSD
50. Căruceru Aida-Cristina PSD
51. Cătăniciu Steluța-Gustica -
52. Cherecheș Florica PNL
53. Chichirău Cosette-Paula USR
54. Chiriac Viorel PSD
55. Cioabă Petre PSD
56. Ciocan Dan PSD
57. Ciofu Tamara-Dorina PSD
58. Ciolacu Ion-Marcel PSD
59. Cîtea Vasile PSD
60. Cocoș Vasile PSD
61. Codreanu Constantin PMP
62. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
63. Constantin Daniel PNL
64. Cristache Cătălin PMP
65. Csép Éva-Andrea UDMR
66. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
67. Csoma Botond UDMR
68. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
69. Cucșa Marian-Gheorghe PSD
70. Cupă Ion PMP
71. Cupșa Ioan PNL
72. Dehelean Silviu USR
73. Dinu Cristina-Elena PSD
74. Dîrzu Ioan PSD
75. Dobre Victor Paul PNL
76. Dobrică Ionela Viorela PSD
77. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
78. Dohotaru Adrian-Octavian -
79. Drulă Cătălin USR
80. Dumitrache Ileana Cristina PSD
81. Dunava Costel Neculai PSD
82. Duruș Vlad-Emanuel USR
83. Erdei Dolóczki István UDMR
84. Farago Petru UDMR
85. Fădor Angelica PNL
86. Firczak Iulius Marian Minoritati
87. Florea Damian PNL
88. Florea Oana-Consuela PSD
89. Floroiu Ionel PSD
90. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
91. Furtună Mirela PSD
92. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
93. Gavrilă Camelia PSD
94. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
95. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
96. Găină Mihăiță PNL
97. Georgescu Laura PSD
98. Georgescu Nicolae PSD
99. Gheorghe Andrei Daniel PNL
100. Gheorghe Tinel PNL
101. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
102. Gherman Dumitru PSD
103. Ghilea Găvrilă PNL
104. Gilia Claudia PSD
105. Giugea Nicolae PNL
106. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
107. Halici Nicușor PSD
108. Havrici Emanuel-Iuliu PRO România
109. Hărătău Elena PNL
110. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
111. Huncă Mihaela PRO România
112. Iancu Iulian PSD
113. Iancu Marius-Ionel PSD
114. Ibram Iusein Minoritati
115. Intotero Natalia-Elena PSD
116. Ion Stelian-Cristian USR
117. Ionescu George PNL
118. Ioniță Antoneta PNL
119. Iordache Florin PSD
120. Itu Cornel PSD
121. Jivan Luminița-Maria PSD
122. Kelemen Hunor UDMR
123. Korodi Attila UDMR
124. Kulcsár-Terza József-György UDMR
125. Lazăr Sorin PSD
126. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
127. Longher Victoria Minoritati
128. Lovin Dumitru -
129. Lupașcu Costel PSD
130. Lupescu Dumitru USR
131. Macovei Silviu Nicu PSD
132. Magyar Loránd-Bálint UDMR
133. Manole Petre-Florin PSD
134. Mareș Mara PNL
135. Marica Petru-Sorin PRO România
136. Márton Árpád-Francisc UDMR
137. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
138. Mărgărit Mitică-Marius PSD
139. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
140. Mihalescul Dumitru PNL
141. Mircea Florin PSD
142. Mocanu Adrian PMP
143. Mocioalcă Ion PRO România
144. Mohaci Mihai PRO România
145. Moise Costin-Sebastian PMP
146. Moldovan Sorin-Dan PNL
147. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
148. Mușoiu Ștefan PSD
149. Nasra Gabriel-Horia PSD
150. Neagu Nicolae PNL
151. Neață Eugen PSD
152. Nicolae Andrei PSD
153. Nicolicea Eugen PSD
154. Nistor Laurențiu PSD
155. Niță Mihai PRO România
156. Niță Nicu PSD
157. Nosa Iuliu PSD
158. Olteanu Daniel -
159. Oprea Dumitru PNL
160. Oteșanu Daniela PSD
161. Pană Adriana-Doina PSD
162. Paraschiv Rodica PSD
163. Pașcan Emil-Marius PMP
164. Pau Radu - Adrian PRO România
165. Păle Dănuț PSD
166. Petcu Toma-Florin PNL
167. Petrea Gabriel PRO România
168. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
169. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
170. Podașcă Gabriela-Maria PRO România
171. Ponta Victor-Viorel PRO România
172. Pop Andrei PSD
173. Pop Georgian PSD
174. Pop Tudor Rareș USR
175. Popa Florin PSD
176. Popa Mihai Valentin PRO România
177. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
178. Popescu Mariana-Venera Minoritati
179. Popescu Nicolae-Daniel USR
180. Popescu Pavel PNL
181. Preda Cezar-Florin PNL
182. Prisnel Adrian-Claudiu USR
183. Prișcă Răzvan Sorin PNL
184. Prună Cristina-Mădălina USR
185. Radu Anișoara PSD
186. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
187. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
188. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
189. Rădulescu Alexandru PSD
190. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
191. Rădulescu Dan-Răzvan USR
192. Răduț Violeta PSD
193. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
194. Roman Florin-Claudiu PNL
195. Roman Ioan Sorin PSD
196. Romanescu Cristinel PNL
197. Roșca Lucreția PSD
198. Rotaru Alexandru PSD
199. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
200. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
201. Sebestyén Csaba-István UDMR
202. Sefer Cristian-George PSD
203. Seres Dénes UDMR
204. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
205. Simion Lucian-Eduard PSD
206. Simionca Ionuț PMP
207. Simonis Alfred - Robert PSD
208. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
209. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
210. Solomon Adrian PSD
211. Spânu Ion PRO România
212. Stamatian Vasile-Florin PNL
213. Stan Viorel PSD
214. Stancu Florinel PRO România
215. Stativă Irinel Ioan PSD
216. Stănescu Alexandru PSD
217. Steriu Valeriu-Andrei PSD
218. Suciu Matei PSD
219. Suciu Vasile-Daniel PSD
220. Surgent Marius-Gheorghe PNL
221. Szabó Ödön UDMR
222. Șarapatin Elvira PSD
223. Șerban Ciprian-Constantin PSD
224. Șimon Gheorghe PSD
225. Șova Lucian PSD
226. Șovăială Constantin PNL
227. Ștefan Corneliu PSD
228. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
229. Tabugan Ion PNL
230. Tănăsescu Alina-Elena PSD
231. Teacă Alexandru PMP
232. Teiș Alina PSD
233. Terea Ioan PSD
234. Tîlvăr Angel PSD
235. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
236. Toma Ilie PSD
237. Trăilă Cristina PNL
238. Tudor Beatrice PSD
239. Turcescu Robert-Nicolae PMP
240. Tușa Adriana Diana PSD
241. Țachianu Marian PSD
242. Ursu Răzvan-Ion PSD
243. Varga Vasile PNL
244. Vasile Daniel Minoritati
245. Vasilescu Lia Olguța PSD
246. Vass Levente UDMR
247. Văcaru Alin Vasile PRO România
248. Velcea Nicolae PSD
249. Vexler Silviu Minoritati
250. Vîlceanu Dan PNL
251. Vîrză Mihăiță PSD
252. Vlad Sergiu Cosmin USR
253. Vlăducă Oana-Silvia PRO România
254. Voicu Mihai Alexandru PNL
255. Vosganian Varujan -
256. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
257. Weber Mihai PSD
258. Zainea Cornel USR
259. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
260. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 26 septembrie 2020, 12:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro