Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 10:15 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 10:15

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:102 56 20 9 9 2 6 -
- voturi pentru (DA):92 56 19 - 9 2 6 -
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:10 - 1 9 - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ampleev Andrian Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Apjok Norbert UDMR DA
4. Arsu Alin-Ionuț USR Abținere
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
14. Bontea Vlad PSD DA
15. Botez Mihai-Cătălin USR Abținere
16. Buican Cristian PNL DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bulai Iulian USR Abținere
19. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
20. Burciu Cristina PNL DA
21. Calista Mara-Daniela PNL DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Cioabă Petre PSD DA
26. Ciocan Dan PSD DA
27. Cocoș Vasile PSD DA
28. Codreanu Constantin PMP DA
29. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
30. Csép Éva-Andrea UDMR DA
31. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
32. Dîrzu Ioan PSD DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
35. Dunava Costel Neculai PSD DA
36. Erdei Dolóczki István UDMR DA
37. Fădor Angelica PNL DA
38. Floroiu Ionel PSD DA
39. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
40. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
41. Georgescu Laura PSD DA
42. Gheorghe Andrei Daniel PNL Abținere
43. Gherman Dumitru PSD DA
44. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
45. Halici Nicușor PSD DA
46. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
47. Intotero Natalia-Elena PSD DA
48. Ion Stelian-Cristian USR Abținere
49. Ionescu George PNL DA
50. Iordache Florin PSD DA
51. Itu Cornel PSD DA
52. Iurișniți Cristina-Ionela USR Abținere
53. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
54. Lazăr Sorin PSD DA
55. Longher Victoria Minoritati DA
56. Lupașcu Costel PSD DA
57. Lupescu Dumitru USR Abținere
58. Macovei Silviu Nicu PSD DA
59. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
60. Mircea Florin PSD DA
61. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
62. Mușoiu Ștefan PSD DA
63. Neață Eugen PSD DA
64. Nistor Laurențiu PSD DA
65. Nosa Iuliu PSD DA
66. Oprea Dumitru PNL DA
67. Oteșanu Daniela PSD DA
68. Pană Adriana-Doina PSD DA
69. Paraschiv Rodica PSD DA
70. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
71. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
72. Pop Andrei PSD DA
73. Popa Florin PSD DA
74. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
75. Popescu Nicolae-Daniel USR Abținere
76. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
77. Rădulescu Alexandru PSD DA
78. Rădulescu Dan-Răzvan USR Abținere
79. Răduț Violeta PSD DA
80. Rodeanu Bogdan-Ionel USR Abținere
81. Roman Florin-Claudiu PNL DA
82. Roman Ioan Sorin PSD DA
83. Romanescu Cristinel PNL DA
84. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
85. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
86. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
87. Sefer Cristian-George PSD DA
88. Seres Dénes UDMR DA
89. Simonis Alfred - Robert PSD DA
90. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
91. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
92. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
93. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
94. Șarapatin Elvira PSD DA
95. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
96. Teacă Alexandru PMP DA
97. Teiș Alina PSD DA
98. Terea Ioan PSD DA
99. Toma Ilie PSD DA
100. Tudor Beatrice PSD DA
101. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
102. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 5 august 2020, 17:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro