Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 11:22 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 11:22

Subiect vot: PL-x 151/2019 - Retrimitere la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:154 64 36 18 10 7 11 4 4
- voturi pentru (DA):154 64 36 18 10 7 11 4 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Arsu Alin-Ionuț USR DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Balint Liviu-Ioan PNL DA
10. Barna Ilie Dan USR DA
11. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Bica Dănuț PNL DA
16. Birchall Ana - DA
17. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
19. Borza Remus-Adrian PNL DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Bran-Voinea Ioana PSD DA
22. Bulai Iulian USR DA
23. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
24. Burciu Cristina PNL DA
25. Calista Mara-Daniela PNL DA
26. Calotă Florică Ică PNL DA
27. Căciulă Aurel PSD DA
28. Călin Ion PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Chiriac Viorel PSD DA
31. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
32. Cocoș Vasile PSD DA
33. Codreanu Constantin PMP DA
34. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
35. Constantin Daniel PNL DA
36. Cristache Cătălin PMP DA
37. Csép Éva-Andrea UDMR DA
38. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
39. Csoma Botond UDMR DA
40. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
41. Cupșa Ioan PNL DA
42. Dobre Victor Paul PNL DA
43. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
44. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
45. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
46. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
47. Drulă Cătălin USR DA
48. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
49. Dunava Costel Neculai PSD DA
50. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
51. Erdei Dolóczki István UDMR DA
52. Fădor Angelica PNL DA
53. Floroiu Ionel PSD DA
54. Furtună Mirela PSD DA
55. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
56. Gavrilă Camelia PSD DA
57. Georgescu Laura PSD DA
58. Gheorghe Tinel PNL DA
59. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
60. Gherman Dumitru PSD DA
61. Ghilea Găvrilă PNL DA
62. Gilia Claudia PSD DA
63. Giugea Nicolae PNL DA
64. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
65. Gudu Vasile PNL DA
66. Halici Nicușor PSD DA
67. Hărătău Elena PNL DA
68. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
69. Huncă Mihaela PRO România DA
70. Ibram Iusein Minoritati DA
71. Intotero Natalia-Elena PSD DA
72. Ion Stelian-Cristian USR DA
73. Iordache Florin PSD DA
74. Itu Cornel PSD DA
75. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
76. Jivan Luminița-Maria PSD DA
77. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
78. Lazăr Sorin PSD DA
79. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
80. Longher Victoria Minoritati DA
81. Lovin Dumitru - DA
82. Lupescu Dumitru USR DA
83. Macovei Silviu Nicu PSD DA
84. Marica Petru-Sorin PRO România DA
85. Mihalescul Dumitru PNL DA
86. Mircea Florin PSD DA
87. Mohaci Mihai PRO România DA
88. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
89. Neață Eugen PSD DA
90. Nicolae Andrei PSD DA
91. Niță Nicu PSD DA
92. Nosa Iuliu PSD DA
93. Oprea Dumitru PNL DA
94. Oteșanu Daniela PSD DA
95. Pană Adriana-Doina PSD DA
96. Paraschiv Rodica PSD DA
97. Pașcan Emil-Marius PMP DA
98. Păle Dănuț PSD DA
99. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
100. Pop Andrei PSD DA
101. Pop Tudor Rareș USR DA
102. Popa Florin PSD DA
103. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
104. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
105. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
106. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
107. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
108. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
109. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
110. Rădulescu Alexandru PSD DA
111. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
112. Răduț Violeta PSD DA
113. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
114. Roman Florin-Claudiu PNL DA
115. Roman Ioan Sorin PSD DA
116. Romanescu Cristinel PNL DA
117. Roșca Lucreția PSD DA
118. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
119. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
120. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
121. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
122. Simion Lucian-Eduard PSD DA
123. Simionca Ionuț PMP DA
124. Simonis Alfred - Robert PSD DA
125. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
126. Solomon Adrian PSD DA
127. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
128. Stan Viorel PSD DA
129. Stativă Irinel Ioan PSD DA
130. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
131. Szabó Ödön UDMR DA
132. Șarapatin Elvira PSD DA
133. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
134. Șișcu George PNL DA
135. Șovăială Constantin PNL DA
136. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
137. Tabugan Ion PNL DA
138. Teacă Alexandru PMP DA
139. Teiș Alina PSD DA
140. Terea Ioan PSD DA
141. Tîlvăr Angel PSD DA
142. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
143. Toma Ilie PSD DA
144. Trăilă Cristina PNL DA
145. Tudor Beatrice PSD DA
146. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
147. Vass Levente UDMR DA
148. Vexler Silviu Minoritati DA
149. Vîlceanu Dan PNL DA
150. Vîrză Mihăiță PSD DA
151. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
152. Vlăducă Oana-Silvia PRO România DA
153. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
154. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 26 septembrie 2020, 12:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro