Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.02.2020 > 12:03 Versiunea pentru printare
Marți, 25 februarie 2020, ora 12:03

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:228 99 52 19 16 8 11 11 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Andrei Alexandru-Ioan PNL
5. Andronache Gabriel PNL
6. Anton Anton -
7. Apjok Norbert UDMR
8. Arsu Alin-Ionuț USR
9. Avram Constantin -
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Banias Mircea Marius PNL
14. Barna Ilie Dan USR
15. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bende Sándor UDMR
18. Benedek Zacharie UDMR
19. Benga Tudor - Vlad USR
20. Benkő Erika UDMR
21. Bica Dănuț PNL
22. Bichineț Corneliu PMP
23. Birchall Ana -
24. Biro Zsolt-Istvan UDMR
25. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
26. Boboc Tudorița-Rodica PSD
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bodea Marius PNL
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
30. Bontea Vlad PSD
31. Borza Remus-Adrian PNL
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bran Ioana PSD
34. Bucura-Oprescu Simona PSD
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buican Cristian PNL
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bumb Sorin-Ioan PNL
39. Burciu Cristina PNL
40. Calotă Florică Ică -
41. Căciulă Aurel PSD
42. Călin Ion PSD
43. Căruceru Aida-Cristina PSD
44. Cătăniciu Steluța-Gustica -
45. Cherecheș Viorica PNL
46. Chichirău Cosette-Paula USR
47. Chiriac Viorel PSD
48. Cioabă Petre PSD
49. Ciocan Dan PSD
50. Ciofu Tamara-Dorina PSD
51. Ciolacu Ion-Marcel PSD
52. Cîtea Vasile PSD
53. Cobuz Maricela PSD
54. Cocoș Vasile PSD
55. Codreanu Constantin PMP
56. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
57. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
58. Csoma Botond UDMR
59. Culeafă Mihai PNL
60. Cupșa Ioan PNL
61. Dinu Cristina-Elena PSD
62. Dîrzu Ioan PSD
63. Dobre Mircea-Titus PRO Europa
64. Dobre Victor Paul PNL
65. Dobrică Ionela Viorela PSD
66. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
67. Dohotaru Adrian-Octavian -
68. Drulă Cătălin USR
69. Dunava Costel Neculai PSD
70. Duruș Vlad-Emanuel USR
71. Erdei Dolóczki István UDMR
72. Farago Petru UDMR
73. Fădor Angelica PNL
74. Florea Damian PNL
75. Florea Oana-Consuela PSD
76. Floroiu Ionel PSD
77. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
78. Furic Iarco Minoritati
79. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
80. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
81. Găină Mihăiță PNL
82. Georgescu Laura PSD
83. Georgescu Nicolae PSD
84. Gerea Andrei Dominic -
85. Gheorghe Andrei Daniel PNL
86. Gheorghe Tinel PNL
87. Gherman Dumitru PSD
88. Ghilea Găvrilă PNL
89. Gilia Claudia PSD
90. Giugea Nicolae PNL
91. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
92. Gudu Vasile PNL
93. Havrici Emanuel-Iuliu PRO Europa
94. Hărătău Elena PNL
95. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
96. Holban Georgeta-Carmen PSD
97. Huncă Mihaela PRO Europa
98. Iancu Iulian PSD
99. Iancu Marius-Ionel PSD
100. Ibram Iusein Minoritati
101. Iftimie Neculai -
102. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
103. Intotero Natalia-Elena PSD
104. Ionescu George PNL
105. Ioniță Antoneta PNL
106. Iordache Florin PSD
107. Itu Cornel PSD
108. Jivan Luminița-Maria PSD
109. Kelemen Hunor UDMR
110. Kulcsár-Terza József-György UDMR
111. Lazăr Sorin PSD
112. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
113. Longher Victoria Minoritati
114. Lovin Dumitru -
115. Lungu Tudorița PNL
116. Lupașcu Costel PSD
117. Lupescu Dumitru USR
118. Macovei Silviu Nicu PSD
119. Magyar Loránd-Bálint UDMR
120. Manole Petre-Florin PSD
121. Mareș Mara PNL
122. Marica Petru-Sorin PRO Europa
123. Márton Árpád-Francisc UDMR
124. Mărgărit Mitică-Marius PSD
125. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
126. Mihalescul Dumitru PNL
127. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
128. Mircea Florin PSD
129. Mînzatu Roxana PSD
130. Mohaci Mihai PRO Europa
131. Moise Costin-Sebastian PMP
132. Moldovan Sorin-Dan PNL
133. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
134. Mușoiu Ștefan PSD
135. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
136. Neagu Nicolae PNL
137. Neață Eugen PSD
138. Nicoară Romeo Florin PNL
139. Nicolae Andrei PSD
140. Nistor Laurențiu PSD
141. Niță Mihai PRO Europa
142. Niță Nicu PSD
143. Nosa Iuliu PSD
144. Olteanu Daniel -
145. Oprea Dumitru PNL
146. Oteșanu Daniela PSD
147. Palăr Ionel PNL
148. Pambuccian Varujan Minoritati
149. Paraschiv Rodica PSD
150. Pașcan Emil-Marius PMP
151. Pau Radu - Adrian PRO Europa
152. Păle Dănuț PSD
153. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
154. Petric Octavian PRO Europa
155. Pop Andrei PSD
156. Pop Georgian PSD
157. Pop Tudor Rareș USR
158. Popa Florin PSD
159. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
160. Popescu Mariana-Venera Minoritati
161. Popescu Nicolae-Daniel USR
162. Popescu Pavel PNL
163. Preda Cezar-Florin PNL
164. Prisnel Adrian-Claudiu USR
165. Prișcă Răzvan Sorin PNL
166. Prună Cristina-Mădălina USR
167. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
168. Rădulescu Alexandru PSD
169. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
170. Rădulescu Dan-Răzvan USR
171. Răduț Violeta PSD
172. Roman Florin-Claudiu PNL
173. Roman Ioan Sorin PSD
174. Romanescu Cristinel PNL
175. Roșca Lucreția PSD
176. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
177. Săftoiu Ana Adriana PNL
178. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
179. Sebestyén Csaba-István UDMR
180. Sefer Cristian-George PSD
181. Seidler Cristian-Gabriel USR
182. Seres Dénes UDMR
183. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
184. Simionca Ionuț PMP
185. Simonis Alfred - Robert PSD
186. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
187. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
188. Stamatian Vasile-Florin PNL
189. Stan Viorel PSD
190. Stancu Florinel PRO Europa
191. Stativă Irinel Ioan PSD
192. Stănescu Alexandru PSD
193. Steriu Valeriu-Andrei PSD
194. Suciu Matei PSD
195. Suciu Vasile-Daniel PSD
196. Surgent Marius-Gheorghe -
197. Șarapatin Elvira PSD
198. Șimon Gheorghe PSD
199. Șișcu George PNL
200. Șova Lucian PSD
201. Șovăială Constantin PNL
202. Ștefan Corneliu PSD
203. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
204. Teiș Alina PSD
205. Tîlvăr Angel PSD
206. Todor Adrian PSD
207. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
208. Toma Ilie PSD
209. Tripa Florin-Dan PSD
210. Tudor Beatrice PSD
211. Turcescu Robert-Nicolae PMP
212. Țachianu Marian PSD
213. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
214. Ursu Răzvan-Ion PSD
215. Varga Vasile PNL
216. Vass Levente UDMR
217. Văcaru Alin Vasile PRO Europa
218. Velcea Nicolae PSD
219. Vexler Silviu Minoritati
220. Vișan George-Gabriel PSD
221. Vîlceanu Dan PNL
222. Vîrză Mihăiță PSD
223. Vlad Sergiu Cosmin USR
224. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
225. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
226. Zainea Cornel USR
227. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
228. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 4 aprilie 2020, 2:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro