Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.01.2020 > 15:33 Versiunea pentru printare
Marți, 28 ianuarie 2020, ora 15:33

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:253 111 70 21 4 10 9 12 11 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Ampleev Andrian Minoritati
6. Anastase Roberta Alma PNL
7. Andrei Alexandru-Ioan PNL
8. Andronache Gabriel PNL
9. Andrușcă Dănuț PSD
10. Anton Anton ALDE
11. Ardelean Ben-Oni PNL
12. Arsu Alin-Ionuț USR
13. Axinte Vasile PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Balan Ioan PNL
16. Balint Liviu-Ioan PNL
17. Banias Mircea Marius PNL
18. Băișanu Ștefan-Alexandru -
19. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
20. Bejinariu Eugen PSD
21. Benedek Zacharie UDMR
22. Benga Tudor - Vlad USR
23. Bica Dănuț PNL
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PRO România
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Bontea Vlad PSD
30. Boroianu Aurel-Robert PNL
31. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
34. Bran-Voinea Ioana PSD
35. Bucura-Oprescu Simona PSD
36. Budăi Marius-Constantin PSD
37. Buican Cristian PNL
38. Buicu Corneliu-Florin PSD
39. Bumb Sorin-Ioan PNL
40. Burciu Cristina PNL
41. Calista Mara-Daniela PNL
42. Calotă Florică Ică ALDE
43. Căciulă Aurel PSD
44. Călin Ion PSD
45. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
46. Căruceru Aida-Cristina PSD
47. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
48. Cherecheș Florica PNL
49. Cherecheș Viorica PNL
50. Chiriac Viorel PSD
51. Cioabă Petre PSD
52. Ciofu Tamara-Dorina PSD
53. Ciolacu Ion-Marcel PSD
54. Cîmpeanu Sorin Mihai PNL
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Codreanu Constantin PMP
59. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
60. Cosma Lavinia-Corina USR
61. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
62. Cristache Cătălin PMP
63. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
64. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
65. Cucșa Marian-Gheorghe -
66. Culeafă Mihai PNL
67. Cupă Ion ALDE
68. Cupșa Ioan PNL
69. Dan Nicușor Daniel USR
70. Dehelean Silviu USR
71. Dinu Cristina-Elena PSD
72. Dîrzu Ioan PSD
73. Dobre Victor Paul PNL
74. Dobrică Ionela Viorela PSD
75. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
76. Dohotaru Adrian-Octavian -
77. Dunava Costel Neculai PSD
78. Duruș Vlad-Emanuel USR
79. Fădor Angelica PNL
80. Firczak Iulius Marian Minoritati
81. Florea Damian PNL
82. Florea Oana-Consuela PSD
83. Floroiu Ionel PSD
84. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
85. Furtună Mirela PSD
86. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
87. Gavrilă Camelia PSD
88. Gavrilescu Grațiela Leocadia -
89. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
90. Găină Mihăiță PNL
91. Georgescu Laura PSD
92. Georgescu Nicolae PSD
93. Gerea Andrei Dominic ALDE
94. Gheorghe Andrei Daniel PNL
95. Gheorghe Tinel PNL
96. Gheorghiu Bogdan PNL
97. Gherman Dumitru PSD
98. Gilia Claudia PSD
99. Giugea Nicolae PNL
100. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
101. Gudu Vasile PNL
102. Havrici Emanuel-Iuliu PRO România
103. Hărătău Elena PNL
104. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
105. Holban Georgeta-Carmen PSD
106. Huncă Mihaela PRO România
107. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
108. Iancu Iulian PSD
109. Iancu Marius-Ionel PSD
110. Iftimie Neculai -
111. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
112. Intotero Natalia-Elena PSD
113. Ionescu George PNL
114. Ioniță Antoneta PNL
115. Itu Cornel PSD
116. Iurișniți Cristina-Ionela USR
117. Jivan Luminița-Maria PSD
118. Lazăr Sorin PSD
119. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
120. Lovin Dumitru ALDE
121. Lungu Tudorița PNL
122. Lupașcu Costel PSD
123. Lupescu Dumitru USR
124. Macovei Silviu Nicu PSD
125. Manole Petre-Florin PSD
126. Mareș Mara PNL
127. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
128. Mărgărit Mitică-Marius PSD
129. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
130. Mihalescul Dumitru PNL
131. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
132. Mircea Florin PSD
133. Mînzatu Roxana PSD
134. Mocioalcă Ion PRO România
135. Mohaci Mihai PRO România
136. Moldovan Sorin-Dan PNL
137. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
138. Mușoiu Ștefan PSD
139. Nasra Gabriel-Horia PSD
140. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
141. Neagu Nicolae PNL
142. Neață Eugen PSD
143. Nicoară Romeo Florin PNL
144. Nistor Laurențiu PSD
145. Niță Mihai PRO România
146. Niță Nicu PSD
147. Nosa Iuliu PSD
148. Olar Corneliu PNL
149. Oprea Dumitru PNL
150. Oros Nechita-Adrian PNL
151. Oteșanu Daniela PSD
152. Palăr Ionel PNL
153. Pambuccian Varujan Minoritati
154. Paraschiv Rodica PSD
155. Pașcan Emil-Marius PMP
156. Păle Dănuț PSD
157. Petcu Toma-Florin ALDE
158. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
159. Petric Octavian PRO România
160. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
161. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
162. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
163. Pop Andrei PSD
164. Pop Georgian PRO România
165. Pop Tudor Rareș USR
166. Popa Florin PSD
167. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
168. Popescu Mariana-Venera Minoritati
169. Popescu Nicolae-Daniel USR
170. Popescu Pavel PNL
171. Popescu Virgil-Daniel PNL
172. Presură Alexandra PSD
173. Prisnel Adrian-Claudiu USR
174. Prișcă Răzvan Sorin PNL
175. Prună Cristina-Mădălina USR
176. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
177. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
178. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
179. Rădulescu Alexandru PSD
180. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
181. Rădulescu Dan-Răzvan USR
182. Răduț Violeta PSD
183. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
184. Roman Florin-Claudiu PNL
185. Roman Ioan Sorin PSD
186. Romanescu Cristinel PNL
187. Roșca Lucreția PSD
188. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
189. Săftoiu Ana Adriana PNL
190. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
191. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
192. Sebestyén Csaba-István UDMR
193. Sefer Cristian-George PSD
194. Seidler Cristian-Gabriel USR
195. Seres Dénes UDMR
196. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
197. Simion Lucian-Eduard PSD
198. Simionca Ionuț PMP
199. Simonis Alfred - Robert PSD
200. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
201. Spânu Ion PRO România
202. Stamatian Vasile-Florin PNL
203. Stan Viorel PSD
204. Stancu Florinel PRO România
205. Stativă Irinel Ioan PSD
206. Stănescu Alexandru PSD
207. Steriu Valeriu-Andrei PSD
208. Suciu Matei PSD
209. Suciu Vasile-Daniel PSD
210. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
211. Șerban Ciprian-Constantin PSD
212. Șimon Gheorghe PSD
213. Șișcu George PNL
214. Șotcan Theodora PSD
215. Șova Lucian PSD
216. Șovăială Constantin PNL
217. Ștefan Corneliu PSD
218. Ștefan Ion PNL
219. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
220. Tănăsescu Alina-Elena PSD
221. Teacă Alexandru PMP
222. Teiș Alina PSD
223. Tîlvăr Angel PSD
224. Todor Adrian PSD
225. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
226. Toma Ilie PSD
227. Trăilă Cristina PNL
228. Tripa Florin-Dan PSD
229. Tudor Beatrice PSD
230. Turcan Raluca PNL
231. Turcescu Robert-Nicolae PMP
232. Tușa Adriana Diana PSD
233. Țachianu Marian PSD
234. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
235. Ursu Răzvan-Ion PSD
236. Varga Glad-Aurel PNL
237. Varga Vasile PNL
238. Vasile Daniel Minoritati
239. Vasilescu Lia Olguța PSD
240. Velcea Nicolae PSD
241. Vexler Silviu Minoritati
242. Vișan George-Gabriel PSD
243. Vîlceanu Dan PNL
244. Vîrză Mihăiță PSD
245. Vlad Sergiu Cosmin USR
246. Vlăducă Oana-Silvia PRO România
247. Voicu Mihai Alexandru PNL
248. Vosganian Varujan ALDE
249. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
250. Weber Mihai PSD
251. Zainea Cornel USR
252. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
253. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 26 septembrie 2020, 12:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro