Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.01.2020 > 16:02 Versiunea pentru printare
Luni, 20 ianuarie 2020, ora 16:02

Subiect vot: Ordinea de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:67 13 40 7 - - - 6 1
- voturi pentru (DA):67 13 40 7 - - - 6 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Ardelean Ben-Oni PNL DA
6. Arsu Alin-Ionuț USR DA
7. Benga Tudor - Vlad USR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Bodea Marius PNL DA
10. Bontea Vlad PSD DA
11. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
12. Borza Remus-Adrian PSD DA
13. Bran Ioana PSD DA
14. Budăi Marius-Constantin PSD DA
15. Buican Cristian PNL DA
16. Bulai Iulian USR DA
17. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
18. Burciu Cristina PNL DA
19. Calista Mara-Daniela PNL DA
20. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
21. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
22. Culeafă Mihai PNL DA
23. Dobre Victor Paul PNL DA
24. Fădor Angelica PNL DA
25. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
26. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
27. Găină Mihăiță PNL DA
28. Gheorghe Tinel PNL DA
29. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
30. Giugea Nicolae PNL DA
31. Gudu Vasile PNL DA
32. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
33. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
34. Ion Stelian-Cristian USR DA
35. Ionescu George PNL DA
36. Ioniță Antoneta PNL DA
37. Longher Victoria Minoritati DA
38. Lungu Tudorița PNL DA
39. Macovei Silviu Nicu PSD DA
40. Mihalescul Dumitru PNL DA
41. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
42. Neagu Nicolae PNL DA
43. Nicoară Romeo Florin PNL DA
44. Niță Nicu PSD DA
45. Palăr Ionel PNL DA
46. Pau Radu - Adrian PRO Europa DA
47. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
48. Pop Andrei PSD DA
49. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
50. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
51. Popescu Pavel PNL DA
52. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
53. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
54. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
55. Roman Florin-Claudiu PNL DA
56. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
57. Simonis Alfred - Robert PSD DA
58. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
59. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
60. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
61. Șișcu George PNL DA
62. Șovăială Constantin PNL DA
63. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
64. Varga Glad-Aurel PNL DA
65. Varga Vasile PNL DA
66. Vișan George-Gabriel PSD DA
67. Voicu Mihai Alexandru PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 3 iulie 2020, 17:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro