Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.12.2019 > 13:17 Versiunea pentru printare
Miercuri, 18 decembrie 2019, ora 13:17

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:284 116 63 23 18 15 11 15 17 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Ampleev Andrian Minoritati
6. Anastase Roberta Alma PNL
7. Andrei Alexandru-Ioan PNL
8. Andronache Gabriel PNL
9. Andrușcă Dănuț PSD
10. Antal István-János UDMR
11. Anton Anton ALDE
12. Ardelean Ben-Oni PNL
13. Arsu Alin-Ionuț USR
14. Avram Constantin ALDE
15. Axinte Vasile PSD
16. Babuș Radu PSD
17. Balan Ioan PNL
18. Balint Liviu-Ioan PRO România
19. Banias Mircea Marius PRO România
20. Băișanu Ștefan-Alexandru -
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Bende Sándor UDMR
23. Benedek Zacharie UDMR
24. Benga Tudor - Vlad USR
25. Benkő Erika UDMR
26. Bica Dănuț PNL
27. Biro Zsolt-Istvan UDMR
28. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
29. Boboc Tudorița-Rodica PSD
30. Boboc Valentin Gabriel PSD
31. Bode Lucian Nicolae PNL
32. Bodea Marius PNL
33. Bogaciu Alexandra-Corina PRO România
34. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
35. Bontea Vlad PSD
36. Boroianu Aurel-Robert PNL
37. Borza Remus-Adrian PSD
38. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
39. Botez Mihai-Cătălin USR
40. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
41. Bran-Voinea Ioana PSD
42. Bucura-Oprescu Simona PSD
43. Budăi Marius-Constantin PSD
44. Buican Cristian PNL
45. Buicu Corneliu-Florin PSD
46. Bumb Sorin-Ioan PNL
47. Burciu Cristina PSD
48. Calista Mara-Daniela PNL
49. Calotă Florică Ică ALDE
50. Căciulă Aurel PSD
51. Călin Ion PSD
52. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
53. Căruceru Aida-Cristina PSD
54. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
55. Cherecheș Florica PNL
56. Cherecheș Viorica PNL
57. Chichirău Cosette-Paula USR
58. Chiriac Viorel PSD
59. Cioabă Petre PSD
60. Ciocan Dan PSD
61. Ciofu Tamara-Dorina PSD
62. Ciolacu Ion-Marcel PSD
63. Cîmpeanu Sorin Mihai PRO România
64. Cîtea Vasile PSD
65. Cobuz Maricela PSD
66. Cocoș Vasile PSD
67. Codreanu Constantin PMP
68. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
69. Constantin Daniel -
70. Cosma Andreea PSD
71. Cosma Lavinia-Corina USR
72. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
73. Cristache Cătălin PMP
74. Csép Éva-Andrea UDMR
75. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
76. Csoma Botond UDMR
77. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
78. Cucșa Marian-Gheorghe -
79. Culeafă Mihai PNL
80. Cupă Ion ALDE
81. Dehelean Silviu USR
82. Dinu Cristina-Elena PSD
83. Dîrzu Ioan PSD
84. Dobre Victor Paul PNL
85. Dobrică Ionela Viorela PSD
86. Dobrovie Matei-Adrian PNL
87. Dohotaru Adrian-Octavian -
88. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
89. Drulă Cătălin USR
90. Dunava Costel Neculai PSD
91. Duruș Vlad-Emanuel USR
92. Erdei Dolóczki István UDMR
93. Farago Petru UDMR
94. Fădor Angelica PNL
95. Firczak Iulius Marian Minoritati
96. Florea Damian PRO România
97. Florea Oana-Consuela PSD
98. Floroiu Ionel PSD
99. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
100. Furic Iarco Minoritati
101. Furtună Mirela PSD
102. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
103. Gavrilă Camelia PSD
104. Gavrilescu Grațiela Leocadia -
105. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
106. Găină Mihăiță PNL
107. Georgescu Laura PSD
108. Georgescu Nicolae PSD
109. Gerea Andrei Dominic ALDE
110. Gheorghe Andrei Daniel PNL
111. Gheorghe Tinel PNL
112. Gheorghiu Bogdan PNL
113. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
114. Gherman Dumitru PSD
115. Ghilea Găvrilă PNL
116. Gilia Claudia PSD
117. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
118. Gudu Vasile PNL
119. Halici Nicușor PSD
120. Hărătău Elena PNL
121. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
122. Holban Georgeta-Carmen PSD
123. Huncă Mihaela PRO România
124. Iancu Iulian PSD
125. Iancu Marius-Ionel PSD
126. Ibram Iusein Minoritati
127. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
128. Intotero Natalia-Elena PSD
129. Ion Stelian-Cristian USR
130. Ioniță Antoneta PNL
131. Iordache Florin PSD
132. Itu Cornel PSD
133. Iurișniți Cristina-Ionela USR
134. Kelemen Hunor UDMR
135. Korodi Attila UDMR
136. Kulcsár-Terza József-György UDMR
137. Lazăr Sorin PSD
138. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
139. Longher Victoria Minoritati
140. Lovin Dumitru ALDE
141. Lungu Tudorița PNL
142. Lupescu Dumitru USR
143. Macovei Silviu Nicu PSD
144. Magyar Loránd-Bálint UDMR
145. Manole Petre-Florin PSD
146. Mareș Mara PNL
147. Marica Petru-Sorin PRO România
148. Márton Árpád-Francisc UDMR
149. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
150. Mărgărit Mitică-Marius PSD
151. Mihalescul Dumitru PNL
152. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
153. Mircea Florin PSD
154. Mînzatu Roxana PSD
155. Mocanu Adrian ALDE
156. Mocioalcă Ion PRO România
157. Moise Costin-Sebastian PMP
158. Moldovan Sorin-Dan PNL
159. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
160. Movilă Petru PMP
161. Mușoiu Ștefan PSD
162. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
163. Neagu Nicolae PNL
164. Neață Eugen PSD
165. Nechifor Cătălin-Ioan PRO România
166. Nicoară Romeo Florin PNL
167. Nicolae Andrei PSD
168. Nistor Laurențiu PSD
169. Niță Mihai PRO România
170. Niță Nicu PSD
171. Nosa Iuliu PSD
172. Olar Corneliu PNL
173. Olteanu Daniel ALDE
174. Oprea Dumitru PNL
175. Oprișcan Mihai Doru ALDE
176. Oros Nechita-Adrian PNL
177. Oteșanu Daniela PSD
178. Palăr Ionel PNL
179. Pană Adriana-Doina PSD
180. Paraschiv Rodica PSD
181. Pașcan Emil-Marius PMP
182. Păle Dănuț PSD
183. Petcu Toma-Florin ALDE
184. Petrea Gabriel PRO România
185. Petric Octavian PRO România
186. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
187. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
188. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
189. Podașcă Gabriela-Maria PRO România
190. Ponta Victor-Viorel PRO România
191. Pop Andrei PSD
192. Popa Florin PSD
193. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
194. Popescu Mariana-Venera Minoritati
195. Popescu Nicolae-Daniel USR
196. Popescu Virgil-Daniel PNL
197. Preda Cezar-Florin PNL
198. Predoiu Marian-Cătălin PNL
199. Presură Alexandra PSD
200. Prisnel Adrian-Claudiu USR
201. Prișcă Răzvan Sorin PNL
202. Prună Cristina-Mădălina USR
203. Radu Anișoara PSD
204. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
205. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
206. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
207. Rădulescu Alexandru PSD
208. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
209. Rădulescu Dan-Răzvan USR
210. Răduț Violeta PSD
211. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
212. Roman Florin-Claudiu PNL
213. Roman Ioan Sorin PSD
214. Romanescu Cristinel PNL
215. Roșca Lucreția PSD
216. Rotaru Alexandru PSD
217. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
218. Săftoiu Ana Adriana PNL
219. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
220. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
221. Sebestyén Csaba-István UDMR
222. Sefer Cristian-George PSD
223. Seidler Cristian-Gabriel USR
224. Seres Dénes UDMR
225. Simion Lucian-Eduard PSD
226. Simionca Ionuț PMP
227. Simonis Alfred - Robert PSD
228. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
229. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
230. Solomon Adrian PSD
231. Stamatian Vasile-Florin PNL
232. Stan Viorel PSD
233. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
234. Stancu Florinel PRO România
235. Stativă Irinel Ioan PSD
236. Steriu Valeriu-Andrei PSD
237. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
238. Stroe Ionuț-Marian PNL
239. Suciu Vasile-Daniel PSD
240. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
241. Szabó Ödön UDMR
242. Șarapatin Elvira PSD
243. Șerban Ciprian-Constantin PSD
244. Șimon Gheorghe PSD
245. Șișcu George PNL
246. Șotcan Theodora PSD
247. Șovăială Constantin PNL
248. Ștefan Corneliu PSD
249. Ștefan Ion PNL
250. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
251. Tabugan Ion ALDE
252. Tănăsescu Alina-Elena PSD
253. Teacă Alexandru PMP
254. Teiș Alina PSD
255. Terea Ioan PSD
256. Tîlvăr Angel PSD
257. Todor Adrian PSD
258. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
259. Toma Ilie PSD
260. Trăilă Cristina PNL
261. Tripa Florin-Dan PSD
262. Tudor Beatrice PSD
263. Turcan Raluca PNL
264. Turcescu Robert-Nicolae PMP
265. Tușa Adriana Diana PSD
266. Țachianu Marian PSD
267. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
268. Ursu Răzvan-Ion PSD
269. Varga Vasile PNL
270. Vasile Daniel Minoritati
271. Văcaru Alin Vasile PRO România
272. Velcea Nicolae PSD
273. Vexler Silviu Minoritati
274. Vișan George-Gabriel PSD
275. Vîlceanu Dan PNL
276. Vîrză Mihăiță PSD
277. Vlad Sergiu Cosmin USR
278. Vlăducă Oana-Silvia PRO România
279. Voicu Mihai Alexandru PNL
280. Vosganian Varujan ALDE
281. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
282. Zainea Cornel USR
283. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
284. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 1 octombrie 2020, 23:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro