Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.12.2019 > 10:17 Versiunea pentru printare
Miercuri, 18 decembrie 2019, ora 10:17

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:250 117 56 25 18 10 7 9 6 2
- voturi pentru (DA):250 117 56 25 18 10 7 9 6 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Andrușcă Dănuț PSD DA
7. Antal István-János UDMR DA
8. Anton Anton ALDE DA
9. Ardelean Ben-Oni PNL DA
10. Avram Constantin ALDE DA
11. Axinte Vasile PSD DA
12. Babuș Radu PSD DA
13. Balan Ioan PNL DA
14. Balint Liviu-Ioan PRO Europa DA
15. Banias Mircea Marius PRO Europa DA
16. Barna Ilie Dan USR DA
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
18. Bejinariu Eugen PSD DA
19. Bende Sándor UDMR DA
20. Benedek Zacharie UDMR DA
21. Benga Tudor - Vlad USR DA
22. Benkő Erika UDMR DA
23. Bica Dănuț PNL DA
24. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
25. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
26. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
27. Bode Lucian Nicolae PNL DA
28. Bodea Marius PNL DA
29. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa DA
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
31. Bontea Vlad PSD DA
32. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
33. Botez Mihai-Cătălin USR DA
34. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
35. Bran Ioana PSD DA
36. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
37. Budăi Marius-Constantin PSD DA
38. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
39. Bulai Iulian USR DA
40. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
41. Burciu Cristina PSD DA
42. Calista Mara-Daniela PNL DA
43. Calotă Florică Ică ALDE DA
44. Căciulă Aurel PSD DA
45. Călin Ion PSD DA
46. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
47. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
48. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
49. Cherecheș Florica PNL DA
50. Cherecheș Viorica PNL DA
51. Chichirău Cosette-Paula USR DA
52. Chiriac Viorel PSD DA
53. Cioabă Petre PSD DA
54. Ciocan Dan PSD DA
55. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
56. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
57. Cîtea Vasile PSD DA
58. Cobuz Maricela PSD DA
59. Cocoș Vasile PSD DA
60. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
61. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
62. Constantin Daniel - DA
63. Cosma Lavinia-Corina USR DA
64. Csép Éva-Andrea UDMR DA
65. Csoma Botond UDMR DA
66. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
67. Cucșa Marian-Gheorghe - DA
68. Culeafă Mihai PNL DA
69. Cupă Ion ALDE DA
70. Cupșa Ioan PNL DA
71. Dan Nicușor Daniel USR DA
72. Dehelean Silviu USR DA
73. Dinu Cristina-Elena PSD DA
74. Dîrzu Ioan PSD DA
75. Dobre Victor Paul PNL DA
76. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
77. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
78. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
79. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
80. Drulă Cătălin USR DA
81. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
82. Dunava Costel Neculai PSD DA
83. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
84. Erdei Dolóczki István UDMR DA
85. Farago Petru UDMR DA
86. Fădor Angelica PNL DA
87. Florea Oana-Consuela PSD DA
88. Floroiu Ionel PSD DA
89. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
90. Furtună Mirela PSD DA
91. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
92. Gavrilă Camelia PSD DA
93. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
94. Georgescu Laura PSD DA
95. Georgescu Nicolae PSD DA
96. Gheorghe Tinel PNL DA
97. Gheorghiu Bogdan PNL DA
98. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
99. Gherman Dumitru PSD DA
100. Ghilea Găvrilă PNL DA
101. Gilia Claudia PSD DA
102. Giugea Nicolae PNL DA
103. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
104. Gudu Vasile PNL DA
105. Halici Nicușor PSD DA
106. Hărătău Elena PNL DA
107. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
108. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
109. Huncă Mihaela PRO Europa DA
110. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
111. Iancu Iulian PSD DA
112. Iancu Marius-Ionel PSD DA
113. Ibram Iusein Minoritati DA
114. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
115. Intotero Natalia-Elena PSD DA
116. Ion Stelian-Cristian USR DA
117. Ionescu George PNL DA
118. Ioniță Antoneta PNL DA
119. Iordache Florin PSD DA
120. Itu Cornel PSD DA
121. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
122. Kelemen Hunor UDMR DA
123. Korodi Attila UDMR DA
124. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
125. Lazăr Sorin PSD DA
126. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
127. Longher Victoria Minoritati DA
128. Lovin Dumitru ALDE DA
129. Lungu Tudorița PNL DA
130. Lupașcu Costel PSD DA
131. Lupescu Dumitru USR DA
132. Macovei Silviu Nicu PSD DA
133. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
134. Manole Petre-Florin PSD DA
135. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
136. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
137. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
138. Mihalescul Dumitru PNL DA
139. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
140. Mircea Florin PSD DA
141. Mînzatu Roxana PSD DA
142. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
143. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
144. Movilă Petru PMP DA
145. Mușoiu Ștefan PSD DA
146. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
147. Neagu Nicolae PNL DA
148. Neață Eugen PSD DA
149. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa DA
150. Nicoară Romeo Florin PNL DA
151. Nicolae Andrei PSD DA
152. Nistor Laurențiu PSD DA
153. Niță Nicu PSD DA
154. Nosa Iuliu PSD DA
155. Olteanu Daniel ALDE DA
156. Oprea Dumitru PNL DA
157. Oros Nechita-Adrian PNL DA
158. Oteșanu Daniela PSD DA
159. Pambuccian Varujan Minoritati DA
160. Pană Adriana-Doina PSD DA
161. Paraschiv Rodica PSD DA
162. Pașcan Emil-Marius PMP DA
163. Păle Dănuț PSD DA
164. Petcu Toma-Florin ALDE DA
165. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
166. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
167. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
168. Pop Andrei PSD DA
169. Pop Tudor Rareș USR DA
170. Popa Florin PSD DA
171. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
172. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
173. Popescu Pavel PNL DA
174. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
175. Presură Alexandra PSD DA
176. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
177. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
178. Radu Anișoara PSD DA
179. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
180. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
181. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
182. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
183. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
184. Răduț Violeta PSD DA
185. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
186. Roman Florin-Claudiu PNL DA
187. Roman Ioan Sorin PSD DA
188. Romanescu Cristinel PNL DA
189. Roșca Lucreția PSD DA
190. Rotaru Alexandru PSD DA
191. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
192. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
193. Sefer Cristian-George PSD DA
194. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
195. Seres Dénes UDMR DA
196. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
197. Simion Lucian-Eduard PSD DA
198. Simonis Alfred - Robert PSD DA
199. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
200. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
201. Solomon Adrian PSD DA
202. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
203. Stan Viorel PSD DA
204. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
205. Stancu Florinel PRO Europa DA
206. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
207. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
208. Suciu Matei PSD DA
209. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
210. Szabó Ödön UDMR DA
211. Șarapatin Elvira PSD DA
212. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
213. Șimon Gheorghe PSD DA
214. Șișcu George PNL DA
215. Șotcan Theodora PSD DA
216. Șova Lucian PSD DA
217. Șovăială Constantin PNL DA
218. Ștefan Corneliu PSD DA
219. Ștefan Ion PNL DA
220. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
221. Tabugan Ion ALDE DA
222. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
223. Teacă Alexandru PMP DA
224. Teiș Alina PSD DA
225. Terea Ioan PSD DA
226. Todor Adrian PSD DA
227. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
228. Toma Ilie PSD DA
229. Trăilă Cristina PNL DA
230. Tripa Florin-Dan PSD DA
231. Tudor Beatrice PSD DA
232. Turcan Raluca PNL DA
233. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
234. Tușa Adriana Diana PSD DA
235. Țachianu Marian PSD DA
236. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
237. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
238. Varga Glad-Aurel PNL DA
239. Varga Vasile PNL DA
240. Velcea Nicolae PSD DA
241. Vișan George-Gabriel PSD DA
242. Vîlceanu Dan PNL DA
243. Vîrză Mihăiță PSD DA
244. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
245. Vosganian Varujan ALDE DA
246. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
247. Weber Mihai PSD DA
248. Zainea Cornel USR DA
249. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
250. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 1 aprilie 2020, 8:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro