Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.09.2019 > 12:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 18 septembrie 2019, ora 12:07

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:241 102 57 22 16 - 6 12 13 13

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Andrei Alexandru-Ioan PNL
6. Andronache Gabriel PNL
7. Apjok Norbert UDMR
8. Ardelean Ben-Oni PNL
9. Avram Constantin -
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PRO Europa
14. Barna Ilie Dan USR
15. Băișanu Ștefan-Alexandru -
16. Bălănescu Alexandru PRO Europa
17. Benga Tudor - Vlad USR
18. Benkő Erika UDMR
19. Bica Dănuț PNL
20. Bichineț Corneliu PMP
21. Biro Zsolt-Istvan UDMR
22. Biró Rozália-Ibolya UDMR
23. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Bodea Marius PNL
28. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
30. Bontea Vlad PSD
31. Boroianu Aurel-Robert PNL
32. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
33. Botez Mihai-Cătălin USR
34. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buican Cristian PNL
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bumb Sorin-Ioan PNL
39. Burciu Cristina PSD
40. Calista Mara-Daniela PNL
41. Calotă Florică Ică -
42. Căciulă Aurel PSD
43. Călin Ion PSD
44. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
45. Căruceru Aida-Cristina PSD
46. Cherecheș Florica PNL
47. Cherecheș Viorica PNL
48. Chichirău Cosette-Paula USR
49. Cioabă Petre PSD
50. Ciofu Tamara-Dorina PSD
51. Cobuz Maricela PSD
52. Cocoș Vasile PSD
53. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
54. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
55. Cristache Cătălin PMP
56. Csép Éva-Andrea UDMR
57. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
58. Csoma Botond UDMR
59. Cucșa Marian-Gheorghe -
60. Culeafă Mihai PNL
61. Cupă Ion -
62. Cupșa Ioan PNL
63. Dan Nicușor Daniel USR
64. Dehelean Silviu USR
65. Dinu Cristina-Elena PSD
66. Dîrzu Ioan PSD
67. Dobrică Ionela Viorela PSD
68. Dobrovie Matei-Adrian PNL
69. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
70. Drulă Cătălin USR
71. Dumitrache Ileana Cristina PSD
72. Erdei Dolóczki István UDMR
73. Farago Petru UDMR
74. Fădor Angelica PNL
75. Florea Oana-Consuela PSD
76. Floroiu Ionel PSD
77. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
78. Furtună Mirela PSD
79. Gavrilă Camelia PSD
80. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
81. Găină Mihăiță PSD
82. Georgescu Laura PSD
83. Georgescu Nicolae PSD
84. Gerea Andrei Dominic -
85. Gheorghe Andrei Daniel PNL
86. Gheorghe Tinel PNL
87. Gheorghiu Bogdan PNL
88. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
89. Gherman Dumitru PSD
90. Ghilea Găvrilă PNL
91. Gilia Claudia PSD
92. Giugea Nicolae PNL
93. Goga Octavian PSD
94. Gudu Vasile PNL
95. Halici Nicușor PSD
96. Hărătău Elena PSD
97. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
98. Huncă Mihaela PRO Europa
99. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
100. Iancu Iulian PSD
101. Iancu Marius-Ionel PSD
102. Ibram Iusein Minoritati
103. Iftimie Neculai PSD
104. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
105. Ion Stelian-Cristian USR
106. Ionescu George PNL
107. Ioniță Antoneta PNL
108. Itu Cornel PSD
109. Iurișniți Cristina-Ionela USR
110. Jivan Luminița-Maria PSD
111. Kelemen Hunor UDMR
112. Korodi Attila UDMR
113. Kulcsár-Terza József-György UDMR
114. Lazăr Sorin PSD
115. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
116. Longher Victoria Minoritati
117. Lupescu Dumitru USR
118. Macovei Silviu Nicu PSD
119. Magyar Loránd-Bálint UDMR
120. Manole Petre-Florin PSD
121. Marica Petru-Sorin PRO Europa
122. Márton Árpád-Francisc UDMR
123. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
124. Mărgărit Mitică-Marius PSD
125. Meiroșu Marilena-Emilia PRO Europa
126. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
127. Mircea Florin PSD
128. Mocioalcă Ion PRO Europa
129. Moise Costin-Sebastian PMP
130. Moldovan Sorin-Dan PNL
131. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
132. Mușoiu Ștefan PSD
133. Nasra Gabriel-Horia PSD
134. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
135. Neagu Nicolae PNL
136. Neață Eugen PSD
137. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa
138. Nicoară Romeo Florin PNL
139. Nicolae Andrei PSD
140. Nistor Laurențiu PSD
141. Niță Nicu PSD
142. Nosa Iuliu PSD
143. Olteanu Daniel -
144. Oprea Dumitru PNL
145. Oprișcan Mihai Doru -
146. Oros Nechita-Adrian PNL
147. Oteșanu Daniela PSD
148. Palăr Ionel PNL
149. Pambuccian Varujan Minoritati
150. Pană Adriana-Doina PSD
151. Paraschiv Rodica PSD
152. Pașcan Emil-Marius PMP
153. Pau Radu - Adrian PRO Europa
154. Păle Dănuț PSD
155. Petcu Toma-Florin -
156. Petrea Gabriel PSD
157. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
158. Petric Octavian PRO Europa
159. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
160. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
161. Pistru Eusebiu-Manea -
162. Pop Andrei PSD
163. Pop Tudor Rareș USR
164. Popa Florin PSD
165. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
166. Popescu Mariana-Venera Minoritati
167. Popescu Nicolae-Daniel USR
168. Predoiu Marian-Cătălin PNL
169. Presură Alexandra PSD
170. Prișcă Răzvan Sorin PNL
171. Prună Cristina-Mădălina USR
172. Radu Anișoara PSD
173. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
174. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
175. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
176. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
177. Rădulescu Dan-Răzvan USR
178. Răduț Violeta PSD
179. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
180. Roman Florin-Claudiu PNL
181. Roman Ioan Sorin PSD
182. Romanescu Cristinel PNL
183. Roșca Lucreția PSD
184. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
185. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
186. Sebestyén Csaba-István UDMR
187. Sefer Cristian-George PSD
188. Seidler Cristian-Gabriel USR
189. Seres Dénes UDMR
190. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
191. Simionca Ionuț PMP
192. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
193. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
194. Solomon Adrian PSD
195. Spânu Ion PRO Europa
196. Stamatian Vasile-Florin PNL
197. Stan Viorel PSD
198. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
199. Stancu Florinel PRO Europa
200. Stativă Irinel Ioan PSD
201. Steriu Valeriu-Andrei PSD
202. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
203. Stroe Ionuț-Marian PNL
204. Suciu Vasile-Daniel PSD
205. Surgent Marius-Gheorghe -
206. Szabó Ödön UDMR
207. Șerban Ciprian-Constantin PSD
208. Șimon Gheorghe PSD
209. Șișcu George PNL
210. Șotcan Theodora PSD
211. Șovăială Constantin PNL
212. Ștefan Corneliu PSD
213. Ștefan Ion PNL
214. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
215. Tabugan Ion -
216. Tănăsescu Alina-Elena PSD
217. Teiș Alina PSD
218. Terea Ioan PSD
219. Tîlvăr Angel PSD
220. Todor Adrian PSD
221. Toma Ilie PSD
222. Tripa Florin-Dan PSD
223. Tudor Beatrice PSD
224. Turcan Raluca PNL
225. Tușa Adriana Diana PSD
226. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
227. Ursu Răzvan-Ion PSD
228. Varga Glad-Aurel PNL
229. Varga Vasile PNL
230. Vasilescu Lia Olguța PSD
231. Velcea Nicolae PSD
232. Vexler Silviu Minoritati
233. Vîlceanu Dan PNL
234. Vîrză Mihăiță PSD
235. Vlad Sergiu Cosmin USR
236. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
237. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
238. Weber Mihai PSD
239. Zainea Cornel USR
240. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
241. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 18 ianuarie 2020, 11:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro