Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.12.2006 > 14:22 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 decembrie 2006, ora 14:22

Poziție pe
ordinea de zi:
18
Subiect vot: Vot final
Respingere PL 312/2006 pentru modificarea alin.(7) al art.18 din Legea nr.333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor și protecția persoanelor
- lege organică
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:216 66 46 24 35 16 10 13 6
- voturi pentru (DA):216 66 46 24 35 16 10 13 6
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Amarie Constantin PSD DA
5. Amet Aledin Minoritati DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Andronescu Ecaterina PSD DA
8. Antal Árpád-András UDMR DA
9. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
10. Ardelean Lia PC DA
11. Asztalos Ferenc UDMR DA
12. Avram Dumitru PRM DA
13. Baban Ștefan PRM DA
14. Bara Nicolae PD-L DA
15. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
16. Bădălău Niculae PSD DA
17. Băeșu George PSD DA
18. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
19. Bejinariu Eugen PSD DA
20. Bentu Dumitru PSD DA
21. Bivolaru Ioan PSD DA
22. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
23. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
24. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
25. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
26. Boureanu Cristian Alexandru PNL DA
27. Brînzan Ovidiu PSD DA
28. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
29. Buciu Angela PRM DA
30. Buciuta Ștefan Minoritati DA
31. Buda Daniel PD-L DA
32. Buda Ioan PSD DA
33. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
34. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
35. Canacheu Costică PD-L DA
36. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
37. Călian Petru PC DA
38. Câmpanu Liviu PNL DA
39. Chiper Gheorghe PSD DA
40. Chiș Filonaș PSD DA
41. Cindrea Ioan PSD DA
42. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
43. Ciopraga Mircea PNL DA
44. Cliveti Minodora PSD DA
45. Cocrea Olguța - DA
46. Codîrlă Liviu PRM DA
47. Constantinescu Anca PD-L DA
48. Crăciunescu Grigore PNL DA
49. Cutean Vasile Emilian PSD DA
50. Diaconescu Marin PRM DA
51. Dida Corneliu Ioan PSD DA
52. Dobre Traian PNL DA
53. Dorneanu Valer PSD DA
54. Dragomir Gheorghe PNL DA
55. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
56. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
57. Dumitrescu Liana Minoritati DA
58. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
59. Dumitriu Mihai PSD DA
60. Dumitru Ion PSD DA
61. Dușa Mircea PSD DA
62. Duțu Stelian PD-L DA
63. Erdei Dolóczki István UDMR DA
64. Faina Constantin PC DA
65. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
66. Fenechiu Relu PNL DA
67. Firczak Gheorghe Minoritati DA
68. Florea Damian PC DA
69. Fotopolos Sotiris Minoritati DA
70. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
71. Furo Iuliu Ioan PRM DA
72. Gabor Gheorghe PNL DA
73. Găleteanu Monalisa PSD DA
74. Georgescu Filip PSD DA
75. Gerea Andrei Dominic PNL DA
76. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
77. Ghișe Ioan PNL DA
78. Giurgiu Mircia - DA
79. Glăvan Ștefan PC DA
80. Gonțea Ion PD-L DA
81. Grosaru Mircea Minoritati DA
82. Hellvig Eduard Raul PC DA
83. Iancu Iulian PSD DA
84. Ifrim Mircea PRM DA
85. Igaș Traian Constantin PD-L DA
86. Ignat Miron Minoritati DA
87. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
88. Ionescu Daniel PSD DA
89. Iordache Florin PSD DA
90. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
91. Iriza Marius PRM DA
92. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
93. Kerekes Károly UDMR DA
94. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
95. Kovacs Attila UDMR DA
96. Lakatos Petru UDMR DA
97. Lambrino Radu PD-L DA
98. Lari-Iorga Leonida - DA
99. Longher Ghervazen Minoritati DA
100. Macaleți Costică PSD DA
101. Magheru Paul PRM DA
102. Man Mircea PD-L DA
103. Manolescu Oana Minoritati DA
104. Manta Pantelimon PC DA
105. Marian Dan Mihai PNL DA
106. Marin Constantin PSD DA
107. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
108. Máté András-Levente UDMR DA
109. Matei Cătălin Lucian PSD DA
110. Mazăre Alexandru PSD DA
111. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
112. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
113. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
114. Mătușa Tudor PRM DA
115. Merce Ilie PRM DA
116. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
117. Micula Cătălin PNL DA
118. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
119. Mircea Costache PRM DA
120. Mircovici Niculae Minoritati DA
121. Mironescu Laurențiu PD-L DA
122. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
123. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
124. Mînzînă Ion PRM DA
125. Mocanu Alexandru PD-L DA
126. Mocanu Vasile PSD DA
127. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
128. Mohora Tudor PSD DA
129. Moisoiu Adrian PRM DA
130. Moldovan Emil Radu PSD DA
131. Momanu Corneliu PNL DA
132. Movilă Petru PD-L DA
133. Munteanu Ioan PSD DA
134. Muscă Monica Octavia - DA
135. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
136. Năstase Adrian PSD DA
137. Nechita Aurel PSD DA
138. Nedelcu Gabriela PSD DA
139. Nica Dan PSD DA
140. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
141. Nosa Iuliu PSD DA
142. Olarean Aurel PD-L DA
143. Oltean Ioan PD-L DA
144. Olteanu Bogdan PNL DA
145. Ovidenie Costel - DA
146. Palăr Ionel PNL DA
147. Paveliu Marian Sorin PNL DA
148. Petrea Constantin PD-L DA
149. Plumb Rovana PSD DA
150. Pop Claudiu Adrian PSD DA
151. Popa Cornel PNL DA
152. Popa Daniela PC DA
153. Popa Nicolae PC DA
154. Popescu Ionica Constanța PC DA
155. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
156. Preda Ion PNL DA
157. Pruteanu Vasile PNL DA
158. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
159. Pupeză Viorel PSD DA
160. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
161. Pușcaș Vasile PSD DA
162. Pușcă Mircea Valer PNL DA
163. Radan Mihai Minoritati DA
164. Rădulescu Cristian PD-L DA
165. Rogin Marius PD-L DA
166. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
167. Rus Ioan Aurel PRM DA
168. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
169. Rușanu Dan Radu PNL DA
170. Sanda Victor PSD DA
171. Sandu Gabriel PNL DA
172. Sasu Ion PSD DA
173. Săpunaru Nini PNL DA
174. Sârb Gheorghe PD-L DA
175. Scutaru Adrian George PNL DA
176. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
177. Seres Dénes UDMR DA
178. Sóki Béla UDMR DA
179. Stan Ioan PSD DA
180. Stanciu Anghel PSD DA
181. Stativă Irinel Ioan PSD DA
182. Stănescu Cristian PRM DA
183. Stănișoară Mihai PD-L DA
184. Străchinaru Petre PD-L DA
185. Strungă Emil PNL DA
186. Szekely Levente Csaba UDMR DA
187. Știucă Alecsandru PSD DA
188. Tabără Valeriu PD-L DA
189. Tamás Sándor UDMR DA
190. Tănăsescu Mihai Nicolae PSD DA
191. Tărniceru Petru PSD DA
192. Timar Liviu PSD DA
193. Timiș Ioan PNL DA
194. Todoran Pavel PSD DA
195. Toma Florentina Marilena PSD DA
196. Toma Horia-Victor PNL DA
197. Toró Tiberiu UDMR DA
198. Tudose Mihai PSD DA
199. Turcan Raluca PNL DA
200. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
201. Ujeniuc Dragoș PNL DA
202. Ungureanu Petre PNL DA
203. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
204. Vainer Aurel Minoritati DA
205. Varga Attila UDMR DA
206. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
207. Vălean Adina Ioana PNL DA
208. Văsioiu Horia PD-L DA
209. Vlase Petru Gabriel PSD DA
210. Vlădoiu Aurel PSD DA
211. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
212. Voinea Florea PSD DA
213. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
214. Zamfir Gabriel Sorin PNL DA
215. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
216. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 august 2019, 10:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro