Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.06.2019 > 10:18 Versiunea pentru printare
Miercuri, 5 iunie 2019, ora 10:18

Subiect vot: PHCD 15/2019 - retrimitere la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:110 59 23 8 7 6 1 5 1
- voturi pentru (DA):107 58 21 8 7 6 1 5 1
- voturi împotrivă (NU):2 1 1 - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Apjok Norbert UDMR DA
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Bichineț Corneliu PMP DA
12. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
16. Bontea Vlad PSD DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Bulai Iulian USR DA
19. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
20. Burciu Cristina PSD DA
21. Calotă Florică Ică ALDE DA
22. Căciulă Aurel PSD DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Cîtea Vasile PSD DA
29. Cocoș Vasile PSD DA
30. Cosma Lavinia-Corina USR DA
31. Dehelean Silviu USR DA
32. Dinu Cristina-Elena PSD DA
33. Dobre Victor Paul PNL NU
34. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
35. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
36. Erdei Dolóczki István UDMR DA
37. Farago Petru UDMR DA
38. Floroiu Ionel PSD DA
39. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
40. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
41. Gavrilă Camelia PSD DA
42. Gheorghe Andrei Daniel PNL Abținere
43. Gherman Dumitru PSD DA
44. Gilia Claudia PSD DA
45. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
46. Gudu Vasile PNL DA
47. Halici Nicușor PSD DA
48. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
49. Ioniță Antoneta PNL DA
50. Iordache Florin PSD DA
51. Itu Cornel PSD DA
52. Lazăr Sorin PSD DA
53. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
54. Lovin Dumitru ALDE DA
55. Lungu Tudorița PNL DA
56. Lupașcu Costel PSD DA
57. Macovei Silviu Nicu PSD DA
58. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
59. Mohaci Mihai PSD NU
60. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
61. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
62. Mușoiu Ștefan PSD DA
63. Neagu Nicolae PNL DA
64. Neață Eugen PSD DA
65. Nicoară Romeo Florin PNL DA
66. Nicolae Andrei PSD DA
67. Nicolicea Eugen PSD DA
68. Nistor Laurențiu PSD DA
69. Nosa Iuliu PSD DA
70. Olteanu Daniel ALDE DA
71. Pană Adriana-Doina PSD DA
72. Păle Dănuț PSD DA
73. Petrea Gabriel PSD DA
74. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
75. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
76. Popa Florin PSD DA
77. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
78. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
79. Presură Alexandra PSD DA
80. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
81. Prună Cristina-Mădălina USR DA
82. Radu Anișoara PSD DA
83. Rădulescu Alexandru PSD DA
84. Răduț Violeta PSD DA
85. Roman Florin-Claudiu PNL DA
86. Roman Ioan Sorin PSD DA
87. Romanescu Cristinel PNL DA
88. Roșca Lucreția PSD DA
89. Sefer Cristian-George PSD DA
90. Seres Dénes UDMR DA
91. Simonis Alfred - Robert PSD DA
92. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
93. Spânu Ion PRO Europa DA
94. Stativă Irinel Ioan PSD DA
95. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
96. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
97. Șișcu George PNL DA
98. Șovăială Constantin PNL DA
99. Tabugan Ion ALDE DA
100. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
101. Teiș Alina PSD DA
102. Terea Ioan PSD DA
103. Tîlvăr Angel PSD DA
104. Todor Adrian PSD DA
105. Toma Ilie PSD DA
106. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
107. Varga Vasile PNL DA
108. Vasilică Radu Costin PSD DA
109. Velcea Nicolae PSD DA
110. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 11 iulie 2020, 21:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro