Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.12.2018 > 16:06 Versiunea pentru printare
Luni, 10 decembrie 2018, ora 16:06

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:115 68 20 12 - 6 2 6 1
- voturi pentru (DA):102 67 20 - - 6 2 6 1
- voturi împotrivă (NU):12 - - 12 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ampleev Andrian Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Bejinariu Eugen PSD DA
4. Benga Tudor - Vlad USR NU
5. Bica Dănuț PNL DA
6. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
7. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
8. Bodea Marius PNL DA
9. Bogaciu Alexandra-Corina - DA
10. Bontea Vlad PSD DA
11. Botez Mihai-Cătălin USR NU
12. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
13. Burciu Cristina PSD DA
14. Calotă Florică Ică ALDE DA
15. Căciulă Aurel PSD DA
16. Călin Ion PSD DA
17. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
18. Cherecheș Viorica PNL DA
19. Chiriac Viorel PSD DA
20. Ciocan Dan PSD DA
21. Ciuhodaru Tudor PSD DA
22. Cîtea Vasile PSD DA
23. Cobuz Maricela PSD DA
24. Cocoș Vasile PSD DA
25. Codreanu Constantin PMP DA
26. Cosma Lavinia-Corina USR NU
27. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
28. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
29. Dehelean Silviu USR NU
30. Dinu Cristina-Elena PSD DA
31. Fădor Angelica PNL DA
32. Florea Oana-Consuela PSD DA
33. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
34. Gavrilă Camelia PSD DA
35. Georgescu Nicolae PSD DA
36. Gheorghiu Bogdan PNL DA
37. Ghilea Găvrilă PNL DA
38. Gilia Claudia PSD DA
39. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
40. Gudu Vasile PNL DA
41. Hărătău Elena PSD DA
42. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
43. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
44. Iancu Marius-Ionel PSD DA
45. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
46. Ioniță Antoneta PNL DA
47. Iordache Florin PSD DA
48. Lazăr Sorin PSD DA
49. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
50. Lovin Dumitru ALDE DA
51. Lungu Tudorița PNL DA
52. Lupașcu Costel PSD DA
53. Macovei Silviu Nicu PSD DA
54. Marica Petru-Sorin PSD DA
55. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
56. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
57. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
58. Movilă Petru PMP DA
59. Neagu Nicolae PNL DA
60. Nicolae Andrei PSD DA
61. Niță Nicu PSD DA
62. Nosa Iuliu PSD DA
63. Olteanu Daniel ALDE DA
64. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
65. Paraschiv Rodica PSD DA
66. Pau Radu - Adrian PSD DA
67. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
68. Pop Georgian PSD DA
69. Popa Florin PSD DA
70. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
71. Presură Alexandra PSD DA
72. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
73. Prună Cristina-Mădălina USR NU
74. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
75. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
76. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
77. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
78. Roman Florin-Claudiu PNL DA
79. Roman Ioan Sorin PSD DA
80. Romanescu Cristinel PNL DA
81. Roșca Lucreția PSD DA
82. Rotaru Alexandru PSD DA
83. Simion Lucian-Eduard PSD DA
84. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
85. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
86. Stan Viorel PSD DA
87. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR NU
88. Stancu Florinel PSD DA
89. Steriu Valeriu-Andrei PSD -
90. Suciu Matei PSD DA
91. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
92. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
93. Șarapatin Elvira PSD DA
94. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
95. Șișcu George PNL DA
96. Șotcan Theodora PSD DA
97. Ștefan Corneliu PSD DA
98. Ștefan Ion PNL DA
99. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
100. Teiș Alina PSD DA
101. Terea Ioan PSD DA
102. Tîlvăr Angel PSD DA
103. Toma Ilie PSD DA
104. Tripa Florin-Dan PSD DA
105. Tudor Beatrice PSD DA
106. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
107. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
108. Vasile Daniel Minoritati DA
109. Vasilică Radu Costin PSD DA
110. Velcea Nicolae PSD DA
111. Vîrză Mihăiță PSD DA
112. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
113. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
114. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
115. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 5 iunie 2020, 0:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro