Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.12.2018 > 16:12 Versiunea pentru printare
Luni, 10 decembrie 2018, ora 16:12

Subiect vot: Retrimitere la comisie - PL-x 686/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:153 79 31 17 2 9 4 9 2
- voturi pentru (DA):146 79 31 17 2 2 4 9 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:7 - - - - 7 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Avram Constantin ALDE Abținere
5. Babuș Radu PSD DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE Abținere
7. Bălănescu Alexandru PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Benga Tudor - Vlad USR DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Bodea Marius PNL DA
14. Bogaciu Alexandra-Corina - DA
15. Bontea Vlad PSD DA
16. Borza Remus-Adrian - DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Buican Cristian PNL DA
19. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
20. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
21. Burciu Cristina PSD DA
22. Calotă Florică Ică ALDE Abținere
23. Căciulă Aurel PSD DA
24. Călin Ion PSD DA
25. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
26. Cherecheș Viorica PNL DA
27. Chiriac Viorel PSD DA
28. Ciocan Dan PSD DA
29. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
30. Ciuhodaru Tudor PSD DA
31. Cîtea Vasile PSD DA
32. Cobuz Maricela PSD DA
33. Cocoș Vasile PSD DA
34. Codreanu Constantin PMP DA
35. Cosma Lavinia-Corina USR DA
36. Cristache Cătălin PMP DA
37. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
38. Csoma Botond UDMR DA
39. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
40. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE Abținere
41. Cupșa Ioan PNL DA
42. Dehelean Silviu USR DA
43. Dinu Cristina-Elena PSD DA
44. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
45. Fădor Angelica PNL DA
46. Florea Oana-Consuela PSD DA
47. Floroiu Ionel PSD DA
48. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
49. Gavrilă Camelia PSD DA
50. Georgescu Nicolae PSD DA
51. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
52. Gheorghiu Bogdan PNL DA
53. Ghilea Găvrilă PNL DA
54. Gilia Claudia PSD DA
55. Giugea Nicolae PNL DA
56. Goga Octavian PSD DA
57. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
58. Gudu Vasile PNL DA
59. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
60. Hărătău Elena PSD DA
61. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
62. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
63. Iancu Marius-Ionel PSD DA
64. Ibram Iusein Minoritati DA
65. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
66. Ioniță Antoneta PNL DA
67. Iordache Florin PSD DA
68. Itu Cornel PSD DA
69. Lazăr Sorin PSD DA
70. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
71. Lovin Dumitru ALDE Abținere
72. Lungu Tudorița PNL DA
73. Lupașcu Costel PSD DA
74. Lupescu Dumitru USR DA
75. Macovei Silviu Nicu PSD DA
76. Marica Petru-Sorin PSD DA
77. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
78. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
79. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
80. Mocanu Adrian ALDE Abținere
81. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
82. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
83. Movilă Petru PMP DA
84. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
85. Neagu Nicolae PNL DA
86. Nicolae Andrei PSD DA
87. Niță Nicu PSD DA
88. Nosa Iuliu PSD DA
89. Olteanu Daniel ALDE DA
90. Oros Nechita-Adrian PNL DA
91. Palăr Ionel PNL DA
92. Paraschiv Rodica PSD DA
93. Pașcan Emil-Marius PMP DA
94. Pau Radu - Adrian PSD DA
95. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
96. Pop Georgian PSD DA
97. Pop Tudor Rareș USR DA
98. Popa Florin PSD DA
99. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
100. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
101. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
102. Presură Alexandra PSD DA
103. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
104. Prună Cristina-Mădălina USR DA
105. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
106. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
107. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
108. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
109. Roman Florin-Claudiu PNL DA
110. Roman Ioan Sorin PSD DA
111. Romanescu Cristinel PNL DA
112. Roșca Lucreția PSD DA
113. Rotaru Alexandru PSD DA
114. Simion Lucian-Eduard PSD DA
115. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
116. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
117. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
118. Stan Viorel PSD DA
119. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
120. Stancu Florinel PSD DA
121. Stănescu Alexandru PSD DA
122. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
123. Suciu Matei PSD DA
124. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
125. Surgent Marius-Gheorghe ALDE Abținere
126. Șarapatin Elvira PSD DA
127. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
128. Șișcu George PNL DA
129. Șotcan Theodora PSD DA
130. Șovăială Constantin PNL DA
131. Ștefan Corneliu PSD DA
132. Ștefan Ion PNL DA
133. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
134. Tabugan Ion ALDE DA
135. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
136. Teiș Alina PSD DA
137. Terea Ioan PSD DA
138. Tîlvăr Angel PSD DA
139. Toma Ilie PSD DA
140. Tripa Florin-Dan PSD DA
141. Tudor Beatrice PSD DA
142. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
143. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
144. Vasile Daniel Minoritati DA
145. Vasilică Radu Costin PSD DA
146. Velcea Nicolae PSD DA
147. Vișan George-Gabriel PSD DA
148. Vîrză Mihăiță PSD DA
149. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
150. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
151. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
152. Weber Mihai PSD DA
153. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 5 iunie 2020, 1:19
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro