Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.11.2017 > 12:02 Versiunea pentru printare
Marți, 7 noiembrie 2017, ora 12:02

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:170 96 34 15 10 6 2 5 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD
3. Andronache Gabriel PNL
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Axinte Vasile PSD
6. Babuș Radu PSD
7. Balint Liviu-Ioan PSD
8. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
9. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
10. Bende Sándor UDMR
11. Benedek Zacharie UDMR
12. Benga Tudor - Vlad USR
13. Benkő Erika UDMR
14. Bica Dănuț PNL
15. Birchall Ana PSD
16. Boboc Tudorița-Rodica PSD
17. Boboc Valentin Gabriel PSD
18. Bode Lucian Nicolae PNL
19. Bodea Marius PNL
20. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
22. Bontea Vlad PSD
23. Borza Remus-Adrian -
24. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
25. Botez Mihai-Cătălin USR
26. Bran Ioana PSD
27. Bucura-Oprescu Simona PSD
28. Budăi Marius-Constantin PSD
29. Buican Cristian PNL
30. Bumb Sorin-Ioan PNL
31. Burciu Cristina PSD
32. Calotă Florică Ică ALDE
33. Căciulă Aurel PSD
34. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
35. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
36. Cherecheș Viorica PNL
37. Chiriac Viorel PSD
38. Chiriță Dumitru PSD
39. Ciocan Dan PSD
40. Ciofu Tamara-Dorina PSD
41. Ciuhodaru Tudor PSD
42. Cîtea Vasile PSD
43. Cobuz Maricela PSD
44. Cocoș Vasile PSD
45. Csoma Botond UDMR
46. Culeafă Mihai PNL
47. Dan Nicușor Daniel USR
48. Dîrzu Ioan PSD
49. Dobre Mircea-Titus PSD
50. Dobrică Ionela Viorela PSD
51. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
52. Dunava Costel Neculai PSD
53. Duruș Vlad-Emanuel USR
54. Erdei Dolóczki István UDMR
55. Floroiu Ionel PSD
56. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
57. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
58. Gavrilă Camelia PSD
59. Georgescu Nicolae PSD
60. Gerea Andrei Dominic ALDE
61. Gheorghe Andrei Daniel PNL
62. Gheorghe Tinel PNL
63. Gheorghiu Bogdan PNL
64. Gherman Dumitru PSD
65. Ghilea Găvrilă PNL
66. Giugea Nicolae PNL
67. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
68. Halici Nicușor PSD
69. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
70. Huncă Mihaela PSD
71. Iancu Iulian PSD
72. Iancu Marius-Ionel PSD
73. Iftimie Neculai PSD
74. Ioniță Antoneta PNL
75. Itu Cornel PSD
76. Iurișniți Cristina-Ionela USR
77. Kelemen Hunor UDMR
78. Kulcsár-Terza József-György UDMR
79. Lazăr Sorin PSD
80. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
81. Lovin Dumitru ALDE
82. Macovei Silviu Nicu PSD
83. Manole Petre-Florin PSD
84. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
85. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
86. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
87. Mohaci Mihai PSD
88. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
89. Munteanu Ioan PSD
90. Mușoiu Ștefan PSD
91. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
92. Neagu Nicolae PNL
93. Neață Eugen PSD
94. Nicoară Romeo Florin PNL
95. Nistor Laurențiu PSD
96. Niță Nicu PSD
97. Nosa Iuliu PSD
98. Olar Corneliu PNL
99. Olteanu Daniel PNL
100. Oprea Dumitru PNL
101. Oros Nechita-Adrian PNL
102. Oteșanu Daniela PSD
103. Pană Adriana-Doina PSD
104. Paraschiv Rodica PSD
105. Pașcan Emil-Marius PMP
106. Pau Radu - Adrian PSD
107. Păle Dănuț PSD
108. Petric Octavian PSD
109. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
110. Pop Tudor Rareș USR
111. Popa Florin PSD
112. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
113. Popescu Mariana-Venera Minoritati
114. Popescu Nicolae-Daniel USR
115. Preda Cezar-Florin PNL
116. Prisnel Adrian-Claudiu USR
117. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
118. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
119. Rădulescu Alexandru PSD
120. Rădulescu Dan-Răzvan USR
121. Răduț Violeta PSD
122. Roman Florin-Claudiu PNL
123. Roman Ioan Sorin PSD
124. Romanescu Cristinel PNL
125. Rotaru Alexandru PSD
126. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
127. Săftoiu Ana Adriana PNL
128. Seres Dénes UDMR
129. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
130. Simion Lucian-Eduard PSD
131. Simonis Alfred - Robert PSD
132. Sitterli Ovidiu-Ioan -
133. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
134. Solomon Adrian PSD
135. Spânu Ion PSD
136. Stamatian Vasile-Florin PNL
137. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
138. Stancu Florinel PSD
139. Stativă Irinel Ioan PSD
140. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
141. Suciu Vasile-Daniel PSD
142. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
143. Szabó Ödön UDMR
144. Șarapatin Elvira PSD
145. Șerban Ciprian-Constantin PSD
146. Șotcan Theodora PSD
147. Șovăială Constantin PNL
148. Ștefan Corneliu PSD
149. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
150. Tabugan Ion PMP
151. Teiș Alina PSD
152. Terea Ioan PSD
153. Tîlvăr Angel PSD
154. Todor Adrian PSD
155. Tripa Florin-Dan PSD
156. Turcan Raluca PNL
157. Tușa Adriana Diana PSD
158. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
159. Ursu Răzvan-Ion PSD
160. Vasilică Radu Costin PSD
161. Vass Levente UDMR
162. Velcea Nicolae PSD
163. Vișan George-Gabriel PSD
164. Vîlceanu Dan PNL
165. Vlad Sergiu Cosmin USR
166. Vlase Petru Gabriel PSD
167. Vlăducă Oana-Silvia PSD
168. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
169. Zainea Cornel USR
170. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 7 iunie 2020, 10:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro