Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.10.2017 > 16:55 Versiunea pentru printare
Luni, 30 octombrie 2017, ora 16:55

Subiect vot: Retrimitere la comisie - PL-x 289/2017
PL 289/2017 privind transpunerea Directivei (UE) 2016/1164 a Consiliului din 12 iulie 2016 de stabilire a normelor împotriva practicilor de evitare a obligațiilor fiscale care au incidență directă asupra funcționării pieței interne, publicată în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene nr.L 193/1 din data de 19 iulie 2016
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:117 52 20 14 8 5 4 10 4
- voturi pentru (DA):117 52 20 14 8 5 4 10 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Antal István-János UDMR DA
3. Anton Anton ALDE DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Balint Liviu-Ioan PSD DA
6. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
7. Bende Sándor UDMR DA
8. Benga Tudor - Vlad USR DA
9. Benkő Erika UDMR DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Birchall Ana PSD DA
12. Bontea Vlad PSD DA
13. Borza Remus-Adrian - DA
14. Botez Mihai-Cătălin USR DA
15. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
16. Budăi Marius-Constantin PSD DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Burciu Cristina PSD DA
19. Calotă Florică Ică ALDE DA
20. Căciulă Aurel PSD DA
21. Călin Ion PSD DA
22. Cherecheș Florica PNL DA
23. Cherecheș Viorica PNL DA
24. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
25. Cobuz Maricela PSD DA
26. Cocoș Vasile PSD DA
27. Codreanu Constantin PMP DA
28. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
29. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
30. Csoma Botond UDMR DA
31. Cupă Ion ALDE DA
32. Dinu Cristina-Elena PSD DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
35. Drulă Cătălin USR DA
36. Dunava Costel Neculai PSD DA
37. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
38. Erdei Dolóczki István UDMR DA
39. Farago Petru UDMR DA
40. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
41. Florea Damian - DA
42. Furic Iarco Minoritati DA
43. Furtună Mirela PSD DA
44. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
45. Gavrilă Camelia PSD DA
46. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
47. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
48. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
49. Gherman Dumitru PSD DA
50. Ghilea Găvrilă PNL DA
51. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
52. Huncă Mihaela PSD DA
53. Ibram Iusein Minoritati DA
54. Ioniță Antoneta PNL DA
55. Iordache Florin PSD DA
56. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
57. Kelemen Hunor UDMR DA
58. Lazăr Sorin PSD DA
59. Longher Victoria Minoritati DA
60. Lovin Dumitru ALDE DA
61. Lungu Tudorița PNL DA
62. Lupescu Dumitru USR DA
63. Manole Petre-Florin PSD DA
64. Marica Petru-Sorin PSD DA
65. Mihalescul Dumitru PNL DA
66. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
67. Munteanu Ioan PSD DA
68. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
69. Neagu Nicolae PNL DA
70. Nicolae Andrei PSD DA
71. Niță Nicu PSD DA
72. Nosa Iuliu PSD DA
73. Olar Corneliu PNL DA
74. Pambuccian Varujan Minoritati DA
75. Paraschiv Rodica PSD DA
76. Pașcan Emil-Marius PMP DA
77. Păle Dănuț PSD DA
78. Petric Octavian PSD DA
79. Plumb Rovana PSD DA
80. Pop Georgian PSD DA
81. Pop Tudor Rareș USR DA
82. Popa Florin PSD DA
83. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
84. Presură Alexandra PSD DA
85. Prună Cristina-Mădălina USR DA
86. Rădulescu Alexandru PSD DA
87. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
88. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
89. Răduț Violeta PSD DA
90. Roman Florin-Claudiu PNL DA
91. Roman Ioan Sorin PSD DA
92. Romanescu Cristinel PNL DA
93. Roșca Lucreția PSD DA
94. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
95. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
96. Simionca Ionuț PMP DA
97. Simonis Alfred - Robert PSD DA
98. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
99. Stancu Florinel PSD DA
100. Stănescu Alexandru PSD DA
101. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
102. Szabó Ödön UDMR DA
103. Ștefan Corneliu PSD DA
104. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
105. Teiș Alina PSD DA
106. Turcan Raluca PNL DA
107. Tușa Adriana Diana PSD DA
108. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
109. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
110. Văcaru Alin Vasile - DA
111. Vișan George-Gabriel PSD DA
112. Vîrză Mihăiță PSD DA
113. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
114. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
115. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
116. Zainea Cornel USR DA
117. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 7 iunie 2020, 10:41
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro