Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.10.2017 > 12:52 Versiunea pentru printare
Marți, 17 octombrie 2017, ora 12:52

Subiect vot: Comisia de numarare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:205 99 36 24 13 10 10 12 1
- voturi pentru (DA):205 99 36 24 13 10 10 12 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Alexe Costel PNL DA
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Anton Anton ALDE DA
7. Babuș Radu PSD DA
8. Banias Mircea Marius - DA
9. Bălănescu Alexandru PSD DA
10. Benga Tudor - Vlad USR DA
11. Benkő Erika UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Birchall Ana PSD DA
14. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bodea Marius PNL DA
17. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
18. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
21. Bran Ioana PSD DA
22. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
23. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
24. Burciu Cristina PSD DA
25. Calista Mara-Daniela PNL DA
26. Calotă Florică Ică ALDE DA
27. Căciulă Aurel PSD DA
28. Călin Ion PSD DA
29. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
30. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
31. Chichirău Cosette-Paula USR DA
32. Chiriac Viorel PSD DA
33. Chiriță Dumitru PSD DA
34. Ciocan Dan PSD DA
35. Cîtea Vasile PSD DA
36. Cobuz Maricela PSD DA
37. Cocoș Vasile PSD DA
38. Codreanu Constantin PMP DA
39. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
40. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
41. Cristache Cătălin PMP DA
42. Csép Éva-Andrea UDMR DA
43. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
44. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
45. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
46. Cupă Ion ALDE DA
47. Cupșa Ioan PNL DA
48. Dan Nicușor Daniel USR DA
49. Dehelean Silviu USR DA
50. Dobre Mircea-Titus PSD DA
51. Dobre Victor Paul PNL DA
52. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
53. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
54. Drulă Cătălin USR DA
55. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
56. Dunava Costel Neculai PSD DA
57. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
58. Erdei Dolóczki István UDMR DA
59. Farago Petru UDMR DA
60. Fădor Angelica PNL DA
61. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
62. Florea Oana-Consuela PSD DA
63. Furic Iarco Minoritati DA
64. Furtună Mirela PSD DA
65. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE DA
66. Găină Mihăiță PSD DA
67. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
68. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
69. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
70. Gherman Dumitru PSD DA
71. Ghilea Găvrilă PNL DA
72. Ghinea Cristian USR DA
73. Gilia Claudia PSD DA
74. Giugea Nicolae PNL DA
75. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
76. Gudu Vasile PNL DA
77. Halici Nicușor PSD DA
78. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
79. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
80. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
81. Huncă Mihaela PSD DA
82. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
83. Iancu Marius-Ionel PSD DA
84. Ibram Iusein Minoritati DA
85. Iftimie Neculai PSD DA
86. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
87. Intotero Natalia-Elena PSD DA
88. Ion Stelian-Cristian USR DA
89. Ioniță Antoneta PNL DA
90. Iordache Florin PSD DA
91. Itu Cornel PSD DA
92. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
93. Kelemen Hunor UDMR DA
94. Korodi Attila UDMR DA
95. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
96. Lazăr Sorin PSD DA
97. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
98. Longher Victoria Minoritati DA
99. Lovin Dumitru ALDE DA
100. Lungu Tudorița PNL DA
101. Lupașcu Costel PSD DA
102. Lupescu Dumitru USR DA
103. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
104. Mareș Mara PNL DA
105. Marica Petru-Sorin PSD DA
106. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
107. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
108. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
109. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
110. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
111. Mînzatu Roxana PSD DA
112. Mocanu Adrian PMP DA
113. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
114. Mușoiu Ștefan PSD DA
115. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
116. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
117. Neagu Nicolae PNL DA
118. Neață Eugen PSD DA
119. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
120. Nicoară Romeo Florin PNL DA
121. Nicolae Andrei PSD DA
122. Niță Mihai ALDE DA
123. Nosa Iuliu PSD DA
124. Olar Corneliu PNL DA
125. Olteanu Daniel PNL DA
126. Oteșanu Daniela PSD DA
127. Pambuccian Varujan Minoritati DA
128. Pană Adriana-Doina PSD DA
129. Paraschiv Rodica PSD DA
130. Pau Radu - Adrian PSD DA
131. Păle Dănuț PSD DA
132. Plumb Rovana PSD DA
133. Pop Andrei PSD DA
134. Popa Florin PSD DA
135. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
136. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
137. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
138. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
139. Presură Alexandra PSD DA
140. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
141. Prună Cristina-Mădălina USR DA
142. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
143. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
144. Rădulescu Alexandru PSD DA
145. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
146. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
147. Răduț Violeta PSD DA
148. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
149. Roman Florin-Claudiu PNL DA
150. Roman Ioan Sorin PSD DA
151. Romanescu Cristinel PNL DA
152. Roșca Lucreția PSD DA
153. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
154. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
155. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
156. Sefer Cristian-George PMP DA
157. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
158. Seres Dénes UDMR DA
159. Simonis Alfred - Robert PSD DA
160. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
161. Solomon Adrian PSD DA
162. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
163. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
164. Stancu Florinel PSD DA
165. Stativă Irinel Ioan PSD DA
166. Stănescu Alexandru PSD DA
167. Steriu Valeriu-Andrei PMP DA
168. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
169. Suciu Matei PSD DA
170. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
171. Szabó Ödön UDMR DA
172. Șarapatin Elvira PSD DA
173. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
174. Șimon Gheorghe PSD DA
175. Șișcu George PNL DA
176. Șotcan Theodora PSD DA
177. Șova Lucian PSD DA
178. Șovăială Constantin PNL DA
179. Ștefan Viorel PSD DA
180. Tabugan Ion PMP DA
181. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
182. Teiș Alina PSD DA
183. Tîlvăr Angel PSD DA
184. Todor Adrian PSD DA
185. Toma Ilie PSD DA
186. Tomac Eugen PMP DA
187. Tripa Florin-Dan PSD DA
188. Tudor Beatrice PSD DA
189. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
190. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
191. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
192. Varga Vasile PNL DA
193. Vasile Daniel Minoritati DA
194. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
195. Vasilică Radu Costin PSD DA
196. Velcea Nicolae PSD DA
197. Vișan George-Gabriel PSD DA
198. Vîrză Mihăiță PSD DA
199. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
200. Vlase Petru Gabriel PSD DA
201. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
202. Vosganian Varujan ALDE DA
203. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
204. Zainea Cornel USR DA
205. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 2 iunie 2020, 1:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro