Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.10.2017 > 10:42 Versiunea pentru printare
Marți, 17 octombrie 2017, ora 10:42

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 110/2017 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.64/2016 pentru modificarea și completarea Legii energiei electrice și a gazelor naturale nr.123/2012
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:144 61 24 25 13 7 5 8 1
- voturi pentru (DA):144 61 24 25 13 7 5 8 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Andrușcă Dănuț PSD DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Anton Anton ALDE DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Benga Tudor - Vlad USR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
13. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
16. Borza Remus-Adrian - DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Bran Ioana PSD DA
19. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
20. Budăi Marius-Constantin PSD DA
21. Bulai Iulian USR DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calista Mara-Daniela PNL DA
24. Căciulă Aurel PSD DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
27. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
28. Cherecheș Viorica PNL DA
29. Chichirău Cosette-Paula USR DA
30. Chiriac Viorel PSD DA
31. Chiriță Dumitru PSD DA
32. Cîtea Vasile PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Cocoș Vasile PSD DA
35. Codreanu Constantin PMP DA
36. Cosma Lavinia-Corina USR DA
37. Csép Éva-Andrea UDMR DA
38. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
39. Csoma Botond UDMR DA
40. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
41. Cupă Ion ALDE DA
42. Cupșa Ioan PNL DA
43. Dehelean Silviu USR DA
44. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
45. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
46. Drulă Cătălin USR DA
47. Dunava Costel Neculai PSD DA
48. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
49. Erdei Dolóczki István UDMR DA
50. Farago Petru UDMR DA
51. Fădor Angelica PNL DA
52. Floroiu Ionel PSD DA
53. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
54. Gavrilă Camelia PSD DA
55. Georgescu Nicolae PSD DA
56. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
57. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
58. Giugea Nicolae PNL DA
59. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
60. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
61. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
62. Huncă Mihaela PSD DA
63. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
64. Intotero Natalia-Elena PSD DA
65. Ion Stelian-Cristian USR DA
66. Ioniță Antoneta PNL DA
67. Itu Cornel PSD DA
68. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
69. Korodi Attila UDMR DA
70. Lazăr Sorin PSD DA
71. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
72. Longher Victoria Minoritati DA
73. Lovin Dumitru ALDE DA
74. Lungu Tudorița PNL DA
75. Lupașcu Costel PSD DA
76. Lupescu Dumitru USR DA
77. Macovei Silviu Nicu PSD DA
78. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
79. Marica Petru-Sorin PSD DA
80. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
81. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
82. Mohaci Mihai PSD DA
83. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
84. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
85. Munteanu Ioan PSD DA
86. Mușoiu Ștefan PSD DA
87. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
88. Neagu Nicolae PNL DA
89. Neață Eugen PSD DA
90. Niță Mihai ALDE DA
91. Olar Corneliu PNL DA
92. Olteanu Daniel PNL DA
93. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
94. Oteșanu Daniela PSD DA
95. Paraschiv Rodica PSD DA
96. Pașcan Emil-Marius PMP DA
97. Păle Dănuț PSD DA
98. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
99. Popa Florin PSD DA
100. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
101. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
102. Presură Alexandra PSD DA
103. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
104. Prună Cristina-Mădălina USR DA
105. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
106. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
107. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
108. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
109. Răduț Violeta PSD DA
110. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
111. Roman Florin-Claudiu PNL DA
112. Romanescu Cristinel PNL DA
113. Roșca Lucreția PSD DA
114. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
115. Sefer Cristian-George PMP DA
116. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
117. Seres Dénes UDMR DA
118. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
119. Solomon Adrian PSD DA
120. Spânu Ion PSD DA
121. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
122. Stancu Florinel PSD DA
123. Stănescu Alexandru PSD DA
124. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
125. Szabó Ödön UDMR DA
126. Șarapatin Elvira PSD DA
127. Șotcan Theodora PSD DA
128. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
129. Teiș Alina PSD DA
130. Todor Adrian PSD DA
131. Toma Ilie PSD DA
132. Tomac Eugen PMP DA
133. Tripa Florin-Dan PSD DA
134. Tudor Beatrice PSD DA
135. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
136. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
137. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
138. Varga Vasile PNL DA
139. Vass Levente UDMR DA
140. Vîrză Mihăiță PSD DA
141. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
142. Vlase Petru Gabriel PSD DA
143. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
144. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 2 iunie 2020, 2:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro