Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.05.2013 > 16:38 Versiunea pentru printare
Marți, 7 mai 2013, ora 16:38

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:130 47 30 19 17 8 4 4 1
- voturi pentru (DA):125 46 28 19 16 7 4 4 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - 1 - - - -
- nu au votat:4 1 2 - - 1 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Amet Varol Minoritati DA
5. Andronache Gabriel PDL DA
6. Bălan Ion PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Blănariu Valentin ND DA
9. Bode Lucian Nicolae PDL DA
10. Bónis István UDMR DA
11. Bucur Constantin-Alin - DA
12. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
13. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
14. Buican Cristian PNL DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Canacheu Costică PDL DA
17. Călin Ion PSD DA
18. Cernea Remus-Florinel PSD DA
19. Chebac Eugen ND DA
20. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
21. Ciobanu Gheorghe PSD DA
22. Ciobanu Liliana ND DA
23. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
24. Ciurariu Florin PNL DA
25. Cocei Erland PNL DA
26. Cosma Vlad-Alexandru PSD DA
27. Costin Gheorghe PNL DA
28. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
29. Crăciunescu Grigore PNL DA
30. Cristea Victor PSD DA
31. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
32. Culețu Dănuț PDL DA
33. Daea Petre PSD DA
34. Deaconu Mihai ND DA
35. Delureanu Virgil PSD DA
36. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
37. Dima Toader PSD DA
38. Diniță Ion ALDE DA
39. Dîrzu Ioan PSD DA
40. Doboș Anton PNL DA
41. Dobre Mircea-Titus PSD DA
42. Dolha Nechita-Stelian PNL -
43. Dragomir Gheorghe PNL DA
44. Dragomir Maria ND DA
45. Dragomir Viorel Marian PSD DA
46. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
47. Dumitru Ovidiu-Ioan ND Abținere
48. Emacu Gheorghe PSD DA
49. Eparu Ion PSD DA
50. Erdei Dolóczki István UDMR DA
51. Fejér László-Ődőn UDMR DA
52. Geantă Florian Daniel PDL DA
53. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
54. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
55. Grecea Maria ND DA
56. Gudu Vasile PDL DA
57. Guran Virgil PNL DA
58. Hulea Ioan ND DA
59. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
60. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
61. Iane Daniel PNL DA
62. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
63. Iordache Florin PSD DA
64. Iriza Scarlat PSD DA
65. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
66. Itu Cornel PSD DA
67. Kereskényi Gábor UDMR DA
68. Manda Iulian Claudiu PSD DA
69. Marcu Nicu PNL DA
70. Márton Árpád-Francisc UDMR -
71. Máté András-Levente UDMR DA
72. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
73. Mihai Aurelian ND DA
74. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
75. Mitrea Miron Tudor PSD DA
76. Mocioi Niculina ND DA
77. Moisii Constantin ND DA
78. Movilă Petru PDL DA
79. Muntean Mircia PDL DA
80. Nazare Alexandru PDL DA
81. Nechita Aurel PSD DA
82. Negruț Clement PDL DA
83. Negruț Cornelia ALDE DA
84. Nichita Cristina PSD DA
85. Nicolae Alexandri PNL DA
86. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
87. Niculescu Dumitru ND DA
88. Niță Emil PSD DA
89. Nosa Iuliu PSD DA
90. Palăr Ionel PNL DA
91. Pană Adriana-Doina PSD DA
92. Paul Maria-Andreea PDL DA
93. Pârgaru Ion PNL DA
94. Peia Ninel PSD DA
95. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
96. Popa Octavian-Marius PNL DA
97. Popescu Dan-Cristian PDL DA
98. Pușcaș Iacob ND DA
99. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
100. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
101. Rățoi Neculai PSD -
102. Roșca Lucreția PSD DA
103. Scarlat George PNL DA
104. Scutaru Adrian George PNL DA
105. Sefer Cristian-George ND DA
106. Seres Dénes UDMR DA
107. Stan Ioan PSD DA
108. Stanciu Anghel PSD DA
109. Stănescu Alexandru PSD DA
110. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
111. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
112. Șcheau Ion ND DA
113. Șova Lucian PSD DA
114. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
115. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
116. Teju Sorin PNL DA
117. Tîlvăr Angel PSD DA
118. Toader Mircea-Nicu PDL DA
119. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
120. Tudorache Daniel PSD DA
121. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
122. Udriște Gheorghe PDL DA
123. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
124. Ursărescu Dorinel PNL DA
125. Vizitiu Sergiu-Constantin PDL DA
126. Vladu Iulian PDL DA
127. Vulpescu Ioan PSD DA
128. Weber Mihai PSD DA
129. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
130. Zlati Radu PNL -

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 4 iulie 2020, 3:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro