Comisie permanentă

Număr membri: 11-25

Subcomisii

Subcomisia pentru protecția copilului

Date de contact

Email: cp07@cdep.ro

Activitate parlamentară

Calendar lunar ședințeȘedințe: 2020 2019 2018 2017 Documente: 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 Înreg.video: 2020

Vizualizare

Pagina cu fotografii

Activități

Comunicate de presaGalerie foto

Camera Deputaților

Legislatura 2016-prezent

Comisia pentru muncă și protecție socială

Functia Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Solomon Adrian PSD  
2. Vicepreședinți Neață Eugen
vicepreședinte din 27 noi. 2019
PSD  
3.   Oprea Dumitru PNL  
4.   Vexler Silviu Minoritati  
5. Secretari Csép Éva-Andrea UDMR  
6.   Răduț Violeta
secretar din 28 feb. 2017
PSD 28.02.2017
7. Membri Arsu Alin-Ionuț USR 11.09.2019
8.   Calista Mara-Daniela PNL  
9.   Dohotaru Adrian-Octavian Neafiliați  
10.   Găină Mihăiță PNL  
11.   Hărătău Elena PNL 11.12.2019
12.   Manole Petre-Florin PSD 13.02.2019
13.   Niță Mihai PRO România  
14.   Oteșanu Daniela PSD  
15.   Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD 24.10.2017
16.   Popa Florin PSD 04.12.2019
17.   Răcuci Claudiu-Vasile PNL 07.11.2017
18.   Sefer Cristian-George PSD  
19.   Seidler Cristian-Gabriel USR  
20.   Stativă Irinel Ioan PSD  
21.   Teacă Alexandru PMP 22.10.2019
22.   Vasilescu Lia Olguța PSD 01.02.2017
23.   Vîlceanu Dan PNL 19.09.2018
24.   Zamfira Constantin-Cătălin PSD  

Fosti membri ai biroului comisiei

Functia Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
pâna în data
1. Vicepreședinți Găină Mihăiță PNL 27.11.2019
2. Secretari Gâdea Adrian-Ionuț PSD 13.02.2017

Fosti membri ai comisiei

Deputatul Grupul
parlamentar
Membru comisiei
din data pâna în data
1. Axinte Vasile PSD   04.09.2019
2. Dobrică Ionela Viorela PSD   06.02.2019
3. Gâdea Adrian-Ionuț PSD   13.02.2017
4. Jivan Luminița-Maria Neafiliați   06.02.2019
5. Lungu Tudorița PNL 16.05.2017 13.06.2017
6. Mareș Mara PNL 07.11.2017 13.02.2018
7. Mărgărit Mitică-Marius PSD   01.02.2017
8. Meiroșu Marilena-Emilia PNL   05.01.2017
9. Olar Corneliu PNL 16.05.2017 13.06.2017
10. Plumb Rovana PSD   24.10.2017
11. Popescu Pavel PNL 19.09.2017 04.04.2018
12. Radu Anișoara PSD 07.03.2017 04.09.2019
13. Roman Florin-Claudiu PNL 16.05.2017 13.06.2017
14. Stroe Ionuț-Marian PNL   01.02.2017
15. Varga Glad-Aurel PNL 16.05.2017 13.06.2017